Здравословен проблем

veronik1 · 1112

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен veronik1

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 71
-: Май 16, 2018, 04:25:27 pm
 Здравейте добри
 хора! Много съм притеснена и ви моля да ми помогнете. Откриха на снаха ми(жената на брат ми)  киста на яйчника и сега взема лекарство за да се изхвърли или спука тази киста. Бихте ли ми казали какъв ще бъде изхода на всичко това. Ще има ли при това положение детенце? Благодаря ви!

Неактивен Nom

• Парапсихолог
    • Публикации: 8915
Отговор #1 -: Май 16, 2018, 04:50:08 pm
Успокоите се, няма повод за маника. Ще имат детенце, до края на догодина -2019та. Това се случва на всяка жена. Изхода е добър, всичко ще е наред, няма смисъл да се тревожите, аз съм минала през този път много пъти, наистина много.

Неактивен veronik1

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 71
Отговор #2 -: Май 16, 2018, 06:04:14 pm
Много благодаря! Успокоихте ме ! ????

Неактивен Margarita

• Мъдрост
    • Публикации: 756
Отговор #3 -: Септември 13, 2018, 07:58:32 pm
Предстои ми преглед при лекар относно депресията ми. За сега се чувствам добре. Но ми е леко притеснено. Как ще протече прегледа? Всичко наред ли ще е?

Неактивен Nom

• Парапсихолог
Отговор #4 -: Септември 13, 2018, 08:00:56 pm
Няма как да ти кажем как ще протече прегледа. Всичко ще е наред, няма нищо сериозно , ти си добре.

Неактивен Saira

• Мъдрост
    • Публикации: 475
Отговор #5 -: Септември 13, 2018, 11:48:47 pm
Margarita,най-доброто лечение за депресията е насочване на мисълта към занимание,което да ти достава удоволствие.Избери си някакво хоби,ако нямаш до този момент такова.Нужно е да разтоварваш психиката си.Излизай по-често сред природата,слушай повече приятна музика,общувай,ако трябва и домашен любимец си вземи.Всичко това ще ти е от полза.

Неактивен Nom

• Парапсихолог
Отговор #6 -: Септември 14, 2018, 09:44:12 am

Здравейте,
Благодаря, на всички, които ме подкрепиха, когато бях в болницата и преди да вляза за операция. Вече започна 5 месец от както ина и това, аз съм добре  макар и с някой неща за който съм писала по темите. И така някой от сънищата ми показват - среща с висока-жена, лекар при която ходя от край време, много години, беше в болницата когато и аз. Усещам реално ще има стар проблем при мен, за  който  тя иска иска да ми помогне, някаква процедура. Реално обаче, абсолютно нищо незнам вече 6 месеца, нямам никаква информация, то 6 месец вече започна от операцията. Предполагам, че трябваше да има среща между мен нея, и още един човек но реално аз съм притеснена, и изобщо нищо не знам. Потърсих я без отговор. 3 или поне 4 пъти. Незнам дали имате някакво  виждане за този проблем. Тя не ме е търсила.

Неактивен Saira

• Мъдрост
    • Публикации: 475
Отговор #7 -: Септември 14, 2018, 03:33:14 pm
Nom,ти реален проблем имаш ли/в смисъл някакви оплаквания и неразположения/?

Неактивен Nom

• Парапсихолог
Отговор #8 -: Септември 14, 2018, 03:48:17 pm
Саира аз нарочно те питах за среща с висока изрусена жена над 50. Малко по късно ще ти изпратя някои мой сънища, в тази тема, имам един стар здравословен проблем, свързан с възпалителен процес. Хронично възпаление, тя не ми каза нищо на посещение през май месец, дори и не разбрах моето състояние след операция. Имах изследвания на който 4 месец не си знам резултатите. Усетилал съ че при мен ще има някаква процедра и консултация с нея, но аз се притеснявам сериозно.

Неактивен Nom

• Парапсихолог
Отговор #9 -: Септември 14, 2018, 05:27:51 pm
Саира, позволявам си да публикувам сънища, не знам дали ще те ориентират за това което имам предвид.
https://ufoport.com/forum/index.php?topic=4825.0

https://ufoport.com/forum/index.php?topic=4799.0

https://ufoport.com/forum/index.php?topic=4712.0

https://ufoport.com/forum/index.php?topic=4499.0

Активен Activis

• Мъдрост
    • Публикации: 978
  • Бъди себе си!
Отговор #10 -: Септември 14, 2018, 06:04:43 pm
Nom  искам да т попитам, имам една кашлица, коята ми се появи преди повече от година. Приглеждаха ми дробовете и са чисти , нямам проблеми с тях. По принцип пуоа, но никога ни бях кашлял толко. Ей така идва от само сибе си тази кашлица. 

Неактивен Nom

• Парапсихолог
Отговор #11 -: Септември 14, 2018, 06:07:14 pm
Не мога да взема отношение.
Ето една рецепта - вземи си подбел билка от аптеката. Така ще си изчистиш гърлото, от заседнал секрет. Щом белите дробове са чисти.

Активен Activis

• Мъдрост
    • Публикации: 978
  • Бъди себе си!
Отговор #12 -: Септември 14, 2018, 06:22:39 pm
Благодаря. Ще го изпробвам дано помогне.

Активен Странен

• Администратор
  • Парапсихолог
    • Публикации: 2448
Отговор #13 -: Септември 14, 2018, 06:53:47 pm
Здравейте добри
 хора! Много съм притеснена и ви моля да ми помогнете. Откриха на снаха ми(жената на брат ми)  киста на яйчника и сега взема лекарство за да се изхвърли или спука тази киста. Бихте ли ми казали какъв ще бъде изхода на всичко това. Ще има ли при това положение детенце? Благодаря ви!
Това май е доста често срещано, едва ле е кой знае какво

Неактивен Margarita

• Мъдрост
    • Публикации: 756
Отговор #14 -: Септември 14, 2018, 08:17:00 pm
Да, всичко е наред. Прегледът мина и се успокоих. Имам подобрение.

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2018, SimplePortal