Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Дали отново ще ме потърси някога...

Започната от Seka85, Февруари 18, 2019, 07:48:34 PM

« назад - напред »

Seka85

Здравейте на всички. Така, няма по-объркана жена на света от мен в момента, но ви умолявам за анализ и съвет по моя казус. Ще започна с няколко факти за мен: на 33 години съм и имам сериозна връзка от 11 години, имаме си проблемите, не всичко е идеално, най-вече в сексуален план, строим вила в момента, разбираме се до голяма степен, с идеята един ден да заживеем заедно в новата ни къща и да създадем семейство. Важно е да кажа, че през последните 2 години работя в чужбина, за да мога да финансирам част от разходите по къщата, за да не се налага да теглим заем. До тук добре, но преди 2 месеца се върнах в БГ за празниците и срещнах НЕГО. Той е колега на приятеля ми, на 34 г. е, необвързан и е зодия Близнаци. Запознахме се в едно заведение преди 2 години, но тогава не ми направи никакво впечатление. След това аз заминах за чужбина и той ми поиска приятелство във Фейсбук. Започна да ми пише разни работи, но доста предпазливо, за да не разбере мъжа ми, подпитваше ме за него дали го обичам, как така заминавам и го оставям сам толкова време, но ме молеше да не узнава приятелят ми, че сме си писали, понеже нали са колеги и ще му стане гадно. И така няколко пъти отново ми се включваше, да ме подсеща уж за техните банкети кога са, но аз усетих, накъде вее вятъра. Върнах се края на ноември и той започна по-настоятелно да ми пише и да ме търси. Чатовете му бяха брутално откровени, как искал да има връзка с мен, но не желаел мъжа ми да разбере за писането ни, как искал да ме види, постоянно мислел за мен. Абе с една дума, адски настойчив. На мен ми стана интересен по-някакъв начин и се уговорихме да се видим. Отидохме на ресторант, но бяхме много предпазливи, за да не ни види някой познат и да достигне до приятеля ми. Беше ми много приятно да си общувам с него, не мога да си обясня защо, прекарахме 4 часа там, след което трябваше да си го закарам, понеже беше изпил 1 шише вино и 1 водка. В колата ме прегърна и поиска да ме целуне, разправяше от колко време е лудо влюбен в мен, че трудно вече се контролирал в мое присъствие и поиска да правим секс. Аз обаче категорично му отказах и си тръгнах. На следващия ден той повече не ми писа. Аз го потърсих отново след 2 дни. Попитах го защо не пише, обидих ли го с нещо. Той ми изтъкна като довод, че се притеснявал да не би да съм с моя приятел и не посмял да пише, а и се влюбвал и не искал да му разбивам сърцето!! . Дадох му да разбере, че бих искала пак да се видим с ясната нагласа да правим секс и изведнъж бях решила да съгреша за първи път и то с колега на мъжа ми. Разбрахме се да се видим у тях, когато мъжа ми е на работа и в този ден, той ми се обади, че бил пийнал повечко и го боляла главата и ме помоли да отложим рендевуто. Направо се вбесих от неговата несериозност и му казах, че това му е бил шанса. Нооо, не издържах и след 1 ден му написах, дали иска да получи реванш и той прие. Все едно бях обладана от нещо. Видяхме се и правихме секс. Хубаво беше и аз не изпитах никакво чувство на гузност, за разлика от него обаче. Той ме попита, какво ще правим и аз му казах, че може да си се виждаме от време на време докато съм тук, но че няма как да оставя такава дълга връзка, тъй като не го познавам и ми е прекалено рисковано. Той нищо не каза. Тъкмо започнах да хлътвам по него и той се изпари!!! Нито вече ми пишеше, нито се обаждаше. Нещата се обърнаха и започнах аз да му пиша, а той не отговаряше. 10 дни по-късно им беше банкета и там се видяхме, но се държахме и двамата много дистанцирано, след още няколко дни аз му писах, че не издържам и искам да го видя, а той ми написа, да спрем до тук, защото съм обвързана и не било редно!!!??? (при положение, че той започна всичко). След 3 дни ми написа, явно под влиянието на алкохол, че искал много да ме види преди отново да си замина. Естествено, аз бяха тази отново, която организира нашата среща и цяла нощ не можехме да се наситим един на друг. Беше невероятно, искаше постоянно да го гушкам и милвам, личеше си, че има нужда от любов. Разказа ми за живота си, как не е имал връзка от 10 години и се чувствал самотен, търсел точно такава жена като мен. Имал само едно момиче (семейно), с което се виждали само за секс, но й се ядосал нещо и я блокирал. Търсеше нон- стоп ласките ми и искаше да го гушкам цяла нощ като малко дете. На следващия ден отново изчезна, ни вопъл, ни стон! За пореден път! Последно се видяхме на 3. 1. и правихме секс отново цяла нощ. Тогава той ми каза, че ме обича и иска дете от мен, но това разбира се, нямаше как да стане. Беше изнервен, че си тръгвам и какво ще стане сега с нас, пак няма да ме има толкова месеци до април, попита ме дали планирам с него нещо по-сериозно, но му отговорих уклончиво, понеже бях объркана, не го познавах, притесняваха ме тези негови смени в настроението и мисленето, а и ме е страх да си зарежа връзката при положение, че строя къща с приятеля ми. Той ми даваше невероятна емоция, направо сияех, някак си си допаднахме много с него. Аз съм козирог, ако това има значение. Разбрахме се да изчакаме как ще се развият нещата между нас, като не исках съвсем да му давам надежди за нещо по-сериозно. Исках да си го държа и него, не само заради секса. Бях вече лудо влюбена в него и го харесвах като човек. Аз заминах на 4. 1. и за 2 дни се чухме няколко пъти. Обяснихме се и двамата в любов, признахме си чувствата и се разбрахме да се чакаме и да имаме лоялна връзка през този период. След което той тотално превъртя и започна да ми обяснява, как нищо няма да се получи между нас, че аз строя къща, имам човек от 10 години, който вече ни бил надушил и усещал разлика в поведението му на работа, не можел повече така да продължава и да го разбера. Поиска да кажа дори и на мъжа ми за нас. Аз бях в ступор. Предния ден се обясняваме като първолаци, а на следващия той поиска да прекратим и ме блокира във фейсбук. Мъжът ми нито ме е дори попитал за него, дали има нещо между нас. Боли ме ужасно много, как е възможно такава промяна в мисленето в рамките на 24 часа? Да не би да изтъкна като довод, че мъжа ми ни подозира само, за да ме разкара?? Но защо?? Нали той започна всичко, по дяволите!! Моля ви, дайте ми съвет какво да правя? Как да го забравя? Обичам го адски много и ми липсва. Защо не се опита да се бори за мен? Не е честно да нахлуеш най- безцеремонно в живота на някой, да го разбъркаш и да избягаш по такъв гаден начин. Дали ще се обади отново? Вие какво мислите? Извинявам се за дългия пост.

Activis


Enona

Оф този човек как си играе с теб. Аз любов от него не виждам. Нито добра развръзка. Ще си поиграете още малко и ще приключи.

Djuli

Виж какво, Seka85, дори и да те потърси отново, не му отговаряй! Този човек е толкова непостоянен и не се държи като зрял мъж, който знае какво иска  :) А той иска да се срещате за секс, с тази идея, че сте влюбени, защото това го ласкае...Просто да усеща, че ти хлътваш по него, гали егото му! На теб ти е тръпка, като всяко ново усещане, но оставиш ли дългата си връзка, заради мъж, когото не познаваш добре, ще съжаляваш! Кой му знае на този лудостта и недостатъците?! Ако искаш да се чувстваш добре ти самата като жена, моля те, спри да го търсиш и да му пишеш, да да не се окажеш използвана и захвърлена (извини ме за силните думи, но ми се иска да се вразумиш), а и подозирам, че ТОЙ е далече от отношението и лоялността на мъжа ти към теб...Внимавай много, че както изглежда, тръпката ти си играе с твоите чувства, а ти хлътваш и затъваш в емоции. И един човек ако наистина те обича и държи на теб, и през ум няма да му мине да признаеш на мъжа си за изневярата, а ще пази с всички средства твоето и собственото си достойнство, докато приключиш настоящата си връзка. Не захвърляй с лека ръка отношения, които си градила с години, повярвай, че всяка връзка се изхабява малко или много през годините и неизбежно идва рутината. Моят съвет е - да дадеш шанс на мъжа си, заживейте в новата вила и намерете начин да си решите проблемите в леглото /разнообразете секса с нови усещания, пози и играчки.../. А новото ти увлечение, което ти се струва като любов, постепенно ще отмине. Гледай твоя човек да не разбере, че си кривнала, защото веднъж загуби ли се доверието, после трудно ще го спечелиш отново. Помни, че не всичко, което блести с изкусителен блясък, е злато, и си опичай акъла, че после много боли, ако усетиш, че си направила фаталната грешка и няма връщане назад...Работете и полагайте  усилия да си сбъдвате мечтите с твоя човек, и ще бъдеш щастлива 😊

Сашкова

Здр. ОТ НЯКОЛКО ГОДИНИ имам връзка от няколко месеца има напрежение между нас. В момента не сме заедно. Не сме говорили няма контакт между нас. Има доста не доразомения. Той ще ме потърси ли. Ще изгладим ли отношенията имали бъдеще между нас.

Nom

Цитат на: Таня Борисова - Май 09, 2023, 11:31:25 AMЗдр. ОТ НЯКОЛКО ГОДИНИ имам връзка от няколко месеца има напрежение между нас. В момента не сме заедно. Не сме говорили няма контакт между нас. Има доста не доразомения. Той ще ме потърси ли. Ще изгладим ли отношенията имали бъдеще между нас.
Няма да Ви потърси. Нямате бъдеще заедно. Напрежение има заради друга жена
Всъщност за него вие сте недоразумение. А всъщност изобщо нямате връзка с него когато той е с друга жена. Той не желае изглаждане. Изобщо не Ви желае. 
Не отговарям на лични съобщения!