Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Как ще се развият отношенията между нас?

Започната от Lady_Lora, Април 14, 2019, 07:49:42 PM

« назад - напред »

Lady_Lora

Здравейте и предварително благодаря за отзовалите се да ми отговорят.
Запознах се с един човек, със удивително сходна на моята съдба. Започнахме приятелство и това ни сближи. Сякаш взаимно си помагаме да преодолеем трудния период в живота ни.
Започнаха обаче разговори за повече, за интимност. И двамата обаче се страхуваме. Особено той,.дори не вярва и не иска нова връзка, казва че не иска да ме нарани.
Аз обаче изпитвам силни симпатии към него, чувствам го близък и искам да се получи нещо.
Ще се развият ли отношенията ни във връзка и какво бъдеще бихме могли да имаме заедно.

Nom

Той към момента е не сигурен защото усеща че повече като че ли искаш да преспиш с него.
Не виждам някакви чувства, възможно е приятелство с него за дълъг период, излизания, разходки.
Не го притискай, той не е готов, скоро е приключил стара  връзка и не е готов,  дори за интимности не е.
Трудно бъдеще, това че разговаряте е добре.
Отношения към момента само риятелски.
Не отговарям на лични съобщения!

Lady_Lora

Цитат на: Nom - Април 14, 2019, 08:08:32 PM
Той към момента е не сигурен защото усеща че повече като че ли искаш да преспиш с него.
Не виждам някакви чувства, възможно е приятелство с него за дълъг период, излизания, разходки.
Не го притискай, той не е готов, скоро е приключил стара  връзка и не е готов,  дори за интимности не е.
Трудно бъдеще, това че разговаряте е добре.
Отношения към момента само риятелски.
Благодаря, Nom!
По-скоро той иска да преспи с мен, но се страхува да не започна да изпитвам чувства към него и да ме нарани. След връзката си и имал интимности с други жени. Аз също изживявам своята раздяла все още. Не го притискам изобщо, дори му казах, че ако трябва ще спрем комуникацията.

Nom

По добре не рискувай здравето си, особено след като е бил интимен и с други.
По добре  излезте на кафе,говорете си, всякакви такива, прриятелски отношения по скоро е развитието между вас.
Не отговарям на лични съобщения!

Lady_Lora

Цитат на: Nom - Април 14, 2019, 08:17:52 PM
По добре не рискувай здравето си, особено след като е бил интимен и с други.
По добре  излезте на кафе,говорете си, всякакви такива, прриятелски отношения по скоро е развитието между вас.
Благодаря, Nom!
Ако продължим комуникация ще е трудно да останем на ниво приятели, защото той много иска интимност. Ще се опитам да ги държа на разстояние. Страхувам се от поредното разочарование.

Lady_Lora

В крайна сметка поговорихме и решихме да останем само приятели. Надявам се да срещна истинския човек в живота си. Вярвам, че ще се случи!

Цитат на: Lady_Lora - Април 14, 2019, 08:23:39 PM
Цитат на: Nom - Април 14, 2019, 08:17:52 PM
По добре не рискувай здравето си, особено след като е бил интимен и с други.
По добре  излезте на кафе,говорете си, всякакви такива, прриятелски отношения по скоро е развитието между вас.
Благодаря, Nom!
Ако продължим комуникация ще е трудно да останем на ниво приятели, защото той много иска интимност. Ще се опитам да ги държа на разстояние. Страхувам се от поредното разочарование.