работа и личен живот

ГГ · 207

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ГГ

• Потребител
    • Публикации: 6
-: Март 15, 2019, 03:43:21 pm
здравейте :) бих искала да попитам дали ще ме наемат на работа и в каква област ще бъде тя, и в какъв период се очертава да стане това? бих искала да попитам и дали връзката ми с досегашният ми приятел ще продължи.

Неактивен Nom

• Парапсихолог
    • Публикации: 9931
Отговор #1 -: Март 15, 2019, 03:48:39 pm
Недете да копирате заглавия от чужди теми наистина. По долу са линковете към двете отделни теми.

https://ufoport.com/forum/index.php?topic=5380.0

https://ufoport.com/forum/index.php?topic=5401.0

Активен Activis

• Парапсихолог
    • Публикации: 2588
  • Бъди себе си!
Отговор #2 -: Март 15, 2019, 03:59:49 pm
А още някой въпрос няма ли да зададете?

Неактивен ГГ

• Потребител
Отговор #3 -: Март 16, 2019, 12:00:24 am
относно темите за пръв път пиша и наистина ми е трудно да се ориентирам в този форъм къде е правилно да пиша...бих си изтрила поста, но не виждам откъде...незнаех че може само по един въпрос да се задава...все - пак благодаря и повече няма да пиша...

Активен Activis

• Парапсихолог
    • Публикации: 2588
  • Бъди себе си!
Отговор #4 -: Март 16, 2019, 12:49:47 am
Не е казано по един въпрос, но се прекалява. Енергията не е нещо, което трябва да се изчерпа изведнъж....

Неактивен Странен

• Администратор
  • Парапсихолог
    • Публикации: 2587
Отговор #5 -: Март 16, 2019, 04:49:33 pm
относно темите за пръв път пиша и наистина ми е трудно да се ориентирам в този форъм къде е правилно да пиша...бих си изтрила поста, но не виждам откъде...незнаех че може само по един въпрос да се задава...все - пак благодаря и повече няма да пиша...
Няма такива правила. Няма проблем да се задават въпроси.  Всички въпроси са добре приети. Стига да се пише грамотно и поправилата. Моля Актавис да спазва добрия тон.

Неактивен Nom

• Парапсихолог
Отговор #6 -: Март 16, 2019, 05:38:54 pm
@ГГ за връзката ти в момента, няма никакви пречки да бъдете заедно с този човек, като че ли в момента той е леко раздразнен , но това е само моментно, не виждам прекратяване на отношенията с него в бъдеще. Ще продължите да бъдете  заедно. финанси, счетоводство, в някаква такава област ще намериш работа, добре е все пак ако искаш сподели към каква сфера си се насочила.

Неактивен ГГ

• Потребител
Отговор #7 -: Март 17, 2019, 10:13:56 pm
много благодаря за отговора :) завършила съм икономика и в това направление съм се насочила, но и досега работните ми места са били в доста по - различна област.

Неактивен Nom

• Парапсихолог
Отговор #8 -: Март 17, 2019, 10:23:46 pm
Област Икономика е твърде общо, така че къвет от също търсещите нова работа, потърсете в областите в който вече имате опит, прегледайте Св-то си,    материали за това как да се държим на интервю за работа, как да търсим работа вяскакви такива. Това че имате  опит е предимство, така че успех.

Неактивен ГГ

• Потребител
Отговор #9 -: Март 18, 2019, 12:06:54 am
Благодаря :)

Неактивен Маруся иванова

• Потребител
    • Публикации: 25
Въпроса ми е следният? С георги ще се оженим ли скоро и ще имаме ли възможноста за бебе?

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal