Форум UFOport

Да погледнем в бъдещето

Byba и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен danielasa

• Потребител
    • Публикации: 11
Отговор #135 -: Февруари 10, 2019, 12:26:51 pm
Здравей Синева, казвам се Д.А. с кестенява коса и кафяви очи и в момента се намирам на кръстопът относно брак  и работа, тъй като двете области ми донесоха много проблеми. Бих искала да попитам какво е бъдещето ми с Т.М., кестенява коса и пъстри очи и дали скоро ще имам шанс за промяна на работата. Предварително благодаря.

Неактивен Lusinda

• Потребител
    • Публикации: 5
Отговор #136 -: Февруари 10, 2019, 03:39:21 pm
Здравей Синева!
В момента преживявам най големия ад в живота си ! Семейството ми се разпада!
Името ми започва с буквата Д , на 34г., с тъмно кестенява коса съм и кафяви очи , мъжа ми започва с буквата И , на 36г. , с тъмно кестенява коса и сини очи.

Неактивен Sun

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 82
Отговор #137 -: Февруари 10, 2019, 06:16:47 pm
Здравейте, Синева аз съм жена с буквата А родена на 15.04.Преди време ви питах за смяна на работата и вие казахте,че е възможно към м.Май.Според вас по - добра ли ще бъде тази работа от сегашната ми?Да рискувам ли, каква ще бъде?

Неактивен Nezabravima

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 76
Отговор #138 -: Февруари 10, 2019, 08:54:00 pm
Здравейте Синева ,
С приятеля ми не се разбираме напоследък?
Ще продължим ли връзката и има ли друга жена около него
Благодаря ви предварително

Неактивен Ani3636

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 58
Отговор #139 -: Февруари 11, 2019, 02:51:17 pm
Здравейте Синева, искам да попитам нещо което ме тревожи отдавна имам здравословни проблеми и детето ми често боледува. Знам че не отговаряте на въпроси за здраве и се извинявам, но съм много притеснена. Дали ще се стабилизират нещата скоро, понеже трудно издържам вече. А съм на 38 г, детето ми е на 8  г.
Дали ще се успокоя скоро, за да тръгнат нещата на някъде в положителна посока ли ще е?
Благодаря.

Активен Течка14

• Потребител
    • Публикации: 11
Отговор #140 -: Февруари 16, 2019, 09:58:15 pm
Миналата година излизахме с колегата ми Т . Но той се отдръпна изведнъж .Дали има шанс за сериозна връзка.

Активен lipan

• Потребител
    • Публикации: 29
Отговор #141 -: Днес в 08:37:18 am
Здравейте, Синева

Бих искала да ви помоля да попитате как ще се развият нещата при мен в личен план до края на юни?

Благодаря предварително и прекрасен ден!