Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Решаваме технически проблеми

Започната от Странен, Март 13, 2018, 09:48:56 PM

« назад - напред »

Странен

Имаме технически проблеми със сайта и за това може да виждате грешки при зареждането на страниците, ако това се случи изчакайте малко и заредете отново.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Enona

Явно има и някакъв технически проблем със съобщенията, понеже друг потребител писа, че се е опитал да ми пише на лични, но аз не получавам. А не съм давала забранителни настройки. Нещо по въпроса да се знае?

Странен

За кой друг потребител става въпрос? Трябва да проверя, така, че ми дайте повече инфо.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Enona

Thyanna писа в една тема, че се е опитвала да ми пише на лични, но не получавам

Странен

Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Enona


Странен

Моля, използвайте темите на форума. Писането на лини съобщения нека става само в краен случай но не и за ясновидстване.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Тара

Цитат на: Странен - Март 24, 2018, 08:56:26 AM
Моля, използвайте темите на форума. Писането на лини съобщения нека става само в краен случай но не и за ясновидстване.
На мен доста хора ми писаха на лични с въпроси и първоначално отговарях, но нали форума е за това да се пише в него. Освен това имаше хора, които пак питаха същите въпроси и във форума - така, че спокойно можех да отговарям в самия форум. Не разбрах как да си направя настройки, за да не ми пишат. Има някаква настройка на пощата да не могат да се изпращат повече от две писма на час (незнам дали само при мен е така). От друга страна искам да могат да ми пишат участниците от форума при нужда, а не да си блокирам напълно пощата. Затова започнах да не отговарям на някои писма на лични.

Странен

Тара, промених ви настройките няма да получавате лични съобщения. няма среден вариант за сега, Много хора злоупотребяват с личните съобщения, особено когато усетят, че някой има талант.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Mystic

Странен не мога да си вляза в настройките, за да си сменям аватара ! Някакви забрани нещо ли имам и защо ?

Enona

Не пускам нова тема, защото може да се окаже че в мен е грешката. Но напоследък като искам да влезна във форума през телефона все ми дава грешна парола. А като пиша същата парола през лаптоп, без проблем влизам. Защо така?

Activis

Не би трябвало да имаш проблем. Аз само от телефона влизам. Дори си влизам директно. Понеже не излизам от акаунта.

Nom

Днес следобед при опит за влизане в 15,33 като час получих ето тази грешка
Resource Limit Is Reached
The website is temporarily unable to service your request as it exceeded resource limit. Please try again later.

Рестартирах браузера, и успях да вляза. Но за първи път ми се случва буквално за секунди този проблем.
Не отговарям на лични съобщения!

ket

Здравейте 😊тази сутрин опитах да кача снимки на сутрешното кафе, отговарящи на размера. Получих съобщение за ГРЕШКА и обяснение: Папката с файлове е пълна, обърнете се към администраторите.  Ами това е проблемът. Хубав ден от мен😊

Activis

Да пълна е ,и аз се опитах да кача. Писах на Странен, но още не го е видял. Ще се реши и този проблем.