Как ще се развият отношенията между нас?

Lady_Lora · 98

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Lady_Lora

• Потребител
    • Публикации: 15
Здравейте и предварително благодаря за отзовалите се да ми отговорят.
Запознах се с един човек, със удивително сходна на моята съдба. Започнахме приятелство и това ни сближи. Сякаш взаимно си помагаме да преодолеем трудния период в живота ни.
Започнаха обаче разговори за повече, за интимност. И двамата обаче се страхуваме. Особено той,.дори не вярва и не иска нова връзка, казва че не иска да ме нарани.
Аз обаче изпитвам силни симпатии към него, чувствам го близък и искам да се получи нещо.
Ще се развият ли отношенията ни във връзка и какво бъдеще бихме могли да имаме заедно.

Неактивен Nom

• Парапсихолог
    • Публикации: 9931
Отговор #1 -: Април 14, 2019, 09:08:32 pm
Той към момента е не сигурен защото усеща че повече като че ли искаш да преспиш с него.
Не виждам някакви чувства, възможно е приятелство с него за дълъг период, излизания, разходки.
Не го притискай, той не е готов, скоро е приключил стара  връзка и не е готов,  дори за интимности не е.
Трудно бъдеще, това че разговаряте е добре.
Отношения към момента само риятелски.

Активен Lady_Lora

• Потребител
Отговор #2 -: Април 14, 2019, 09:13:30 pm
Той към момента е не сигурен защото усеща че повече като че ли искаш да преспиш с него.
Не виждам някакви чувства, възможно е приятелство с него за дълъг период, излизания, разходки.
Не го притискай, той не е готов, скоро е приключил стара  връзка и не е готов,  дори за интимности не е.
Трудно бъдеще, това че разговаряте е добре.
Отношения към момента само риятелски.
Благодаря, Nom!
По-скоро той иска да преспи с мен, но се страхува да не започна да изпитвам чувства към него и да ме нарани. След връзката си и имал интимности с други жени. Аз също изживявам своята раздяла все още. Не го притискам изобщо, дори му казах, че ако трябва ще спрем комуникацията.

Неактивен Nom

• Парапсихолог
    • Публикации: 9931
Отговор #3 -: Април 14, 2019, 09:17:52 pm
По добре не рискувай здравето си, особено след като е бил интимен и с други.
По добре  излезте на кафе,говорете си, всякакви такива, прриятелски отношения по скоро е развитието между вас.

Активен Lady_Lora

• Потребител
Отговор #4 -: Април 14, 2019, 09:23:39 pm
По добре  излезте на кафе,говорете си, всякакви такива, прриятелски отношения по скоро е развитието между вас.
Благодаря, Nom!
Ако продължим комуникация ще е трудно да останем на ниво приятели, защото той много иска интимност. Ще се опитам да ги държа на разстояние. Страхувам се от поредното разочарование.

Активен Lady_Lora

• Потребител
Отговор #5 -: Април 16, 2019, 11:45:29 am
В крайна сметка поговорихме и решихме да останем само приятели. Надявам се да срещна истинския човек в живота си. Вярвам, че ще се случи!

Благодаря, Nom!
Ако продължим комуникация ще е трудно да останем на ниво приятели, защото той много иска интимност. Ще се опитам да ги държа на разстояние. Страхувам се от поредното разочарование.

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal