Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане за отношения

Започната от NewMe, Февруари 11, 2019, 10:02:02 PM

« назад - напред »

@PhoeNix@

Радвам се,че изпълвам часовете ти във форума с интересно четиво.
И аз така нямам какво да правя по цял ден и си се занимавам. ;)

Цитат на: Daniel - Февруари 17, 2019, 11:34:00 PM
Цитат на: Daniel - Февруари 14, 2019, 02:31:12 PM
@Phoenix може ли да ме насочиш?В любовта нещата при мен отиват на много зле... От 7 години съм обвързана ама нещата май не се развиват към добро ,на 30 г съм ,той е с 5 години по-малък от мен и май съвсем не ме обича.... :( Ще имаме ли развитие или ще се разделим окончателно,защото времето си тече и не виждам нещо да се случва в тази връзка...Тормозя се ужасно.
Не давам зор,напомням за себе си,виждам колко нагляри сме се насъбрали :) Всички си мислим че само нашата връзка е най- важната и едва ли не ,съветите давани ни тук ще осмислят живота ни!Това го пиша с много огромна доза чувство за хумор.Става ми интересно как един човек се ангажира да гледа и насочва всички ни и с интерес чета отговорите.

Yennefer

Как ще се развият отношенията ми с човека,който ме вълнува в момента?Ще има ли развитие нашето познанство?Ще се срещнем ли скоро?

Cvete

[quote author=@Phoenix@ link=topic=5380.msg53296#msg53296 date=1550427854]
Здравей,
Решение вече си взела и ти няма да си с него. Има доза арогантност в поведението му а ти не можеш да го търпиш. Мисля,че някак си той не гледа на теб като на голям човек а като на малко дете. Друга връзка ще имаш веднага след него.

Цитат на: Cvete - Февруари 17, 2019, 12:51:25 PM
Здравейте, @Phoenix !
Бихте ли могли да ми кажете как ще се развият отношенията ми с мъжа, с който живея. Името на същият е с буква Д. и е много по-голям на възраст от мен. Имаме доста проблематични отношения и съм изправена пред дилема по отношение на смисъла на тази връзка.
Благодаря Ви предварително.
[/quote]
Благодаря Ви за вниманието @Phoenix !
Всичко, което сте написали е така. Проблема е, че миналата госина пропуснах възможността да бъда с човек на моята възраст и с моите интереси. Той все още е сам, а чувствата ми към него не са угаснали. Той е с буква Т. Виждате ли възможност да възобновим връзката си? 

wildchild

[quote author=@Phoenix@ link=topic=5380.msg53308#msg53308 date=1550435334]
Здравей,
Не виждам да се съберете. Тотална разруха е при вас. Преминали сте през нещо и то е оставило следи. Въпреки,че крепиш с любовта си образа за вас двамата, той не го прави. Скорошна ви е раздялата, ще имате периоди на събиране, но не мисля,че можете да скрепени съюза отново. Никога няма да е същото. Може би е за добро. 

Цитат на: wildchild - Февруари 17, 2019, 01:40:58 PM
Здравейте, през есента преживях доста болезнена раздяла, искам да попитам, дали мъжът когото още обичам ще ме потърси отново и до колко време? Имаме ли шансове да се съберем.Той се казва В, аз Д.
[/quote]

@Phoenix, здравейте, и благодаря за отговора.Много точно сте определили нещата при мен.Колкото и да ми се иска да не е така-факт е. А професионален план-искам да си сменя работата, кога ще ми се удаде такава възможност? Ще имам ли шанс да почна там където работи В? Благодаря отново.

bianka

Цитат на: bianka - Февруари 17, 2019, 10:37:11 AM
[quote author=@Phoenix@ link=topic=5380.msg53230#msg53230 date=1550391780]
Здравей, този мъж е силно концентриран в работата си. Енергията му е насочена изцяло в това и всичко при него е много систематизирано.
Определено, за да привлечеш вниманието му трябва да си преди всичко себе си. Такива мъже не могат да се концентрират върху много неща, а и не харесват жени,които неглижират важни ценности. Той има доста интересен мироглед и дълбоко вкоренени ценности от които не мърда. Ще ти е трудна връзка с него. Но може да опиташ. Изчакай подходящ момент да се заприказва те и да се видите само двамата. Това ще се случи, но не знам той дали е отворен към отношения. Виждам го изцяло погълнат от това което си е наумил.

Цитат на: bianka - Февруари 17, 2019, 09:55:13 AM
Цитат на: bianka - Февруари 15, 2019, 10:52:08 AM
Здравей @Phoenix, харесвам мъж който не ми обръща внимание, сам е, няма приятелка, изглежда много добър и свестен и искам да привлека вниманието му но и не искам да му досаждам, името му е с Р. За в бъдеще ще има ли повече контакти между нас? Благодаря много!
Благодаря за отговора, наистина той много работи и обича работата си, идеално го описа. :)
[/quote]
Здравей, извинявай че пак питам, а дали виждаш скоро някаква среща между нас? Благодаря!

Yennefer

Цитат на: raliart - Февруари 18, 2019, 12:35:59 AM
Как ще се развият отношенията ми с човека,който ме вълнува в момента?Ще има ли развитие нашето познанство?Ще се срещнем ли скоро?
Засега си общуваме само онлайн.Мисля,че има симпатии и са му приятни разговорите.На мен също ,но съм в дилема.Имам нужда от малко подсказка.Благодаря! :-)))

@PhoeNix@

Здравей,
При така зададен въпроса...
Среща е възможна, даже предполагам,че този човек ще предприеме крачка към среща.
Реално погледнато има шанс за връзка.

Цитат на: raliart - Февруари 18, 2019, 12:35:59 AM
Как ще се развият отношенията ми с човека,който ме вълнува в момента?Ще има ли развитие нашето познанство?Ще се срещнем ли скоро?

Daniel

[quote author=@Phoenix@ link=topic=5380.msg53327#msg53327 date=1550441118]
Радвам се,че изпълвам часовете ти във форума с интересно четиво.
И аз така нямам какво да правя по цял ден и си се занимавам. ;)

Цитат на: Daniel - Февруари 17, 2019, 11:34:00 PM
Цитат на: Daniel - Февруари 14, 2019, 02:31:12 PM
@Phoenix може ли да ме насочиш?В любовта нещата при мен отиват на много зле... От 7 години съм обвързана ама нещата май не се развиват към добро ,на 30 г съм ,той е с 5 години по-малък от мен и май съвсем не ме обича.... :( Ще имаме ли развитие или ще се разделим окончателно,защото времето си тече и не виждам нещо да се случва в тази връзка...Тормозя се ужасно.
Не давам зор,напомням за себе си,виждам колко нагляри сме се насъбрали :) Всички си мислим че само нашата връзка е най- важната и едва ли не ,съветите давани ни тук ще осмислят живота ни!Това го пиша с много огромна доза чувство за хумор.Става ми интересно как един човек се ангажира да гледа и насочва всички ни и с интерес чета отговорите.
[/quote]
Всичко което съм написала е с най-добри намерения ,отделен е въпроса че чувството  за хумор на всички ни е различно... (просто исках по-ведро да стане)
Бъди здрава и се извинявам,не съм искала да те обидя.

@PhoeNix@


Ами то и аз с хумор подходих.  ;)
Далеч съм от мисълта да се заяждам с теб.
Младежа, за когото говориш, си има чувства към теб, но също така е и свикнал с присъствието ти   
На него му е спокойно с теб, не мисля, че си дава сметка за това че живота не е само да си имаш гадже. :) нормално е да те дразни това, ти вече желаеш и имаш нуждата поемеш по сериозните стъпки в една връзка. В момента всичко е на етап предположения. Може да се разделите и да започнете животите си на чисто. А може и да преминете през тази криза и да продължите и така да създадете семейство.
При раздяла - нещата за както за теб, така и за него ще са доста трудни. Дълги години сте били заедно и сте успели да напаснете характерите си по някакъв начин, сега целият този процес ( от раздялата, до намиране и напасване с нов човек ) да ви се отрази доста тежко и в бъдеще такива взаимоотношения с нови партньори. Винаги остава една горчилка след раздялата, която оставя привкус и в новите отношения. При евентуална раздяла на теб ще ти е сякаш по-тешко защото си имала и имаш очаквания към това момче за евентуални семейни отношения. За него също ще е криво, защото колкото и да се дразните в момента един на друг, има чувства.
А ако останете заедно- кризата ви ще продължи още известно време и може в един момент просто да се успокоите и да се напаснете за пореден път. Отношенията ви могат да се развият до семейни, но в по-късен етап. Приблизително до около година, година и половина.
Решение определено ще вземеш до два-три месеца. Какво ще е- ти ще решиш. Да се бъркам и да ти казвам какво решение да вземеш ще е в нарушение на вселенски закони.
Може сега да смяташ едно, а след няколко месеца да виждаш единствено и само него като възможен партньор в живота си. Просто сякаш сега е назрял момента да се замислиш над тези неща и да си задаваш въпроса дали той е или не е твоят човек.
Апропо, годините може да са фактор единствено ако говорим за деца :) а просто му трябва малко повече време.

Цитат на: Daniel - Февруари 18, 2019, 06:32:00 PM
[quote author=@Phoenix@ link=topic=5380.msg53327#msg53327 date=1550441118]
Радвам се,че изпълвам часовете ти във форума с интересно четиво.
И аз така нямам какво да правя по цял ден и си се занимавам. ;)

Цитат на: Daniel - Февруари 17, 2019, 11:34:00 PM
Цитат на: Daniel - Февруари 14, 2019, 02:31:12 PM
@Phoenix може ли да ме насочиш?В любовта нещата при мен отиват на много зле... От 7 години съм обвързана ама нещата май не се развиват към добро ,на 30 г съм ,той е с 5 години по-малък от мен и май съвсем не ме обича.... :( Ще имаме ли развитие или ще се разделим окончателно,защото времето си тече и не виждам нещо да се случва в тази връзка...Тормозя се ужасно.
Не давам зор,напомням за себе си,виждам колко нагляри сме се насъбрали :) Всички си мислим че само нашата връзка е най- важната и едва ли не ,съветите давани ни тук ще осмислят живота ни!Това го пиша с много огромна доза чувство за хумор.Става ми интересно как един човек се ангажира да гледа и насочва всички ни и с интерес чета отговорите.
Всичко което съм написала е с най-добри намерения ,отделен е въпроса че чувството  за хумор на всички ни е различно... (просто исках по-ведро да стане)
Бъди здрава и се извинявам,не съм искала да те обидя.
[/quote]

Daniel

Много ама много ти благодаря,дори не очаквах да ми отговориш!Чувствам се направо безполезна напоследък,не че съм цвете за мирисане ,но тази връзка е в застой.Май и двамата сме егоисти и всеки си дърпа към себе си,така да се каже.Мислела съм за раздяла,да много пъти,но не съм от тези дето ще се впуснат в срещи и връзки и т.н.Но все си мисля че той е готов да ми помаха за довиждане :(  Имала съм доста очавания,но не ги е оправдавал,дори съм се измъчвала,да не се занимава с трети човек...Защото аз не смея да правя такива работи,дори не флиртувам,достойнството за мен е на първо място.Успокоявам се с неща от сорта на "съдбата си знае работата" , " и това ще мине".Но на мен както и на много чувствителни жени ни пречат голямото въображение и негативната нагласа.

Sienna

Здравейте, @Phoenix@ бих искала да попитам дали ще имам любовна връзка до есента или до края на годината? Познавам ли вече или предстои да се запозная с мъжа, с който да се случи ? Обичам някого, имам ли шанс да съм с него?Благодаря.

eli

@Phoenix@, благодаря за подкрепата. Напълно си права,че е възможно да поставя условия или да се оттегля - тази ситуация ме измъчва, защото е прекалено неизвестна за мен. Гледах едни видеа с прогноза за годината за моята зодия и там излизаше през първите 4-5 месеца чакане в любовта, дори тази дама , която гледаше казва " каква е тази мъка, какво е това чакане" , все едно на мен лично беше редила карти. А за него излизаше "бавна енергия" и "липса на яснота как да постъпи". Та всички тези неща малко или много като потвърдят моите усещания и ме блокират. Аз реално ако нямам яснота за връзката ни още 2-3 месеца ще сложа край, поради липса на енергия да чакам. А и той нищо не ми е обещал или да се е ангажирал,че да чакам.  Не знам кое е правилно ... Благодаря за отделеното време, мила.


[quote author=@Phoenix@ link=topic=5380.msg53306#msg53306 date=1550434049]
Ели помня,че пита.
Според мен в отношенията ти с този мъж ти трябва да покажеш нежната си страна и да не си чак толкова силна. Мисля,че ако се отпуснеш, както ти казах в началото, и се радваш на връзката ви, ще се случат нещата и в един момент просто ще се съберете. Има вероятност и ти самата да прибързаш и или да поставиш условия, или просто да се оттеглиш от отношенията ви. Това според мен ще бъде грешка. Просто не забиваш в " чакам чудо". Ти и той сте чудо. Ролята на мъжа е да бъде мъж, а твоята, да се научиш да бъдеш жена.

Цитат на: eli - Февруари 17, 2019, 08:43:28 PM
@Phoenix@,здравей, бях ти писала преди няколко дни в темата, в отговор на това,че казваш,че ние сме силни жени и привличаме силни мъже и това води до напсаване на характери и проблеми. Та ми възникна усещането,че аз се напрягам много напоследък да балансирам отношенията с моя човек с разстояниет между нас, неговите пътувания и като цяло липсата на достатъчно комуникация между нас за нас самите. Трябва ми някакво чудо, за да знам,че има смисъл. Усещаш ли ти да има такова събитие, жест или "чудо", което той да направи за мен, за да ме задържи ? Трябва ми доказателство,че съм на прав път ... Мислиш ли ,че ще си струва всичко това ? Как виждаш бъдещето за нас?
[/quote]

alvena

Цитат на: alvena - Февруари 17, 2019, 12:17:35 PM
Цитат на: alvena - Февруари 16, 2019, 08:55:16 PM
[quote author=@Phoenix@ link=topic=5380.msg53143#msg53143 date=1550326631]
Здравей,
Истината е,че има човек който те харесва тайно може би, но някак му обръщаш гръб. Предстои да се влюбиш лятото.

Цитат на: alvena - Февруари 14, 2019, 08:52:58 PM
Здравеите!Може ли,ако е удобно и на мен да погледнете ,ще срещна ли скоро човек за сьвместно бьдеще или може би ще стане такьв някой ,който вече познавам?Благодаря  предварително!

Може ли да погледнете и за отношенията с мъж Ш.Ч.Благодаря!

Благодаря за отговора!Дано се случи!А може ли да погледнете за П.Р,ще се разведем ли скоро,той ще предприеме ли това действие или  трябва да го направя аз?Благодаря!
[/quote]

Darling85

Цитат на: Darling85 - Февруари 16, 2019, 10:05:20 PM
Здравейте, искам да попитам ще се върне ли бащата на детето ми, който живее сега с друга жена или да приема идеята, че пътищата ни са разделени завинаги?

Activis

Няма да се върне. Човека е избрал своят път. Ти поеми по твоя