Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане за отношения

Започната от NewMe, Февруари 11, 2019, 10:02:02 PM

« назад - напред »

mirela

Цитат на: Activis - Март 13, 2019, 03:40:25 PM
Не е срамижлив. Не му е достатъчен интереса. Не смятам, че ще има някакво развитие за отношения.
да и аз така мисля,  благодаря за бързият отговор.

Daniel

Здравейте,интересувам се какво ме очаква в личен план,категорично казах на приятеля ми,че искам да се разделим,наистина не ни виждам в семейство с деца...Много години бяхме заедно,но не мисля че той дори ме обича,или поне не го показва по начина който аз очаквам. :( Въпроса ми е сбърках ли фатално?И не е ли по-добре така,сама и нещастна,отколкото очакваща но не свободна за нова евентуална връзка?

Activis

Не си сбъркала. Така ще си върнеш усмивката, от която имаш нужда. А, когато се чувстваш готова ще намериш и щастието.

Daniel

Цитат на: Activis - Март 13, 2019, 05:23:27 PM
Не си сбъркала. Така ще си върнеш усмивката, от която имаш нужда. А, когато се чувстваш готова ще намериш и щастието.
Уау,мислех че това е любовта на живота ми и че съм направила ужасно фатална грешка...
Проблема е че сме колеги,човека не ме разбира какво искам да му кажа,извърта ми думите,луда ме изкарва едва ли не,а годинките си вървят и великата ни връзка е във вечен застой....
Благодаря ти за отговора,ще се опитам да съм позитивна,макар че не мога :)

Yennefer

Здравейте отново!Има един нов човек на хоризонта при мен.Инициали Г.И 33г.Има привличане и то доста.Но,много изведнъж и бързо стават нещата и малко нямам доверие на ситуацията. Според теб,ще се получи ли нещо с него?Искрен ли е в думите си и в намеренията си?:-)))Благодаря!

MarisaVladi

Здравейте!
Вчера направих внезапна и неочаквана среща със сравнително по-млад от мен мъж, колкото мен висок. Той каза, че може да продължим да се виждаме – човек трябва да има повече познати. Какъв развой виждате с него?

Мисионер

Явно ще има секс, ти не си против, той съвсем скоро ще стане по-нстоятелен.

MarisaVladi

Исках да попитам мимолетна ли ще бъде тази връзка и той дали ще ми помага по някакъв начин?

Activis

Не очаквай от всеки един, че ще ти помага! Тези очаквания ги изключи. Защото ти си повече за това да си с някой за да ти помага.

MarisaVladi

Разбрах – той ще иска само едно от мен.

Activis

Не разбирай погрешно нещата. Просто ти очакваш от някой да ти помага, а не трябва да имаш винаги тези очаквания още в самото начало. Не влизай с тази нагласа във връзките.

Daniel

Цитат на: Daniel - Март 13, 2019, 05:37:50 PM
Цитат на: Activis - Март 13, 2019, 05:23:27 PM
Не си сбъркала. Така ще си върнеш усмивката, от която имаш нужда. А, когато се чувстваш готова ще намериш и щастието.
Уау,мислех че това е любовта на живота ми и че съм направила ужасно фатална грешка...
Проблема е че сме колеги,човека не ме разбира какво искам да му кажа,извърта ми думите,луда ме изкарва едва ли не,а годинките си вървят и великата ни връзка е във вечен застой....
Благодаря ти за отговора,ще се опитам да съм позитивна,макар че не мога :)
@Activis ,знам че гледате от добра воля,но абсолютно ли си сигурен че момчето не е за мен?Не искам да се превръщам във досадница,но продължавам да мисля че отритнах човек със чисто сърце,изпитвам угризения големи...

Activis

Казвам, каквото аз усещам. Ти си решаваш дали е за теб или не. Ако му е чисто сърцето няма да те упреква, за каквото и да е. Няма и да се стигне до това положение.
Затова направи, каквото сметнеш за добре. Аз повече няма, какво да кажа. Някой, ако смята друго нека пише и той.

Daniel

Цитат на: Activis - Март 14, 2019, 03:11:03 PM
Казвам, каквото аз усещам. Ти си решаваш дали е за теб или не. Ако му е чисто сърцето няма да те упреква, за каквото и да е. Няма и да се стигне до това положение.
Затова направи, каквото сметнеш за добре. Аз повече няма, какво да кажа. Някой, ако смята друго нека пише и той.
ОК Благодаря ти!

вили В

здравейте влюбена съм в един мъж искам да знам дали и той изпитва същото към мен и как ще се развият нашите отношения за в бъдеще