Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще се успокои ли отново сърцето ми

Започната от kalinna, Март 04, 2018, 10:59:47 PM

« назад - напред »

kalinna

Здравейте,

Преди два месеца се разделих много мъчително с приятеля ми – той блокира всякакъв контакт с мен и оттогава не сме се чували и виждали. За мен това е изключително тежко и трудно, почти невъзможно ми е да го преживея... Всеки ден мисля само за това, почти непрекъснато плача и страдам, живея в някакъв унес и нищо друго вече няма значение. Ще свърши ли скоро този ад за мен? Ще го забравя ли скоро или има възможност да се съберем отново? Ще Ви бъда много благодарна за отговор, вече съм отчаяна и не знам как да го избия от главата си, за да живея пак нормално....

Louise

И аз съм така, не си сама.... да се надяваме че нещата един ден ще се оправят. Надявам се някой ден всичко да е наред!

Nom

Няма да го забравите. Блокирал ви е от чиста гордост, а не защото не Ви иска. До 1 месец трябва да има благоприятна развръзка на ситуация, в която той сам ще ви потърси за да се изясните, до 1 есец ще започнете отначало.
Не отговарям на лични съобщения!

kalinna

Много се надявам ситуацията да се промени! Обичам го и искам да съм с него, но не мога да си представя да продължавам така, ако не сме заедно... Не мислех, че толкова много ще го преживявам, а нещата не се оправят с времето, напротив...

malinkarosi

Ако чувствате напрежение пробвайте да четете кипроянова молитва преди лягане, поне да може да се наспивате. Знам какво е.

kalinna

Разбрах, че той вече има отношения с друга жена, може би дори живеят заедно... Все още нямаме никакъв контакт.
А аз не мога изляза от този омагьосан кръг и се чувствам още по-зле от преди месец... Моля, помогнете, какво виждате за нас...

Nom

Да, с жена е но нищо сериозно не виждам. Мися че му е колежка, и не виждам нищо като съвместно съжителство, той живее сам и няма никакви отношения, дори и не е влюбен в нея, прави се на мил и любезен с нея. 1 месец трябва да подновите контакти, и неговото сърце се бунтува и  мисли за Вас.
Не отговарям на лични съобщения!

kalinna

Благодаря Ви, надявам се скоро всичко да се оправи!

Enona

Аз пък не те виждам с този човек. Нещо като яд, безнадежност, ритуали някакви за връщане, присъствие при теб, но нещастен и все пак приемане от твоя страна и раздяла. Незнам защо такива сцени ми се " появиха"

kalinna

За какви ритуали става дума? От моя страна няма такова нещо, не бих причинила това на човек... Да, само за това мисля, опитвам се да се "излекувам", защото ми е много трудно да преживея това предателство и тази несправедливост...Не мога да приема, че толкова категорично всичко прекъсна, бяхме много близки...

kalinna

Цитат на: Enona - Март 19, 2018, 12:34:47 PM
Аз пък не те виждам с този човек. Нещо като яд, безнадежност, ритуали някакви за връщане, присъствие при теб, но нещастен и все пак приемане от твоя страна и раздяла. Незнам защо такива сцени ми се " появиха"

Enona, днес много мислих за това... Напоследък съм отчаяна, ядосана, наистина в безнадежност.... Търся помощ тук, а и на други такива места, както и се опитвам да повлияя мисловно с добро на цялата ситуация... Няма ритуали, не съм правила нищо подобно, а и не мисля... Знам, че мога да променя много неща така, но на каква цена... Все още вярвам, че свободната воля е неприкосновена... Искам да кажа, че в този смисъл сте права, също и че ще приема края, нямам избор, ако е писано и неизбежно. Въпреки всичко искам да съм с него и го обичам и много се надявам скоро да имаме шанс да изясним всичко между нас и отново да сме заедно... Някакси всичко остана недовършено и така не е правилно, поне за мен...

kalinna

Здравейте, Firegirl- искам да благодаря за вярната прогноза - с него се свързахме и говорихме дълго, точно в указания от Вас период. НО той ми каза, че живее с тази жена, въпреки че нямал чувства и т.н. Какво мислите - имаме ли отново шанс, аз не мога да го забравя... По време на срещите ни той се държа повече от добре, но това е все едно - той живее вече с нея... Какви са прогнозите Ви? Благодаря предварително!

Nom

Ще дойде да живее при Вас. Не виждам бъдеще с тази жена, а и отношението му на тази среща показва ясното му желание, до 1-2 месеца трябва да има раздяла по между им. Тя усеща че той няма чувства, чувствата и мислите му са другаде но не към нея. В мислите му има планове за Вас, не за нея, шанс има наистина има.
Не отговарям на лични съобщения!

kalinna

Благодаря, Firegirl - той я нарече пионка, но пък твърди, че не иска и да е с мен...Вярвам Ви, бъдете жива и здрава!

kalinna

Здравейте, Nom, позволявам си отново да се допитам до Вас - той продължава да живее с тази жена, твърди, че не му е важна, но още е с нея... Аз не спирам да се тормозя и да мисля за това... Смятате ли, че нещо ще се промени в тази ситуация? Ще се разделят ли? Ще бъдем ли заедно? С него поддържаме връзка, но явно съм в позицията на другата, което не мога да понеса! Моля за вашия съвет!