Сънувах чисто море.

mery_j · 131

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mery_j

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 61
-: Април 09, 2019, 01:13:15 pm
Здравейте! Имах доста объркан сън.Първо сънувах, че съм се качила много на високо и наблюдавам под мен чисто море.Знаех, че е северно море,но ме обзе страх ,че бях много високо.След това трябваше да ходя на плаж да се къпя в същото море ,което беше иначе чисто и спокойно, но като влязох в него дойде една вълна(не много голяма),която ме обля и ме върна на брега.След това видях майка ми да държи малко бебе, което беше много сладко ,но не знам чие беше.То ме гледаше.И накрая до мен лежеше познат зъботехник ,който ми показваше някакво изкуствено чене.Аз му казах ''но това са изкуствени зъби''.Той ми отговори''за да стане нещо истинско,трябва да му вдъхнеш живот''.Сложи си ченето в устата и започна да трака с него.Какво означава съня ми?

Неактивен mery_j

• Интуиция
  • **
Отговор #1 -: Април 12, 2019, 08:42:07 am
Здравейте!Може ли отговор?

Неактивен Nom

• Парапсихолог
    • Публикации: 9931
Отговор #2 -: Април 12, 2019, 08:51:03 am
Възможно е да получиш одобрение за работа на по висока и по добра позиция. В съня ти няма нищо страшно, За семейството ти ще има спокойни дни и хубави моменти. Пази тайните си само и единствено за себе си. Ти не се чувстваш готова като, че ли за по висока позиция в работата си, не уверена си.

Неактивен mery_j

• Интуиция
  • **
Отговор #3 -: Април 12, 2019, 10:00:53 am
Благодаря ти!

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal