Влюбих се в най-добрия си приятел

Olivie · 109

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Olivie

• Потребител
    • Публикации: 7
Здравейте! Моят случай е малко по-стрнанен. Влюбих се в момче, което познавам от 10 години. Влюбих се и то много. Не съм сигурна кога се случи. Винаги съм имала симпатии към него, но от година насам изпитвам много силни чувства към него. Вярвам, че това е любовта. Обмислям да му призная чувствата си, но ме е страх да не се разочарова и отдръпне от мен. Бих искала да Ви попитам дали и той изпитва същото? Дали ме приема само като приятел или има и други чувства?  Да му призная ли, че го обикнах?

Неактивен Модератор

• Global Moderator
  • Интуиция
    • Публикации: 52
  • Странен съм споко.
Отговор #1 -: Април 12, 2019, 06:47:05 pm
Няма смисъл от признания според мен, просто създай обстановка за да те поиска.  Говори му, за приятни неща, съзфай атмосфера.

Неактивен Olivie

• Потребител
    • Публикации: 7
Отговор #2 -: Април 12, 2019, 08:00:20 pm
А възможно ли е да имаме връзка за в бъдеще?

Неактивен Nom

• Парапсихолог
    • Публикации: 9931
Отговор #3 -: Април 12, 2019, 08:05:28 pm
Според мен е добре да му признае чувствата си, а за връзка към момента не се е и надявай. 
На този етап има взаимни симпатии, по скоро приятелско отношение,  времето ще покаже в интерес на истината.
Не  бързай,  ине казвай че това е любовта, сама трябва да разбереш има ли чувства към теб, или не.
Той дори и не знае  за твоите чувства,  а ти мислиш че той ще се дръпне, остави времето да покаже дали това е любовта или не.

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal