Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Въпрос за работа

Започната от Mini :), Март 08, 2018, 03:48:20 PM

« назад - напред »

Nom

Да, есента ще намери, в средно училище мисля че и в основно. Има шанс и ще намери , има шанс и за детска  градина или ясна. Много търесни са такива специалисти.
Не отговарям на лични съобщения!

Thyanna

Цитат на: veroni - Март 18, 2018, 01:11:26 PM
Цитат на: veroni - Март 10, 2018, 11:22:37 PM
Здравейте искам да попитам мъжът ми  ще си намери ли работа във Видин . Той се казва Илия Николов Петков завършил е детска педагогика и психология. Ще си намери ли работа във Видин по една от тези насоки или нещо друго. Благодаря ви предварително
Извинете пак искам да попитам мъжът ми ще запо4не ли работа във Видин. Много ви благодаря=

Смятам, че до 6 месеца нещата ще станат... Притеснява ме, че той доста се е отдръпнал, някакси преживява нещата много трагично и крайно, отчаян е, голяма драма изживява, сякаш се бори с бесове... Кажете му да се успокои, ще се наредят нещата, просто трябва да погледне извън себе си. Може би няма да е толкова безпроблемно, но ще стане. Като че ли жена ще му помогне за работата.
Много е важно да не допускате да се отчайва и да го окуражите, защото той наистина много трагично преживява всичко.
Отговорът е - да, но да се отвори за света и да си ползва контактите.
Здраве и любов желая!
Не отговарям на съобщения! Пишете във форума!

Thyanna

Цитат на: thea - Март 09, 2018, 12:04:33 PM
Здравейте, аз също бих искала да ви попитам за това какво ми предстои в професионален план. От известно време съм без работа, загубих я съвсем ненадейно, сама отглеждам двете си деца и напоследък съм доста притеснена от факта, че времето минава, а работа за момента не се очертава. Не съм спряла да търся и все се надявам. Ще има ли светлина в тунела, ще се появи ли подходящата работа за мен скоро или ще мине доста време....?

Ще намерите работа, предполагам максимум до 3 месеца. Не се притеснявайте, нещата са добре около Вас. Успокойте се, защото виждам, че сте притеснена и напрегната, но няма защо. Имайте търпение и ще станат нещата.
Не отговарям на съобщения! Пишете във форума!

veroni

Цитат на: Thyanna - Март 20, 2018, 11:58:23 PM
Цитат на: veroni - Март 18, 2018, 01:11:26 PM
Цитат на: veroni - Март 10, 2018, 11:22:37 PM
Здравейте искам да попитам мъжът ми  ще си намери ли работа във Видин . Той се казва Илия Николов Петков завършил е детска педагогика и психология. Ще си намери ли работа във Видин по една от тези насоки или нещо друго. Благодаря ви предварително
Извинете пак искам да попитам мъжът ми ще запо4не ли работа във Видин. Много ви благодаря=

Смятам, че до 6 месеца нещата ще станат... Притеснява ме, че той доста се е отдръпнал, някакси преживява нещата много трагично и крайно, отчаян е, голяма драма изживява, сякаш се бори с бесове... Кажете му да се успокои, ще се наредят нещата, просто трябва да погледне извън себе си. Може би няма да е толкова безпроблемно, но ще стане. Като че ли жена ще му помогне за работата.
Много е важно да не допускате да се отчайва и да го окуражите, защото той наистина много трагично преживява всичко.
Отговорът е - да, но да се отвори за света и да си ползва контактите.
Здраве и любов желая!
Благодаря ти много за прогнозата винаги съм била и ще бъда до него в трудни моменти. Стига той да сподели с мен. Благодаря ти отново да си здрава и обичана от най близките ти хора.

Nom

Искаше ми се да попитам какво да очаквам по отношение на работата през април и нататък. Това ме притеснява надявам се на светлина и работно място.
Не отговарям на лични съобщения!

Тара

Имам въпрос за работа: Предложиха ми работа на едно място, но аз харесах повече друго място, от което все още нямам предложение, а ще ми се обадят след около десетина дни. Междувременно искат да започна на първото място. И като тръгна да размишлявам пак стигам до там, че искам да започна работа на второто място - струва ми се, че ме харесаха, както и аз тях. Може ли малко помощ и насочване, моля. Имах усещане за първото място, че ще ми предложат. Но за второто не съм много сигурна.

KIARA

Звънни на мястото, което предпочиташ, и кажи, че би искала по възможност по-рано отговор, защото имаш друго предложение, но все пак предпочиташ тяхната компания.

Тара

Да, това определено ще го направя. Благодаря ти, Kiara.
Не искам да избързвам с решението, въпреки че предложението е доста добро, не съм сигурна дали това е моето място. Нещата се развиха доста бързо тук, а на другите места доста време им отнема, за да решат. Предчувствието ми е, че ще получа още предложения до края на другата седмица. А аз определено харесах мястото, за което ми дадоха най-дълъг срок, в който да се чуем  :D

Тара

Отказах всичко, което не ми харесва достатъчно и останах в очакване на предложение от фирмата, която харесах. Firegirl, виждаш ли да ми се обадят с предложение от тази фирма или няма да съм при тях?

Nom

Вярвам че това е твоето място. Незнам защо но те виждам там, и вярвам  че ще го спечелиш, някак си имам доста силно усещане.
Не отговарям на лични съобщения!

Тара

Предлагат ми и още една допълнителна работа, за която се подготвям, някак имам усещане, че ще работя и тук за известно време. Подготвям се за това, утре ще ме тестват  :D Дали ще се справя?
Благодаря ти много!

Nom

Хайде сега. Риск печели риск губи. Ще се справиш, ще минат добре нещата утре.
Не отговарям на лични съобщения!

pralina

Тара , пожелавам ти успех в новото начинание.

Тара

Благодаря Ви за подкрепата  :D момичета!

Nom

Тара, имам ли шанс, за нещо допълнително този месец. Много ми е болно, много съм Тъжна заради работата е.
Не отговарям на лични съобщения!