Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Дали ще се получи?

Започната от kakasvraka, Април 22, 2019, 06:34:31 PM

« назад - напред »

kakasvraka

Преди година и половина тръгнах с едно момче. Той е от същото училище, но е една година по-голям. Всичко за сега върви прекрасно. Много съм щастлива с него. Като всяка нормална връзка имаме и малко неразбирателства, но никога нещо сериозно. Много го обичам и мисля, че и той мен. Въпросът ми е дали това е човека с който ще остана. Знам, че е странно. В смисъл само 11 клас съм, но си представям бъдещето с него. Дори и сме си говорили да заживеем заедно у тях. Много съм привързана към него. Напоследък ми намекваше, че негов приятел се оженил две години след като завършил. Най-странното е, че това не ме притесни. По принцип съм свободолюбив човек, но за него съм готова да загърбя всичко.
Дали това е човека за мен?

Nom

Той има доста планове, и и доста сериозен отколкото ти.
Не искам да засегна никого, но за съжаление това е само моментно увлечение,
и виждам раздяла до 2 години. Има една жена,която е против да живееш с него и те чита аз малка за тази цел.
Той те счита за приятел, симпатия, това е увлечение, за него е така.
Той обаче не смята да загърба нищо.
Не отговарям на лични съобщения!

Activis

Цитат на: kakasvraka - Април 22, 2019, 06:34:31 PM
Преди година и половина тръгнах с едно момче. Той е от същото училище, но е една година по-голям. Всичко за сега върви прекрасно. Много съм щастлива с него. Като всяка нормална връзка имаме и малко неразбирателства, но никога нещо сериозно. Много го обичам и мисля, че и той мен. Въпросът ми е дали това е човека с който ще остана. Знам, че е странно. В смисъл само 11 клас съм, но си представям бъдещето с него. Дори и сме си говорили да заживеем заедно у тях. Много съм привързана към него. Напоследък ми намекваше, че негов приятел се оженил две години след като завършил. Най-странното е, че това не ме притесни. По принцип съм свободолюбив човек, но за него съм готова да загърбя всичко.
Дали това е човека за мен?

Първото нещо, което е грешка и ще ти навреди е да загърбиш всичко. Тази връзка няма да издържи за да стигне до най- високото ниво. Не ти препоръчвам да заживяваш с него, защото нещата няма да са гладки между вас.

Nom

За него моментно увлечение. Не мисли за съвместно жителство с момиче. За него твоето поведение е детинско, харесва те, но няма планове за съвместно бъдеще. Накратко няма да се получи.
Не отговарям на лични съобщения!