Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще се получи ли между нас?

Започната от Feq, Март 14, 2018, 08:45:27 PM

« назад - напред »

Mystic

Виж, ако аз не усещам нещо толкова силно, никога не им давам надежди на хората, за каквото и да било. Но точно в случая съм толкова сигурна и убедена, колкото името си, че ще имаш дете. И то много красиво. Затова толкова настоявам, да ме разбереш. Иначе какъв интерес имам аз от това ? Просто нямам търпението да разбереш, че си бременна и да дойде дългоочаквания ден. Заедно с теб съм развълнувана. Толкова искрено ти го казвам. От сърце и душа. Затова настроението горе, събираш си силата и почваш да правиш планове за стаята на бебето :) Дано и аз някой ден имам. :) Успех !

Романтик

Мистиче и за теб се радвам много ,че си се сдобрила с момчето, което обичаш! И нека и ти да си добре, и всички да сте добре!От сърце се радвам.

Nom

Мистик и ти ще имаш и аз. И това ще стане.
Не отговарям на лични съобщения!

Романтик

Мистиче и Firegirl, ако един ден се окаже,че ще съм си с това момиче и си имаме дете или деца ще поискам да се запозная с вас и на живо ...то моето момиче не вярва ми се струва в такива неща, но аз ще и разкажа , колко сте ми помагали.

NewMe

Цитат на: Thyanna - Март 21, 2018, 09:13:25 PM
Цитат на: avi333 - Март 21, 2018, 08:57:47 PM
Цитат на: avi333 - Март 20, 2018, 10:31:27 PM
Благодаря Thyanna, просто той е камъче в обувката ми. И да, имам всички възможности на света и ресурси да бъда много щастлива - тук и сега ! Смело мога да заявя, че нищо не липсва, за да бъда щастлива. Благодаря!
Thyanna, ако не те притеснявам, може ли да ми кажеш реалната причина да се разделим с това момче, за което вчера ми гледа каква е? Проблемите му, друга жена, липса на нещо в мен - така и не разбрах ...

Няма друга жена, просто е отдаден на живота, така да кажа. Несериозен е, иска да има повече адреналин. Казах и вчера - така му се получават нещата, такъв е - бохем, човек на живота, манипулатор. Прекратили сте, защото той няма сериозни намерения към никой (не само към теб), иска просто да се наслаждава на живота и младостта. Той не е лош, но е несериозен и за момента няма никакво намерение да се обвързва сериозно или нещо подобно. Не губи време повече с това, той дори не може може да ти стъпи на малкия пръст, колкото и невероятно да ти звучи. Не струва да хабиш енергията си по него. Пак казвам - много добре знаеш каква е разликата между вас.

Thyanna, написах доста неща с огромна доза сарказъм и ирония към него. Без обидни думи, но аз така пиша, че раняван. После го изпратих. Не искам да наранявам, но трябва да направя пътят назад невъзможен и за двамата. Какво ще последва от това ? Как се е почувствал ?

Nom

Гордост и предразсъдъци, няма да е обиден или наранен. Ще го прочете и изтрие. Ще го забрави.
Не отговарям на лични съобщения!

NewMe

Искам да скъсам всички мостове, да премахна всеки път назад. Няма значение другото. Дали ще стане ? Завинаги?

Nom

Вече си го направила. Изтрий и продължаваш Напред. Живота върви напред, не назад.
Не отговарям на лични съобщения!

NewMe

Цитат на: avi333 - Март 24, 2018, 10:37:07 AM
Цитат на: Thyanna - Март 21, 2018, 09:13:25 PM
Цитат на: avi333 - Март 21, 2018, 08:57:47 PM
Цитат на: avi333 - Март 20, 2018, 10:31:27 PM
Благодаря Thyanna, просто той е камъче в обувката ми. И да, имам всички възможности на света и ресурси да бъда много щастлива - тук и сега ! Смело мога да заявя, че нищо не липсва, за да бъда щастлива. Благодаря!


Thyanna би ли ми дала мнение,моля те.
Написах доста неща с огромна доза сарказъм и ирония към него. Без обидни думи, но аз така пиша, че раняван. После го изпратих. Не искам да наранявам, но трябва да направя пътят назад невъзможен и за двамата. Какво ще последва от това ? Как се е почувствал ?

Nom

Имайте търпение. Не Очаквайте отговор на секундата.
Не отговарям на лични съобщения!

Thyanna

Здравейте, avi333,

Firegirl е права - не е обиден или наранен. Казах Ви и преди - не търси сериозни отношения. Просто продължете напред, с времето ще се успокоите.
Не отговарям на съобщения! Пишете във форума!

NewMe

Цитат на: Thyanna - Март 24, 2018, 08:56:01 PM
Здравейте, avi333,

Firegirl е права - не е обиден или наранен. Казах Ви и преди - не търси сериозни отношения. Просто продължете напред, с времето ще се успокоите.
Аз продължих напред, но се сещам често, това няма да ме събори и ще устоя да си гледам пътя. Не си обяснявам, защо той още има въздействие над мен, дори и като не общуваме. Имам някакъв гняв, който дори не е основателен, защото ми е ясно,че той не е човекът за мен. Да не би да имам някакво въздействие , нещо ?

eli

Цитат на: Thyanna - Март 21, 2018, 03:34:54 PM
Не, оставете миналото зад гърба си. Казах Ви - ще го познаете човека, не се притеснявайте. НО - ако се вглъбите и оставите нещата така, няма да се случи нищо. Бих казала - отворете се към света и се поглезете с едно прекрасно лято :)

Започнах да си общувам по интернет с мъже, забелязвам, че само приказват, но не канят на реална среща. Много са злеее :). Сега си общувам с двама - Единият е Д. ,а другият С. дали има вариант с някои нещо да се развие ?

Романтик

Здравей Thyanna, мога ли да те попитам и теб нещо. Накратко влюбих се в едно момиче през 10.2016-та, но чувствата са едностранни и любовта ми несподелена. С нея доста излизахме през 2017, но тя държи на мен само и единствено като на приятел. Аз много си страдам по нея и я обичам...казвали са ми ,че ще бъда с нея...а колкото минава време, аз все повече се отчайвам и не виждам никакъв изход от сегашната ситуация.Смятам,че това момиче си има мъж.
Ти как виждаш нещата?дали след време ще бъдем двойка и семейство с това момиче, и какво смяташ че ще се случи с мен?
Аз друго момиче не забелязвам, за мен в сърцето ми е само тя. Ще продължи ли още дълго всичкото това страдание...

Feq

Кога ще се получи между нас?