Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще се сдобия ли с ново жилище?

Започната от MarisaVladi, Април 22, 2019, 07:11:10 AM

« назад - напред »

MarisaVladi

Здравейте ясновидци!
Върти ми се една мисъл тези дни. Бях писала по-рано, че в момента съм обявила за продан малко помещение. На път съм да обявя  и собственото си жилище за продажба. Имам доста багаж в него и затова се колебая. Освен това бившия съпруг ме вика да ида да живея при него – засега съм твърдо против.
Ще си продам ли жилището? Ще успея ли след това да закупя жилище в столицата?

MarisaVladi

Ориентирах се към блоковете до Бизнеспарк.

Модератор

Защо искаш да си продаваш това жилище, каква е причината за всичкото това нещо?

Activis

Това са въпроси на които може да си отговорите. и сама. В София всичко се прждава стига да е на хубаво масто. Но новото стройтелство не е качествено... Незнам защо ще правиш изобщо тази врътка.

Nom

Правиш грешка  Нуждаеш се от ново начало в любовта, но жилището трудно ще продадеш. Изчисти го от негативна енергия, то е от твои близки. Никой няма да иска да го вземе. Няма да има ш късос покупка н а ново.
Не отговарям на лични съобщения!

MarisaVladi

Nom,
Няма ли да мога да го продам? Ти как виждаш?

MarisaVladi

Аз пръскам светена вода сутрин и вечер  – вътре и на прага.

MarisaVladi


Activis

Без мислено е да правиш такива, трансфери. Няма му нищо на твоя апартамент. Само си създаваш излишни главоболия.

Nom

Усещам проблеми и трудности при продажбата.
Другото е че ми  се струва,че много време ще трябва, но наистина ако решиш потърси добра агенция за имоти и не го продавай сама, просто се довери така да се каже на професионалисти.

Не отговарям на лични съобщения!

MarisaVladi

Явно родителите ми отгоре не разрешават да бъде продаден.
Благодаря ви ясновидци.
Ще реша какво да правя!

Activis

Не си втълпявай такива неща. Просто няма нужда да правиш излишни неща и да ги усложняваш. Нищо ти няма на апартамента.

MarisaVladi


MarisaVladi

Продължавам темата с въпроса:
Обявила съм един малък имот за продажба. След като го продам ще си купя ли друг имот в моя град или на друго място?

Morena

Цитат на: MarisaVladi - Май 29, 2019, 08:23:29 AMПродължавам темата с въпроса:
Обявила съм един малък имот за продажба. След като го продам ще си купя ли друг имот в моя град или на друго място?

Теглих ти карти ленорман. Според мен ще се преместиш с друг град дългосрочно. Сега има застой. Жена ще ти помогне майка или друга възрастна жена.