Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане за отношения

Започната от NewMe, Февруари 11, 2019, 10:02:02 PM

« назад - напред »

Nom

Не отговарям на лични съобщения!

@PhoeNix@


Из редактирай си този до многоточие... моля.

Цитат на: Nom - Февруари 16, 2019, 05:48:47 PM
Ти и психично болна ме изкара, браво бе, направо излязох ненормална, но благодаря все пак за думите. Аз нямам как да си трия коментарите редактирам ми ги пък и нищо ти няма.

yan

Здравей @Phoenix@ - много те моля да ми гледаш. Сигурно ти звуча невъзпитано и настоятелно, вчера писах и днес, но съм в объркване, затова се опитвам да си намеря яснотата. Занм,че всички тук са така, аз не мога да спя спокойно напоследък и съм доста лабилна, искам да изляза от това състояние.
Бих искала  да разбера как ще се развие годината ми до Септември в любовен план?
Имам мъж в живота си, с който за момента не сме задълбочили много отношенията си, аз имам чувства, той също.
Ще бъдем ли заедно и имаме ли бъдеще за по-сериозна връзка - например за живеене заедно?
Мисля,че ми е по съдба той, но ти ще кажеш дали е така енергийно.
Извини ме за безпокойството. Лека вечер.

Nom

Исках да видя дали ме очаква друг човек, а не исках отговор за положението сега. Хубава вечер.

Не отговарям на лични съобщения!

@PhoeNix@

Здравей,
Остави отношенията ти с този човек да се развиват още. Не бъди нетърпелива, отпусни се. Любовните ти отношения са стабилни, а това нетърпение може да ги развали. До септември не очаквай големи промени, а се наслаждавай на отношенията си.

Цитат на: yan - Февруари 16, 2019, 05:55:33 PM
Здравей @Phoenix@ - много те моля да ми гледаш. Сигурно ти звуча невъзпитано и настоятелно, вчера писах и днес, но съм в объркване, затова се опитвам да си намеря яснотата. Занм,че всички тук са така, аз не мога да спя спокойно напоследък и съм доста лабилна, искам да изляза от това състояние.
Бих искала  да разбера как ще се развие годината ми до Септември в любовен план?
Имам мъж в живота си, с който за момента не сме задълбочили много отношенията си, аз имам чувства, той също.
Ще бъдем ли заедно и имаме ли бъдеще за по-сериозна връзка - например за живеене заедно?
Мисля,че ми е по съдба той, но ти ще кажеш дали е така енергийно.
Извини ме за безпокойството. Лека вечер.

yan

[quote author=@Phoenix@ link=topic=5380.msg53177#msg53177 date=1550333158]
Здравей,
Остави отношенията ти с този човек да се развиват още. Не бъди нетърпелива, отпусни се. Любовните ти отношения са стабилни, а това нетърпение може да ги развали. До септември не очаквай големи промени, а се наслаждавай на отношенията си.

Цитат на: yan - Февруари 16, 2019, 05:55:33 PM
Здравей @Phoenix@ - много те моля да ми гледаш. Сигурно ти звуча невъзпитано и настоятелно, вчера писах и днес, но съм в объркване, затова се опитвам да си намеря яснотата. Занм,че всички тук са така, аз не мога да спя спокойно напоследък и съм доста лабилна, искам да изляза от това състояние.
Бих искала  да разбера как ще се развие годината ми до Септември в любовен план?
Имам мъж в живота си, с който за момента не сме задълбочили много отношенията си, аз имам чувства, той също.
Ще бъдем ли заедно и имаме ли бъдеще за по-сериозна връзка - например за живеене заедно?
Мисля,че ми е по съдба той, но ти ще кажеш дали е така енергийно.
Извини ме за безпокойството. Лека вечер.
[/quote]

Благодаря :)

@PhoeNix@

Продължавай да коригираш.
Отношенията ти с този мъж са такива защото ти ги допускаш да са и ще продължаваш да го правиш. Не ти знам венерическите заболявания и мотивите да оставаш с него, но изборите са ти такива.
Каква съм те изкарала е в твоята глава. Стегни се и не мрънкай.
Наистина не ми е приятно да ти отговарям на коментарите и не ме принуждавай да го правя повече. От теб очаквам многоточия без да си мислиш,че можеш да ме изкарваш от кожата ми. Преди ти се нервих, сега изобщо не ме интересува, стига да нямаме допирни точки и теми.
Лека вечер И на теб.
Цитат на: Nom - Февруари 16, 2019, 05:57:46 PM
Исках да видя дали ме очаква друг човек, а не исках отговор за положението сега. Хубава вечер.

e.galabova

[quote author=@Phoenix@ link=topic=5380.msg53138#msg53138 date=1550323791]
Уау! Такава прогноза и дядо Боже не може да направи.  Давате ли си сметка,че живота ни в бъдеще се развива според текущите взети решения, а не е да ни се спускат някакви събития от височко и ние да се радваме...  :(
Иначе като цяло не ви виждам с друг мъж освен с този освен ако нещо не ви се нрави и да го смените с друг. Човека си е стабилен, но не виждам съжото от ваша страна за съжаление. Сякаш си търсите повод да се разделите с него.Не сте сигурна какво искате от него и дали точно от него да го искате. Той ще се постарае да ви удовлетвори желанията и да заживеете заедно. 

Цитат на: e.galabova - Февруари 15, 2019, 10:45:53 PM
Здравейте, може ли да се види бъдещето ми в период до 1 година и половина ( Август 2020)- ще създам ли стабилната връзка която искам, ще имам ли деца, ще сменя ли жилището - с настоящия ми мъж ли ще съм или друг ми е по съдба? Каквото ви се дава като обща прогноза ще ми е от голяма полза. Благодаря :)
[/quote]

Карате ме доста да се замисля, да, аз събитирам любовните си чувства към него - не защото не го обичам или не искам да съм с него, а защото той е далече от мен и аз изпитвам неяснота. Писала съм във форума,че живеем в различни държави - единствения шанс да се съберем и да имаме хубава връзка е той да си дойде в България. Аз го обичам, но се измъчвам от ситуацията между нас. Той също твърди,че ме обича. Задавам въпроса така за дълъг период, защото знам,че за 3-4 месеца не мога да очаквам той да си хване куфара и да се върне завинаги. Казвате ,че той ще удовлетвори желанията ми и ще заживеем заедно, така ли ? Това значи ли ,че ще се върне завинаги и бъдещето ни е заедно ?

@PhoeNix@

И това е възможно, но не го виждам той да е склонен за връщане за постоянно. Възможно е да се прибере, но от там заедно да решите да заминете, вместо да остава тук. За него заминаването е шанс за развитие, а връщането невъзможност за такова. Събития могат да се случат само при вземане на решения. Каквито и да са те- зависят от двамата.

Цитат на: e.galabova - Февруари 16, 2019, 06:15:34 PM
[quote author=@Phoenix@ link=topic=5380.msg53138#msg53138 date=1550323791]
Уау! Такава прогноза и дядо Боже не може да направи.  Давате ли си сметка,че живота ни в бъдеще се развива според текущите взети решения, а не е да ни се спускат някакви събития от височко и ние да се радваме...  :(
Иначе като цяло не ви виждам с друг мъж освен с този освен ако нещо не ви се нрави и да го смените с друг. Човека си е стабилен, но не виждам съжото от ваша страна за съжаление. Сякаш си търсите повод да се разделите с него.Не сте сигурна какво искате от него и дали точно от него да го искате. Той ще се постарае да ви удовлетвори желанията и да заживеете заедно. 

Цитат на: e.galabova - Февруари 15, 2019, 10:45:53 PM
Здравейте, може ли да се види бъдещето ми в период до 1 година и половина ( Август 2020)- ще създам ли стабилната връзка която искам, ще имам ли деца, ще сменя ли жилището - с настоящия ми мъж ли ще съм или друг ми е по съдба? Каквото ви се дава като обща прогноза ще ми е от голяма полза. Благодаря :)

Карате ме доста да се замисля, да, аз събитирам любовните си чувства към него - не защото не го обичам или не искам да съм с него, а защото той е далече от мен и аз изпитвам неяснота. Писала съм във форума,че живеем в различни държави - единствения шанс да се съберем и да имаме хубава връзка е той да си дойде в България. Аз го обичам, но се измъчвам от ситуацията между нас. Той също твърди,че ме обича. Задавам въпроса така за дълъг период, защото знам,че за 3-4 месеца не мога да очаквам той да си хване куфара и да се върне завинаги. Казвате ,че той ще удовлетвори желанията ми и ще заживеем заедно, така ли ? Това значи ли ,че ще се върне завинаги и бъдещето ни е заедно ?
[/quote]

Nom

Направих крачка, от която ми олекна и за която писах в тази тема https://ufoport.com/forum/index.php?topic=1610.20
Аз не допускам нищо, доста ми е по  леко в момента, защото отдавна исках да направя тази крачка.
Не отговарям на лични съобщения!

e.galabova

[quote author=@Phoenix@ link=topic=5380.msg53183#msg53183 date=1550334037]
И това е възможно, но не го виждам той да е склонен за връщане за постоянно. Възможно е да се прибере, но от там заедно да решите да заминете, вместо да остава тук. За него заминаването е шанс за развитие, а връщането невъзможност за такова. Събития могат да се случат само при вземане на решения. Каквито и да са те- зависят от двамата.

Цитат на: e.galabova - Февруари 16, 2019, 06:15:34 PM
[quote author=@Phoenix@ link=topic=5380.msg53138#msg53138 date=1550323791]
Уау! Такава прогноза и дядо Боже не може да направи.  Давате ли си сметка,че живота ни в бъдеще се развива според текущите взети решения, а не е да ни се спускат някакви събития от височко и ние да се радваме...  :(
Иначе като цяло не ви виждам с друг мъж освен с този освен ако нещо не ви се нрави и да го смените с друг. Човека си е стабилен, но не виждам съжото от ваша страна за съжаление. Сякаш си търсите повод да се разделите с него.Не сте сигурна какво искате от него и дали точно от него да го искате. Той ще се постарае да ви удовлетвори желанията и да заживеете заедно. 

Цитат на: e.galabova - Февруари 15, 2019, 10:45:53 PM
Здравейте, може ли да се види бъдещето ми в период до 1 година и половина ( Август 2020)- ще създам ли стабилната връзка която искам, ще имам ли деца, ще сменя ли жилището - с настоящия ми мъж ли ще съм или друг ми е по съдба? Каквото ви се дава като обща прогноза ще ми е от голяма полза. Благодаря :)

Карате ме доста да се замисля, да, аз събитирам любовните си чувства към него - не защото не го обичам или не искам да съм с него, а защото той е далече от мен и аз изпитвам неяснота. Писала съм във форума,че живеем в различни държави - единствения шанс да се съберем и да имаме хубава връзка е той да си дойде в България. Аз го обичам, но се измъчвам от ситуацията между нас. Той също твърди,че ме обича. Задавам въпроса така за дълъг период, защото знам,че за 3-4 месеца не мога да очаквам той да си хване куфара и да се върне завинаги. Казвате ,че той ще удовлетвори желанията ми и ще заживеем заедно, така ли ? Това значи ли ,че ще се върне завинаги и бъдещето ни е заедно ?
[/quote]
[/quote]

Благодаря за отговора, за момента очаквам Вселената да го е измилила по-добре от мен и просто да се доверя на процеса, че най-доброто предстои. Тук изцяло решаващ за развитието е той, понеже от него зависи и от неговата готовност да направи крачка напред за нас. За себе си, мисля,че бих била доста смела, ако бъда изправена пред конкретен избор.

Margarita

Благодаря Ви!
Вчера ми беше последният работен ден и вече започнах да си търся работа. Работех в сферата на търговията и не бях удовлетворена. Имам филологическо образование. Но ми трябва повече смелост, за да работя по специалността ми. Аз самата усещам, че ще ми е трудно да намеря. И мисля, че сте права. Надявам се наистина да открия работно място, където да имам развитие. Мечтая да имам кариера. Извинявам се ако съм нахална с въпроса ми: тази възможност за работа, която се явява, свързана ли е с образованието ми?
Ще се постарая повече да не питам. Хубава вечер!

Bruja

Здравейте,преди няколко дни ви попитах за един изпит дали ще го взема другата седмица и в любовен план какво ме очаква. Много ще съм ви благодарна ако виждате нещо.

@PhoeNix@


Благодаря че си повдигна въпроса с препратка. Не мога да отговоря на всички като се натрупат много. 

Изпита ще го вземеш. Не мисля че ще е отлично, но ще си доволна.
В любовен план ми се струва,че имаш охажор но не му обръщаш внимание или просто не е твоят човек.
Цитат на: Bruja - Февруари 16, 2019, 07:23:05 PM
Здравейте,преди няколко дни ви попитах за един изпит дали ще го взема другата седмица и в любовен план какво ме очаква. Много ще съм ви благодарна ако виждате нещо.

Sun

Цитат на: Sun - Февруари 13, 2019, 12:52:26 PM
Здравейте,искам да ви питам за работа,от 8 години работя на едно място,чувствам,че имам нужда от промяна.Виждате ли ме на ново работно место тази година?Да рискувам ли или да си остана на старата?Аз съм жена 43г.