Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане само за работа

Започната от @PhoeNix@, Февруари 17, 2019, 10:59:01 PM

« назад - напред »

Galina G


zlatii

Здравейте! Може ли да ми кажете ще ме вземат ли на работа в ИКЕА?

Nom

Опитай, аз не усещам да е там твоето ново място, имаш шанс обаче. Струва  ми се че има вероятност да  има неочаквани обрати.
Не отговарям на лични съобщения!

Activis

Цитат на: zlatii - Април 08, 2019, 06:09:15 PM
Здравейте! Може ли да ми кажете ще ме вземат ли на работа в ИКЕА?

Ако имаш нужната квалификация и отговаряш на изискванията си вътре.

zlatii

Цитат на: Nom - Април 08, 2019, 06:11:21 PM
Опитай, аз не усещам да е там твоето ново място, имаш шанс обаче. Струва  ми се че има вероятност да  има неочаквани обрати.
Ще опитам, благодаря!

zlatii

Цитат на: Activis - Април 08, 2019, 06:41:40 PM
Цитат на: zlatii - Април 08, 2019, 06:09:15 PM
Здравейте! Може ли да ми кажете ще ме вземат ли на работа в ИКЕА?

Ако имаш нужната квалификация и отговаряш на изискванията си вътре.
Аз мисля, че отговарям на условията им, ще пробвам

Bruja

От доста време търся нова работа,но до сега само някакви фалшиви обявя и нищо не става. Някой може ли да погледне дали изобщо ще успея да я сменя тази година или поне да намеря втора работа. Благодаря,предваритвлно.

veroni

Здравей те приятели във форума искам да Ви питам дали скоро ще започна работа. Кандитствах на няколко места и чакам отговор. Първото е в Инвестбанк, като банков служител, второто е в Районният съд Видин за архиватор, ЧСИ, касиер -домакин в Радио Видин и оперативен счетоводител. Според вас скоро ли ще започна работа на някое от тези места и как ме виждате . Благодаря Ви за отговора предварително.

Nom

Обърни внимание на  Св-то си, прегледай материали за явяване на интервю и как трябва  да се държиш по времена интервю за работа както и как да се подготвиш, а ние няма как да кажем ще те назначат ли.
Кандидатствай не безцелно, а само там където можеш наистина да свъришиш работа,  не само защото ти трябват пари, вероятно не отговаряш на условията и има кандидати с повече опит. На нито едно от тези места нямам усещането да бъдеш избрана, много малък шанс. Ти  напусна ли онова място, където ти харесваше и където  не ти плащаха.
Не кандидатствай безцелно, това се усеща, съветвам те кандидатствай там където е близко до твоето образование и опит.
Не отговарям на лични съобщения!

D.V 1

здравейте, преди време бях говорила за увелечение на заплатата си. очаквах товада стане този месец но не се случи .

Nom

До 3 месеца, всички от вашият колектив ще получат желаното увеличение.
За някоя от тях това ще бъде и изненада, за други не, бъдете търпелива, не сте единствена кято е говорила за увеличение. Ще го поучите на по късен етап и не само Вие.
Не отговарям на лични съобщения!

Мариана

Здравей! Предложиха ми да се върна на старата работа.Въпроса ми е да приема ли или да остана на сегашната.

Nom

Новото е по добре,  нов късмет е това, ново начало. Струва ми се по добре.
Не отговарям на лични съобщения!

Activis

Ако си доволна от работата си не предприемай нищо.

Мариана

Цитат на: Activis - Април 15, 2019, 09:41:09 PM
Ако си доволна от работата си не предприемай нищо.
Благодаря! Всъщност от работата съм доволна,но проблема е,че е сезонна и е само 4 месеца.