Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане за отношения

Започната от NewMe, Февруари 11, 2019, 10:02:02 PM

« назад - напред »

Olivie

Да се откажа ли от него?

Olivie

Да се откажа ли от него?

Pisobella

Здравейте, искам да попитам за чувствата на съпругът ми към мен...още ли ме обича както преди и дали само мен иска и вижда? Има ли други жени в съзнанието му и изпитва ли интимно влечение към някоя.. Аз съм на 32г, той на 34г.

Nom

Моето усещане, е че няма друга жена която да го е съблазнила. По скоро усещам, че има някакво омръзва е по между Ви, нужда от разнообразни във живота и на двамата.
Не отговарям на лични съобщения!

Pisobella

Сигурно е дошъл моментът да си направим бебе :)

Lady_Lora

Nom i Activis, моля ви кажете ми С. дали ще ме потърси? Искам просто един нормален разговор за последно. Разделихме се само с един  ..., на който той ми беше отговорил с ОК. Усещам го като недовършено...тежи ми

Activis

Няма желание... Дори не смята за необходимо да говори.

Lady_Lora

Цитат на: Activis - Април 18, 2019, 04:07:43 PM
Няма желание... Дори не смята за необходимо да говори.
И изобщо няма дори не веднага,  да пише? Дори другия месец или в бъдеще? Просто едно ок?

Nom

Той по мое мнение, няма и да направи усилие да пише,  виждам да не го направи, което за него ще е знак че приключил. Той вече е  приключил, за това и не пише, не смята за необходимо.
Не отговарям на лични съобщения!

Lady_Lora

Благодаря за отговорите ви!

Bruja

Здравейте,искам да попитам,наскоро се запознах с един мъж светла коса,тъмни очи с инициали Б.П. има привличане и от двете страни. Дали ще излезе нещо?

Nom

@Bruja виждам някъде с този мъж да имаш краткотрайна връзка около 3 месеца.
Мигновено, кратко увлечение , същевременно то се вижда и с други, флиртува, излиза с тях.
Не се държе сериозно.
Не отговарям на лични съобщения!

Bruja

Благодаря ви Nom,значи да не тая големи надежди. Понеже ме покани и на екскурзия в чужбина и може да съм се заблудила.

Nom

Малко е съмнително така, струва ми  се че ще се разочароваш, а за екскурзията недей да приемаш.
Първо опознай човека, започни да излизаш с него и не предприемай веднага драстични стъпки.
Направил го е от любезност, защото те харесва, но е съмнително така. Той  те харесва, и за това иска да пътуваш с него@Bruja
Не отговарям на лични съобщения!

Bruja

Благодаря ви още веднъж,Nom. Дали виждате някой по-сериозен да се появи скоро.