Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Сънят с целувката

Започната от Jozephina, Март 16, 2018, 07:46:25 PM

« назад - напред »

Jozephina

Този сън сънувах в края на 2015г.

Там, в сънят ми, се целунахме. Аз си помислих-"това трябваше да се случи отдавна", но в същият момент/секунди преди да се целунем, видях брачната си халка/, помислих си че си имам [семейство] и трябва да спрем.

Преди да се развие така сънят ми не си говорихме с добър тон. Той се вайкаше, как ще живее, ако загуби майка си. Изпи доста бира и се напи.

Nom

На мен този сън ми звучи като вероятна покана за брак. Ще получиш някакво предложение, вероятно от мъж. Добре е да си пазиш здравето. Не влизайте в кавги с никого от хората около Вас.
Не отговарям на лични съобщения!

Jozephina

Тези сънища са с един и същи мъж. Аз съм омъжена, но не за него. Когато сънувах този сън , бях вече омъжена.

Nom

Възможно е да имате здравословни проблеми. Трябва да си пазите здравето. Този сън и реално показва,че от мъжа в съня ще получите предложение и все пак внимавайте да не направите погрешна стъпка, с която да провалите живота си.
Не отговарям на лични съобщения!

Jozephina

Цитат на: Nom - Март 17, 2018, 10:33:42 AM
Възможно е да имате здравословни проблеми. Трябва да си пазите здравето. Този сън и реално показва,че от мъжа в съня ще получите предложение и все пак внимавайте да не направите погрешна стъпка, с която да провалите живота си.

Моля,
Имайте предвид и другите два съня, в които присъства същият човек.