Гадаене със снимки, картини и изображения, описващи вашата личност !

Mystic · 2825

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ави

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 115
Ще е много ли нахално от моя странада те помоля ако можеш да ми кажеш още какво усещаш виждаш и т. Н. Благодаря предварително:)

Неактивен Nom

• Парапсихолог
    • Публикации: 9056
@Ави малко е нахално, меко казано защото току що получи отговор.

Неактивен Ави

• Интуиция
  • **
Благодаря Nom. Ако забелязваш съм въспитана добре и попотах. Но какво лошо има човек да разбере още малко за нещата? :)

Неактивен Nom

• Парапсихолог
Ами мисля,че трябва да даваме предимство и на другите. Все ми се струва,че ще имате шанс за трето дето, може  би след около година и половина. Тогава и аз искам да разбера нещо повече за себе си. става дума да има повече, хора в тази тема, не на едни и същи да се отговаря.

Неактивен Ави

• Интуиция
  • **
Nom това което ми каза Mystic много ме зарадва и ми направи деня още по красив още повече да се усмихвам, но искам да разбера още малко. Като чета по разни теми един и същи човек отговаря доста пъти на друг човек който и той задава допълнителни въпроси. Защо на мен да не може?

Неактивен Nom

• Парапсихолог
Споконо, тя ще отговори и на всички,  в това съм сигурна. И на теб, на всички.

Неактивен Ави

• Интуиция
  • **
Попринцип е така Nom и на другите трябва да се дава шанс но всеки иска да разбере малко повечко за нещата. Да найстина искам да имам трето дете но не само това ме интересува и други неща ме интересуват.

Неактивен Nom

• Парапсихолог
И мен ме интересува повече. Знаеш че те разбирам и съм сигурна че всеки ще има не един отговор.

Неактивен Ави

• Интуиция
  • **
Дано ми отговори Nom. Да има и наще който много ме притесняват и имам моменти където съм много изнервена.

Неактивен Mystic

• Мъдрост
    • Публикации: 731
  • Това, че гледаш, смяташ, че виждаш !
Дано ми отговори Nom. Да има и наще който много ме притесняват и имам моменти където съм много изнервена.
Спокойно. Разбира се, че бих отговорила, но от време на време могат да закъснеят отговорите ми, защото не съм постоянно пред компа и нали се сещате имам си и лични къщни работи за вършене. Иначе няма никакъв проблем, та така ! В очите ви енергийно като цяло казах, че имам усещане за бебче, че дори със сини очички сладко и мъжко. Според мен ще имате, иначе без да знам нищичко за вас, нямаше да усетя точно това, че сте искали бебе пак. Не мисля, че има и съвпадения. Мисля, че ви е писано и инфирмацията ми се позволява да разбера и да ви предам.

Неактивен Ави

• Интуиция
  • **
Така е Mystic всеки си има някаква работа за вършене. :) мъжко? Тайничко се надявах да имаме още едно момиченце. :) какво искате да знаете за мен няма никакви проблеми да ви разкажа. :) А той искрено ли иска да имаме още едно бебе?
Mystic " Не мисля че има и съвпадения"
За кое какво имате предвид. Благодаря. Също така кое.......... Mystic " мисля, че ви е писано и информацията ми се позволява да разбера и да ви предам"? Кое какво?

Неактивен Angel85

• Потребител
    • Публикации: 45
Може ли и за мен,да кажете нещо?

Неактивен Angel85

• Потребител
    • Публикации: 45
Не ми отговаряйте.Благодаря.Опитах се да изтрия поста си,но не мога.

Неактивен Nom

• Парапсихолог
Публикувай снимка, поста няма как да си изтриеш сам, но ако искаш публикувай си снимка или нещо което те описва.

Неактивен no_name

• Потребител
    • Публикации: 33
Ако някой може да каже нещо и за мен :)

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2018, SimplePortal