Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще имам ли успех?

Започната от mail_11, Март 05, 2018, 12:59:41 PM

« назад - напред »

Тара

Всяко ново начало ти дава много възможности, мисли за това. Дано да намериш работа, която наистина да те зарежда и с радост да ходиш всеки ден, просто се отвори към новото. И забрави за тръните и за глога  :D

veroni

Цитат на: Nom - Март 09, 2018, 10:05:58 PM
Ще се задържиш.  Незнам дали ще са десет, но аз ги виждам три. Рано е, очаква те, ново предизвикателство. Ще се справиш. Успехите те първа започват.
Благодаря ти много за отговора.   Ти  си  супер.

mail_11

Тара, пътуването наистина мина успешно и нещата станаха по най-добрия възможен начин. Сега обаче ми предстои ново пътуване. Нещата отново ще се повторят като предния път. Ще мина ли и по-другата седмица успешно изпитанието? Не знам дали това е правилния път, по който трябва да мина?

Тара

Това, което ми се показва от картите е съвет да се довериш на интуицията си, ти самата се досещаш за това как ще се развият нещата и какво е правилно. Нека вътрешният ти глас те води към най-правилното решение за теб и втора карта коята показва, че ти имаш способността да влияеш върху събитията с твоята мисловна нагласа и с емоционалната си реакция на събитията. Така че, съвета е настрой се мисловно за добър изход и с емоция на благодарност приеми събитията, които се разгръщат пред теб. Успех ти пожелавам :)

mail_11

Благодаря Тара! Много негатиено мисля, дано резултата, който чакам да е добър! 
Имам въпрос за мъжа, с който живея, ще се разделя ли с него? Дава ли ми се нова любов?

mail_11

Цитат на: Тара - Март 11, 2018, 10:38:04 PM
Това, което ми се показва от картите е съвет да се довериш на интуицията си, ти самата се досещаш за това как ще се развият нещата и какво е правилно. Нека вътрешният ти глас те води към най-правилното решение за теб и втора карта коята показва, че ти имаш способността да влияеш върху събитията с твоята мисловна нагласа и с емоционалната си реакция на събитията. Така че, съвета е настрой се мисловно за добър изход и с емоция на благодарност приеми събитията, които се разгръщат пред теб. Успех ти пожелавам :)
Тара, моята интуиция и сънищата, които съм сънувала преди това показват,че ще ми се промени диагнозата и не съм за там, където ще отивам, в съня ми се лекувах, но в друго отделение. Не знам, но интуицията ми предсказва,че това изследване ще покаже нещо, което очаквам. То ако е така не е толкова положително, но е по-добър вариант  от този, които в момента имам и по- щадящ така да се каже.
Всичко ми е объркано в момента. Ще получа ли отговора на въпросите, които си задавам след като отида в София?Дано да е така.

Тара

Изтеглих карта, която да ми покаже съвет за теб: Картата е - Потенциал, енергия, действие. Необходимост от предприемане на действие от твоя страна. Картата е положителна. Сега е момента да работиш върху проблемите си, има натрупан потенциал за разрешаването им.

mail_11

Цитат на: Тара - Март 17, 2018, 04:19:06 PM
Изтеглих карта, която да ми покаже съвет за теб: Картата е - Потенциал, енергия, действие. Необходимост от предприемане на действие от твоя страна. Картата е положителна. Сега е момента да работиш върху проблемите си, има натрупан потенциал за разрешаването им.
Благодара Тара, ще действам, малко съм несигурна дали да продължа с това, което съм започнала, заради работата, но в крайна сметка не е тя най-важната.

Nom

Само да вметна майл_11 работата, интригите там не са по важни от теб самата и здравето ти. Моят съвет е  да не се връщаш там, занм че не ти е лукс да останеш бе работа, но там е пълно с негативи, злоба и ненавист. Поне виждам някаква тежка енергия там. Това е само съвет, знам че ще се справиш и с работата.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Nom - Март 17, 2018, 07:12:52 PM
Само да вметна майл_11 работата, интригите там не са по важни от теб самата и здравето ти. Моят съвет е  да не се връщаш там, занм че не ти е лукс да останеш бе работа, но там е пълно с негативи, злоба и ненавист. Поне виждам някаква тежка енергия там. Това е само съвет, знам че ще се справиш и с работата.
Да, права си, много е трудно там, но наистина е лукс за мене, не мога да си позволя да оставя семейството си без пари, а и ако не съм осигурена ще трябва да си плащам доста скъпо за лечението, което е много скъпо. Не виждам избор освен да съм осигурена.

mail_11

Цитат на: mail_11 - Март 17, 2018, 07:09:46 PM
Цитат на: Тара - Март 17, 2018, 04:19:06 PM
Изтеглих карта, която да ми покаже съвет за теб: Картата е - Потенциал, енергия, действие. Необходимост от предприемане на действие от твоя страна. Картата е положителна. Сега е момента да работиш върху проблемите си, има натрупан потенциал за разрешаването им.
Благодара Тара, ще действам, малко съм несигурна дали да продължа с това, което съм започнала, заради работата, но в крайна сметка не е тя най-важната.
Тара, а любовта няма ли да я срещна най- после, такава, каквато я искам?

Nom

майл 11 аз също не мога  да си позволя да остана  без работа, но това се случва. Съчувствам ти, по доброто ще е ако се преместиш в друг отдел , нови хора, ще е малко по различно.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Nom - Март 18, 2018, 10:02:53 PM
майл 11 аз също не мога  да си позволя да остана  без работа, но това се случва. Съчувствам ти, по доброто ще е ако се преместиш в друг отдел , нови хора, ще е малко по различно.
Резултата от днес добър ли ще е?

Nom

Следващите ти резултати трябва да са наистина страхотни. Ти си доста по добре, а резултата надявам се наистина да е бил добър.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Firegirl - Март 19, 2018, 06:11:58 PM
Следващите ти резултати трябва да са наистина страхотни. Ти си доста по добре, а резултата надявам се наистина да е бил добър.
Чакам го днес с нетърпение. Дано!