Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Разясняване и по задълбочено констатиране на въпроси

Започната от Activis, Октомври 25, 2018, 10:54:28 AM

« назад - напред »

Странен

Защо мислиш така? Какво те кара да изключваш случайностите ?
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Activis

Всъщност не ги изключвам. Защото много пъти съм бил предпазван, защото ми се е случвало да видя случката  преди да се случи.... Аз съм си вярващ.

Activis

@Странен снощи имах посещение от дух. Беше странно, макар и да не се виждаше. Но знам, на кой е. Жалко, че не беше видим, само усетих присъствието му.

Nom

@Activis вчера ме натъжи този ти коментар в интерес на истината.

Не отговарям на лични съобщения!

Activis

Защо. Този дух беше на мой близък човек. Ама жалко, че не беше видим.. Само ме наблюдаваше....

Enona

По принцип духовете не идват ей така на гости. Идва или да те предупреди нещо или защото си много, ама чак прекалено тъжен по самия покойник. И другия вариант е, че зъл дух може да се възползва да се представи като той близък

Activis

Незнам, но ме обвземаше някакъв страх на моменти, незнам защо..

Nom

@Activis сам знаеш че не съм съвсем добре и психически както и това че имам притеснения  относно една диагноза от януари месец, а сме март, а и не съм разговаряла с лекар.
Не отговарям на лични съобщения!

Activis

Не стой в неведение. Потърси лекар и не чакай.

Nom

Лошото е че няма кого да потърся и няма на кого да разчитам.
Не отговарям на лични съобщения!

Activis

Там където си има много болници..Все  някъде ще намериш

Nom

Аз ходех на едно място на безплатна профилактика, взех си едни неща за който съм чела че ще помогнат, освен това би трябвало от там да се свържат с мен и т.н
Не отговарям на лични съобщения!

Activis

Ако не те потърсет ти ги потърси. Хиляди пациенти са...

Hope6

@Nom, не разчитай да те потърсят оттам, особено от безплатна консултация. Системата не работи така.
Вземи отговорността за здравето си в свои ръце, а не на благоволението на други...особено след като имаш притеснения за нещо. Не чакай

Activis

Човек, когато е болен или нещо не е добре той трябва да търси лекаря. А не обратното, защото не са един или двама болни, а хиляди хора. И лекаря няма да гони всеки един да идва да се лекува. В София поне има доста добри специалисти, за разликяа от повечето градове, където няма болници като хората, а лекарите са подобие.