Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Не може ли да се промени мобилната версия на форума?

Започната от Enona, Февруари 17, 2018, 10:20:34 AM

« назад - напред »

Nom

Оказва се, обаче че мобилната версия трудно приема името с което съм регистрирана и  много трудно пиша от телефона. Според нея  - мобилната версия няма такова име, и така с много мъки успявам да вляза от петия път. А понякога си сменям паролата  за по лесно по три пъти.
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

@Странен мобилната версия не разпознава името dados - така както съм го написала. С малка буква, и ми се наага да си сменям паролата, в случа че  не мога да вляза, защото има случай в кото ще вляза но понякога и с часове ен мога да ише през телефона ако ми се наложи.
Не отговарям на лични съобщения!

Activis

При тебе си е проблема. Аз влизам само от телефона и до сега нито един път не е имало проблем

Nom

Не отговарям на лични съобщения!

Activis

Ном незнам защо ми се правиш на интересна в момента. Ако има някакъв проблем ще го имат всички потребители. В случая само ти го имаш. Потърси проблема в теб. Незнам, защо решаваш, че проблема е друг?