Гледане за отношения

NewMe · 8260

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен @[email protected]

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 228
  • Pain is weakness leaving the body.
Отговор #225 -: Февруари 19, 2019, 12:31:32 am
Повтори въпроса. Не съм го видяла. Утре ще отговарям на още. Нямам сили в момента. Изморих се.

Аз имам още едно допълнително питане по-горе,че сън не ме лови :-)))) :D Ако е удобно де....

Неактивен raliart

• Интуиция
  • Потребител
    • Публикации: 12
Отговор #226 -: Февруари 19, 2019, 12:35:19 am
Повтори въпроса. Не съм го видяла. Утре ще отговарям на още. Нямам сили в момента. Изморих се.

Аз имам още едно допълнително питане по-горе,че сън не ме лови :-)))) :D Ако е удобно де....
Дали човека,за който питам Д.29г. има някакви колебания относно мен и разстоянието и да разбирам ли,че не съм му безразлична ?

Неактивен Nelinka

• Потребител
    • Публикации: 9
Отговор #227 -: Февруари 19, 2019, 08:14:41 am
Здравейте, бях ви написала по назад за едно момче което харесвах в училище, но ви ми казахте че има само някакви погледи между нас, това е така само погледи има, но исках да ви питам за напрад дали ще имам връзка, и дали виждате някакъв период. Благодаря

Неактивен Activis

• Парапсихолог
    • Публикации: 2340
  • Бъди себе си!
Отговор #228 -: Февруари 19, 2019, 08:23:49 am
@Nelinka опитай се да влезеш в директен контакт с него. Симпатизирате си. Срамежливо момчето и не поема крачка. Заговори го или го провокирай с нещо да го направи. Усещането ми е, че може да има някакво по натъчно развитие. Това е от мен.
Очаквай и Феникс да ти отговори.

Неактивен Feq

• Мъдрост
    • Публикации: 443
Отговор #229 -: Февруари 19, 2019, 09:20:02 am
Феникс -добро утро! Аз имам ли нещо за чистене?Констелация?

• Интуиция
  • **
Отговор #230 -: Февруари 19, 2019, 09:31:37 am
Разстоянието -да. За теб не мисля.

Дали човека,за който питам Д.29г. има някакви колебания относно мен и разстоянието и да разбирам ли,че не съм му безразлична ?

Неактивен Sienna

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 90
Отговор #231 -: Февруари 19, 2019, 09:48:19 am
Здравейте, може би сте пропуснали въпросът ми, затова го рикуествам отново ;)

Здравейте, @Phoenix@ бих искала да попитам дали ще имам любовна връзка до есента или до края на годината? Познавам ли вече или предстои да се запозная с мъжа, с който да се случи ? Обичам някого, имам ли шанс да съм с него?Благодаря.

• Интуиция
  • **
Отговор #232 -: Февруари 19, 2019, 09:49:44 am
Здравей,
По принцип всички имаме нещо за чистене и задоосъвършенстваме. Това,което виждам при теб е вече доста стабилно изграден характер.
Констилациите препоръчвам защото помагат за изчистване на “треските” в характера ни, за изчистване от наслагвани модели на поведение,което води и до неприятни стечения на обстоятелствата вследствие на погрешно взети решения. Решения взети според насложените  върху нас модели,възгледи и дори черти на характера ни(уж наши).
Ако мислиш,че имаш нещо,с което би искала да се пребориш в твоя характер или да изкараш някакви модели на поведени, които дават грешка в живота ти , тогава една констелация може да ти се отрази положително. Аз лично на констелация не съм ходила, а само анализирам характера си, поведението си,думите си,реакциите си.... това също много ми помага да израствам и да развивам собствената си личност, да изчиствам черти от себе си/разбирай поведението си и мирогледа си/ и да променям случващото се в живота ми и отношението на хората спрямо мен.

Ако има какво конкретно искаш да коментираш с мен - заповядай. Ще се радвам да поговорим и да открием заедно проблемите и да тръгнем по пътя да разрешаването им. Но аз мисля,че всеки от нас има силата да се пребори с всичко това.

Феникс -добро утро! Аз имам ли нещо за чистене?Констелация?

Неактивен Cvete

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 141
Отговор #233 -: Февруари 19, 2019, 10:06:21 am
Здравей,
Решение вече си взела и ти няма да си с него. Има доза арогантност в поведението му а ти не можеш да го търпиш. Мисля,че някак си той не гледа на теб като на голям човек а като на малко дете. Друга връзка ще имаш веднага след него.

Здравейте, @Phoenix !
Бихте ли могли да ми кажете как ще се развият отношенията ми с мъжа, с който живея. Името на същият е с буква Д. и е много по-голям на възраст от мен. Имаме доста проблематични отношения и съм изправена пред дилема по отношение на смисъла на тази връзка.
Благодаря Ви предварително.
Благодаря Ви за вниманието @Phoenix !
Всичко, което сте написали е така. Проблема е, че миналата госина пропуснах възможността да бъда с човек на моята възраст и с моите интереси. Той все още е сам, а чувствата ми към него не са угаснали. Той е с буква Т. Виждате ли възможност да възобновим връзката си?
Здравейте @Phoenix !
Виждам, че има много въпроси към Вас, за това си позволих да копирам предишния си пост. Вторият мъж, да който Ви питах е с буква Т., на 45 години, а аз съм с буква Р., също на 45 години. Можете ли да ми кажете какво виждате за отношенията ни и дали има шанс да възобновим връзката си?
Благодаря Ви предварително!

• Интуиция
  • **
Отговор #234 -: Февруари 19, 2019, 10:11:41 am
Ти си в отношения. Въпрос на време е да се развият и задълбочат. Дай време. Също така мисля,че веднъж отговорих,че трябва време.  :(

Здравейте, може би сте пропуснали въпросът ми, затова го рикуествам отново ;)

Здравейте, @Phoenix@ бих искала да попитам дали ще имам любовна връзка до есента или до края на годината? Познавам ли вече или предстои да се запозная с мъжа, с който да се случи ? Обичам някого, имам ли шанс да съм с него?Благодаря.

• Интуиция
  • **
Отговор #235 -: Февруари 19, 2019, 10:17:15 am
Благодаря,че си копирала коментарите, така има проследяване на публикациите. Благодаря.

Да, всъщност мисля,че точно този човек съм визирала. Все още имате шанс за отношения и те ще са по-хармонични и балансирани от тези в които си в момента.
Подхода към Т обаче трябва да е деликатен, за да не излезне “ами ти си ми вариант 2”... струва ми се чувствителен и деликатен човек. Д. Като че повече върви към “дръвник” отколкото е Т. 
Успех в избора.

Здравей,
Решение вече си взела и ти няма да си с него. Има доза арогантност в поведението му а ти не можеш да го търпиш. Мисля,че някак си той не гледа на теб като на голям човек а като на малко дете. Друга връзка ще имаш веднага след него.

Здравейте, @Phoenix !
Бихте ли могли да ми кажете как ще се развият отношенията ми с мъжа, с който живея. Името на същият е с буква Д. и е много по-голям на възраст от мен. Имаме доста проблематични отношения и съм изправена пред дилема по отношение на смисъла на тази връзка.
Благодаря Ви предварително.
Благодаря Ви за вниманието @Phoenix !
Всичко, което сте написали е така. Проблема е, че миналата госина пропуснах възможността да бъда с човек на моята възраст и с моите интереси. Той все още е сам, а чувствата ми към него не са угаснали. Той е с буква Т. Виждате ли възможност да възобновим връзката си?
Здравейте @Phoenix !
Виждам, че има много въпроси към Вас, за това си позволих да копирам предишния си пост. Вторият мъж, да който Ви питах е с буква Т., на 45 години, а аз съм с буква Р., също на 45 години. Можете ли да ми кажете какво виждате за отношенията ни и дали има шанс да възобновим връзката си?
Благодаря Ви предварително!

Неактивен Cvete

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 141
Отговор #236 -: Февруари 19, 2019, 10:35:15 am
Благодаря Ви @Phoenix !
Аз бях решила да продължа живота си с Т., но той рязко се отдръпна, като, че ли не ми повярва и останаха недоизказани неща.
Наистина незная как да постъпя с него. Опитах няколко пъти да го накарам да поговорим, но той е категоричен. А като се видим, виждам, че чувствата му са живи.
Надявам се, все пак да се разберем.

Неактивен Byba

• Потребител
    • Публикации: 8
Отговор #237 -: Февруари 19, 2019, 12:27:25 pm
Повдигам поста, понеже може би е пропуснат, но не давам зор, когато можете.
Здравейте! Бих искала да попитам за едно момче, с което работим на едно и също място. По-малък е от мен и усещам някакво привличане, но сякаш на някакво никакво ниво...сякаш платонично. Според Вас би ли се получило нещо между нас или нещата ще си останат на погледи и намеци?

• Интуиция
  • **
Отговор #238 -: Февруари 19, 2019, 12:45:54 pm
Да, благодаря.
Не виждам развитие с него. Според мен още не си срещнала мъжа за теб. Предстои ти, но като цяло не мога да дам период.
Този мъж сякаш страни, въпреки привличането. Или няма смелост за действие или не желае да се впускам в отношения.

Повдигам поста, понеже може би е пропуснат, но не давам зор, когато можете.
Здравейте! Бих искала да попитам за едно момче, с което работим на едно и също място. По-малък е от мен и усещам някакво привличане, но сякаш на някакво никакво ниво...сякаш платонично. Според Вас би ли се получило нещо между нас или нещата ще си останат на погледи и намеци?

Неактивен izgybena

• Мъдрост
    • Публикации: 532
Отговор #239 -: Февруари 19, 2019, 03:18:05 pm
Феникс, според теб съпругът ми изневерил ли ми е с конкретната жена, която ми посочиха? Ако отговорът ти е -да ,има ли още някакви отношения с нея? Не съм напълно сигурна дали човекът, който твърди тази изневяра говори истината, защото е лично заинтересован.Питам и искам да знам истината, защото влошените ни отношения вкъщи по повод на това обвинение са факт, а ако няма нищо вярно в това, не е честно да обвинявам бащата на детето си несправедливо. Отношенията ни с мъжът ни отдавна са влошени и поради други причини, по вина на двама ни, мисля, че никога нямат да се поправят до състояние каквото са били в хубавите ни времена заедно.Но все пак искам да знам истината и кой от двамата мъже в живота ми не е искрен с мен.Истинският отговор ми е нужен, за да знам какво да предприема в бъдеще.

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal