Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане с карти Таро(Големи Аркани)

Започната от Activis, Декември 09, 2018, 11:01:22 PM

« назад - напред »

Activis

@Danii паднаха се Кулата и Светът в прави позиции. Трябва да внимаваш, ако пътуваш някъде. Ако се налага не го прави. Картите показват опастност и загуба на път в живота.

Activis

@mirela  изтеглих карти, които не са много добри в комбинация. Смъртта и Императрицата в прави позиции. Показват загуба на близък човек...
Изтеглих още две карти Папата и Съдът в прави позиции. Те показват, че ще има промяна. Събитие което ще промени изцяло светогледа ти и моралните устои

Activis

@D.V1 Светът и Кулата в прави позиции. Картите показват опасност. Така, че не бързай за сега да правиш.

Activis

@Mimia Кулата и Смъртта в прави позиции. Няма да се получат нещата според картите. Дава се като катастрофа.

Activis

@zlatii прочети първо правилата... на страница 1.

@Nom отново мешаш личните неща. Разграничавай ги.

Nom

Не отговарям на лични съобщения!

Activis

То само по себе си това е излишно. Човек сам знае възможностите си, и сам знае коя е подходящата работа за него. Без някой да му казва...

Margarita

Може ли да ми изтеглите карти? Кандидатствах за една позиция и очаквам да се свържат с мен в началото на май месец. Интересува ме ще има ли развитие относно търсенето на работа? Благодаря.

mirela

Благодаря за отговора, картите наистина не са много добра комбинация,  исках да те питам промяната към добро ли ще е, и събитието  което каза, незнам показва ли ти какво ще е, за да ми промени светогледа, мисля че ще премина през нещо лошо.

Activis

@mirela може би нещо лошо. Но все пак това са карти... За момента това показват.

mirela

Цитат на: Activis - Април 15, 2019, 05:28:03 PM
@mirela може би нещо лошо. Но все пак това са карти... За момента това показват.
разбрах благодаря още веднъж за отговора.

Pisobella

Здравей, @Activis .
Бих искала да попитам за съпругът ми и по-конкретно дали е само мой и само мен ли обича и желае.
Аз съм на 32г, той е на 34г. Двамата сме с кестеняви коси и кафеви очи.
Благодаря предварително!

lavieebelle

Здравей @Activis  , може ли да погледнеш ако е удобно , интересува ме ще срещна ли любовта - подходящ мъж, който да ме прави щастлива ? : )

Sun

Цитат на: Activis - Април 15, 2019, 03:48:58 PM
@Sun картите не показаха започване на втора работа. Императора и Влюбените в прави позиции. Мъж играе някаква роля...
Благодаря Activis,аз имам много особен шеф,който е груб на моменти и е една от причините да си търся нова работа.Какво имате предвид този мъж,че се прикрива ли?Може да е и шефа ми, той е непредвидим.

Аве

Здравей Activis! Може ли карти за мен? Бих искала да знам дали в близката една година ще забременея