Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане за отношения

Започната от NewMe, Февруари 11, 2019, 10:02:02 PM

« назад - напред »

@PhoeNix@

Здравей,
Щастието е състояние на ума. Понякога ни се дават такива моменти, за да станем по-силни и да намерим тази наша вътрешна сила.
Има дефицит на любов в днешно време и всеки се нуждае от това.
При теб този човек не играе роля. Пусни го и продължи напред. Докато не го направиш нищо няма да се случи с любовният ти живот.

Цитат на: MarisaVladi - Февруари 16, 2019, 08:06:53 PM
Спешна нужда вече имам от приятел, помощник, любящ мъж, рамо до себе си. Никой не ми помага)
Докога? Срината съм психически.... Да не говоря, че и харесвам един, когото не съм виждала отдавна. Полудявам от самота, дразни ме вече това, че еди -коя си има човек до  себе си, а аз съм безкрайно сама... Докога? НЕ МОГА ВЕЧЕ!

@PhoeNix@

Здравей,
Не виждам да се съберете отново. Той може да го пожелае, но моят съвет към теб е да не позволяваш да обърква теб и детето ти повече с присъствието си и неправилното си поведение.
Друг човек ще срещнеш, но първо трябва да скъсаш надеждата си за този.

Цитат на: Darling85 - Февруари 16, 2019, 10:05:20 PM
Здравейте, искам да попитам ще се върне ли бащата на детето ми, който живее сега с друга жена или да приема идеята, че пътищата ни са разделени завинаги?

@PhoeNix@

Здравей,
Намери силата в себе си да повярваш,че заслужаваш щастие и отношенията ти с този човек да се развият. За връзка може да мислиш когато се успокоиш и видиш,че имаш качества на жена достойна да бъде харесвана и обичана.
Намести си короната и продължавай с високо вдигната глава. Оцени себе си и ще бъдеш оценена.

Цитат на: zlatina - Февруари 16, 2019, 11:01:59 PM
Здравейте, може ли и за мен да погледнете, когато ви е удобно?
Виждаме се с един мъж, приятно ми е с него, аз го харесвам, за него не знам, не смея да мисля дали ме харесва истински, но не е връзка това. Дали ще се осмелим да създадем връзка?

@PhoeNix@

Здравей,
Теб те притесняват годините, а не човека. Той може да ти даде любов, а ти опит. Отпусни се и виж,че можеш да си щастлива. Връзката между вас може да е хармонична и стабилна, само ако забравиш и игнорираш факта с годините.

Цитат на: Roza - Февруари 17, 2019, 09:16:45 AM
Цитат на: Roza - Февруари 15, 2019, 06:32:25 PM
Phoenix може ли да ми гледате и на мен. Харесвам си едно момче, по малък от мен. Имаме привличане един към друг. Вие как е виждате тази връзка - може ли да имаме връзка помежду си и той какво изпитва към мен. Аз съм с б.М а той с б.Йо.Ще съм ви благодарна да ми отговорите.

bianka

[quote author=@Phoenix@ link=topic=5380.msg53230#msg53230 date=1550391780]
Здравей, този мъж е силно концентриран в работата си. Енергията му е насочена изцяло в това и всичко при него е много систематизирано.
Определено, за да привлечеш вниманието му трябва да си преди всичко себе си. Такива мъже не могат да се концентрират върху много неща, а и не харесват жени,които неглижират важни ценности. Той има доста интересен мироглед и дълбоко вкоренени ценности от които не мърда. Ще ти е трудна връзка с него. Но може да опиташ. Изчакай подходящ момент да се заприказва те и да се видите само двамата. Това ще се случи, но не знам той дали е отворен към отношения. Виждам го изцяло погълнат от това което си е наумил.

Цитат на: bianka - Февруари 17, 2019, 09:55:13 AM
Цитат на: bianka - Февруари 15, 2019, 10:52:08 AM
Здравей @Phoenix, харесвам мъж който не ми обръща внимание, сам е, няма приятелка, изглежда много добър и свестен и искам да привлека вниманието му но и не искам да му досаждам, името му е с Р. За в бъдеще ще има ли повече контакти между нас? Благодаря много!
[/quote]
Благодаря за отговора, наистина той много работи и обича работата си, идеално го описа. :)

Debora

Здравейте @FhoeNix@!Бихте ли погледнали за мен!Лятото имах една доста болезнена среща и същевременно раздяла с човек от миналото,който винаги съм харесвала.Уви нещата не се развиха така както бяха планирани дори и станаха по лоши-премина се границата на добрият тон.Останах много разочарована и с неприятни усещания за вьпросният мьж.Дьржанието му бе незряло нетипично за вьзраста му.Не го познавах такъв.Беше променен до неузнаваемост(като характер)в отрицателен смисъл.Някакси много изльскан и фалшив.Бихте ли ми казали какво чувствате за вьпросният мьж.Има ли нещо нередно в него.Започва с Р.и е на 52гБлагодаря Ви за отделеното време!

alvena

Цитат на: alvena - Февруари 16, 2019, 08:55:16 PM
[quote author=@Phoenix@ link=topic=5380.msg53143#msg53143 date=1550326631]
Здравей,
Истината е,че има човек който те харесва тайно може би, но някак му обръщаш гръб. Предстои да се влюбиш лятото.

Цитат на: alvena - Февруари 14, 2019, 08:52:58 PM
Здравеите!Може ли,ако е удобно и на мен да погледнете ,ще срещна ли скоро човек за сьвместно бьдеще или може би ще стане такьв някой ,който вече познавам?Благодаря  предварително!

Може ли да погледнете и за отношенията с мъж Ш.Ч.Благодаря!

Благодаря за отговора!Дано се случи!А може ли да погледнете за П.Р,ще се разведем ли скоро,той ще предприеме ли това действие или  трябва да го направя аз?Благодаря!
[/quote]

tiny

Здравейте, имам човек, с който имаме чувства от години един към друг, но живеем в различни държави. Имаме ли шанс да се съберем да живеем заедно и да разцъфне любовта между нас? Той иска ли го като мен ? Ако е възможно, дали се вижда период на случване,@Phoenix@

Cvete

Здравейте, @Phoenix !
Бихте ли могли да ми кажете как ще се развият отношенията ми с мъжа, с който живея. Името на същият е с буква Д. и е много по-голям на възраст от мен. Имаме доста проблематични отношения и съм изправена пред дилема по отношение на смисъла на тази връзка.
Благодаря Ви предварително.

Roza

[quote author=@Phoenix@ link=topic=5380.msg53237#msg53237 date=1550392533]
Здравей,
Теб те притесняват годините, а не човека. Той може да ти даде любов, а ти опит. Отпусни се и виж,че можеш да си щастлива. Връзката между вас може да е хармонична и стабилна, само ако забравиш и игнорираш факта с годините.

Цитат на: Roza - Февруари 17, 2019, 09:16:45 AM
Цитат на: Roza - Февруари 15, 2019, 06:32:25 PM
Phoenix може ли да ми гледате и на мен. Харесвам си едно момче, по малък от мен. Имаме привличане един към друг. Вие как е виждате тази връзка - може ли да имаме връзка помежду си и той какво изпитва към мен. Аз съм с б.М а той с б.Йо.Ще съм ви благодарна да ми отговорите.
Phoenix - благодаря Ви за отговора, но той за момента иска да се виждаме без сериозно да се обвързваме смисъл да живеем заедно не бил готов, сериозна връзка не иска. Незнам как да постъпя тъй като усещам че мога да се влюбя,а не желая да се самонаранявам. Незнам той какво изпитва - вие казвате любов , но знам че съм го привличала много сексуално. А аз такава връзка нежелая - да правя само секс и нищо друго. Аз искам някои с които да бъда щастлива и с него да си лягам и ставам всеки ден. Има и нещо друго аз имам малко дете. Всеки мъж не е готов да приеме жена с дете за сериозна връзка
Последният ми въпрос е - найстина ли си заслужава да се впусна в това приключение много ще съм ви благодарна.

wildchild

Здравейте, през есента преживях доста болезнена раздяла, искам да попитам, дали мъжът когото още обичам ще ме потърси отново и до колко време? Имаме ли шансове да се съберем.Той се казва В, аз Д.

@PhoeNix@

Здравей,
Искаш да знаеш дали има магия или дали просто е кофти човек?
Виждам,че си хем разтревожена, хем фрустрирана от отношението му. Не можеш да му помогнеш. Драмите са му много и духа му се поддава на тъмнината. Може да е бил прекрасен човек, но нещата за него не седят така. Даже мисля,че е преболедувал нещо или пък му предстои.
Отдръпни се и стой настрана. Виждам твоята енергия неопетнена, въпреки допира с него, гледай да запазиш ума си също неопетнен.


Цитат на: Debora - Февруари 17, 2019, 11:56:25 AM
Здравейте @FhoeNix@!Бихте ли погледнали за мен!Лятото имах една доста болезнена среща и същевременно раздяла с човек от миналото,който винаги съм харесвала.Уви нещата не се развиха така както бяха планирани дори и станаха по лоши-премина се границата на добрият тон.Останах много разочарована и с неприятни усещания за вьпросният мьж.Дьржанието му бе незряло нетипично за вьзраста му.Не го познавах такъв.Беше променен до неузнаваемост(като характер)в отрицателен смисъл.Някакси много изльскан и фалшив.Бихте ли ми казали какво чувствате за вьпросният мьж.Има ли нещо нередно в него.Започва с Р.и е на 52гБлагодаря Ви за отделеното време!

Debora

Благодаря Ви за отговора!!!Вие просто сте уникална!Опитах се да задам вьпроса вьзможно най кратко без да се отвличам в подрибности.Явно на такьв човек трудно може да се помогне.Ще имам предвид думите Ви.Интересното е че сьм показвала снимката му на доста хора но никой не видя това ,което усетихте Вие и което почувствах аз.Помогнахте ми много.Сьрдечно благодаря!!!

НЕАКТИВЕН

[quote author=@Phoenix@ link=topic=5380.msg53162#msg53162 date=1550330631]
Баща ти ще си понесе последствията, но лошото е,че трупа карма която трябва да се чисти.
Ти няма да си с този човек, не само че чувствата не са същите, просто някак си не си пасвате. Ти си доста борбена, а някак си той оставя нещата да плават по течението. Ти не оставяш нещата недоизяснени, а той предпочита да не коментира.
Скоро нова връзка- не. Първо трябва да оправиш тази.

Цитат на: Wood Nymph - Февруари 16, 2019, 04:33:27 PM
Здравей @Phoenix@,
предполагам, че имаш много зададени въпроси, затова не бързам да ми отговориш. Преди седмица баща ми е претърпял катастрофа, която до колкото разбрах е по негова вина. Загинали са 2-ма в другата кола. Не поддържам контакт с него. Той е осъждан, книжката му многократно е отнемана. Какво ще се случи с него, има ли опасност да влезе в затвора?
Другият ми въпрос е свързан с любовните ми отношения. Какво ме очаква като цяло до края на годината в любовен план? Имам връзка, но не изпитвам същите чувства като преди.
[/quote]
Благодаря! Наистина е така!  До колко време ще се осъществи тази раздяла, след нея ще вляза ли в нова връзка? Какви ще са последствията от раздялата? Той не е човек, който ще се откачи лесно от мен.

tiny

Здравейте, имам човек, с който имаме чувства от години един към друг, но живеем в различни държави. Имаме ли шанс да се съберем да живеем заедно и да разцъфне любовта между нас? Той иска ли го като мен ? Ако е възможно, дали се вижда период на случване,@Phoenix@