Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Несигурна съм

Започната от alion4eto, Април 16, 2019, 08:57:21 AM

« назад - напред »

alion4eto

Здравейте! Имам ангажимент с който трябва да се справя в кратък срок от време, и се чуствам несигурна дали ще се справя.Несигурна съм и по въпроси за една връзка,която уж приключи,но вътрешно ме изгаря.Ще има ли ново начало?

Nom

Ще се справиш с ангажиментът който има за сроковете който имаш за тази цел.
Не отговарям на лични съобщения!

alion4eto

Благодаря ви! А нещо за връзката,защото усещам ,че това не е края,но може и да се лъжа

Activis

Връзката е приключила. Усета ви лъже

alion4eto


Модератор

Цитат на: alion4eto - Април 16, 2019, 10:19:04 AM
Благодаря ви!
Ако ви е обичал поне малко ще търси пътя назад.

alion4eto

Не се съмнявам ,че ме е обичал и ,че все още ме обича.Благодаря много и на вас!

Activis

Това не дава значение. Обичта се изпарява с времето в повечето случай, и остава само навика. По- скоро нещата са се изчерпали. Относно ангажимента, ще има леки трудности.

alion4eto

Аз го разбирам по друг начин,че любовта просто не е достатъчен фактор.Трябва си и смелост .Благодаря ти!Наистина имам  трудности с нещото ,което трябва да се справя и за това съм несигурна.

Activis

Виж любовта е доста обширна материя. Но всеки я рязбира по- различен начин. Това разбиране зависи от самият човек, какъв е по характер и много друти неща. Относно работата.
За да се справиш, не трябва да мислиш негативно, защото си пречиш.

alion4eto

Да,така е.Старая се с положителното мислене,но по някога човек губи вяра във силите си.

Activis

Загубиш ли вяра, значи губиш всичко.

alion4eto

Освен да се надяваме и да вярваме , че всичко ще се подреди ,друго не ни остава.А какво ни е подготвило бъдещето можем само да гадаем:)Затова търсим някой да ни насочи.