Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане с карти Таро(Големи Аркани)

Започната от Activis, Декември 09, 2018, 11:01:22 PM

« назад - напред »

Activis

@Margarita за теб се паднаха Дявола и Съдът в прави позици. Предстой ти трансормация във всички аспекти. Може би идва време за промяна при теб.  Отностно това за работата на която се надяваш може и да има някакъв шанс, ака не се получи ще ти се отворят нови възможности.

Activis

@Nom  в комбинация картите показаха проблем.. не ги разглеждам в случая поотделно.

Nom

Все пак благодаря, умряха ми надеждите.
Не отговарям на лични съобщения!

Activis

@Nom  това са просто едни карти. Надежда винаги има!!!

Pisobella

@Activis Моля, когато имаш възможност да погледнеш за нас.
Мъжът ми обича ли ме истински както преди?

Ако имаш забележки към формулирането на въпроса, моля, кажи.

lavieebelle

Здравей @Activis  с нетърпение очаквам да ми изтеглиш карти : )

Activis

@Psyxodelia картите за теб са Колелото на съдбата и Луната в прави позиции. В комбинация картите показват, че сте по съдба. Някак на кармично ниво. Така, че промени мисленето си.

Activis

Цитат на: lavieebelle - Април 18, 2019, 09:28:12 AM
Здравей @Activis  с нетърпение очаквам да ми изтеглиш карти : )

На теб съм отговорил някъде назад. Дори и картите го показаха Дявола и Кулата в прави позиции. А там отговора ми беше и без карти.
Промени също мисленето си, защото с него се блокираш.

Isolda

Activis, когато имате възможност да се допитаме до картите.
Ще се сдобрим ли с Д., ще бъдем ли отново заедно?
Благодаря Ви предварително!

Еlora

@Activis , здравей! Нямам конкретен въпрос, просто 2 карти за любов ,ако имаш желание! Благодаря предварително!

Activis

Цитат на: Еlle - Април 18, 2019, 01:51:18 PM
@Activis , здравей! Нямам конкретен въпрос, просто 2 карти за любов ,ако имаш желание! Благодаря предварително!

Хмм просто  две хубави карти. Магът и Влюбените в прави позиции. Показват стабилна и дългосрочна връзка.

Activis

@Isolda  Не се и зачудих от картите, които се паднаха Умереността и Слънцето в прави позиции. Картите показват много бавно постигане на хармония и баланс между вас. Аз бях писал в една от темите, че не виждам някакво развитие и че той си играе с теб. Картите показват също, че нещата трудно ще се случват. Затова не си губете времето.

Савина

Здравейте може ли да ми гледате за любовта в живота ми?

Activis

Задайте си въпроса като прочете правилата на страница 1!

Еlora

@Activis , ехааа, супер карти! Много ме зарадва, благодаря ти! Връщам жеста, ако имаш въпрос с моите карти, но утре че сега работа и т.н.