Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане с карти Таро(Големи Аркани)

Започната от Activis, Декември 09, 2018, 11:01:22 PM

« назад - напред »

Feq

Благодаря  Активис
                     


Activis

Добра е тази. Ползва различни карти и методи.

Olivie

Здравей @Activis може ли да попитам дали тази година ще имам връзка?

Nom

@Olivie когато искаш някой да ти отговори бъди търпелива, но и аз ти отговорих в твоята тема https://ufoport.com/forum/index.php?topic=5616.0
Не отговарям на лични съобщения!

Activis

@Olivie и аз някъде из темите ти отговорих. Не е нужно да заливате всички теми с едни и същи въпроси.

@choko08 ще ги прегледам, когато имам време. По принцип в тези видея се говори общо. Друго е, когато нещата са индивидуални.

choko08

Цитат на: Activis - Април 13, 2019, 01:17:44 PM
@Olivie и аз някъде из темите ти отговорих. Не е нужно да заливате всички теми с едни и същи въпроси.

@choko08 ще ги прегледам, когато имам време. По принцип в тези видея се говори общо. Друго е, когато нещата са индивидуални.

@Activis има избор между няколко възможности, реално каквото ти подскаже интуицията, това е за теб. На мен ми съвпаднаха много неща и затова препоръчвам да пробват всички.

Nelinka

Здравейте @Activis ще може ли и на мен да ми истеглите карти за любов, когато имате време.

Danii

Здравейте, Activis! Може ли да погледнете и за мене? Въпросът ми е ще има ли някакво раздвижване и промяна в живота ми през тази година?

mirela

Здравей @Activis ще можеш ли да истеглиш карти, дали  лятото ще се прибираме за България за винаги.

D.V 1

ЗДРАВЕЙТЕ , двуомя се дали да напрвя фирма за счетоводство или по късно след 2-3 месеца .

Mimia

Здравейте , искам да знам дали ще се преместим в друго жилище и дали ще е скоро ?

zlatii

Здравей Aktivis,
днес искам лично теб да помоля да наредиш картите таро за мен и да предскажеш моето бъдеще. Това което ме измъчва е всеизвестно...как ще продължи животът ми от тук нататък? Ще си намеря ли подходяща работа? Ще замина ли? Ще срещна ли нова любов? Дали ще намеря сили в себе си да продължа сама, да оцелявам и да възвърна самочувствието си?

Nom

Какво значи подходяща, защото и аз търся по отношение на  работата?
@zlatii специално към теб.
Не отговарям на лични съобщения!

Activis

@Sun картите не показаха започване на втора работа. Императора и Влюбените в прави позиции. Мъж играе някаква роля...

Activis

@Nelinka според картите ще има развитие, но време не мога да ти кажа. Папесата и Силата се паднаха в прави позиции.