Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от НЕАКТИВЕН, Юни 17, 2019, 01:13:13 PM

« назад - напред »

Morena

Нимф, за моята приятелка това което й предсказа се сбъдна. Досаден мъж се появи на настоящата й работа.

А на новата която започва другия месев може ли да погледнеш дали ще е доволна, какво я очаква

M

Здравейте, може ли когато имате възможност. да погледнете какво ми предстои в работен план.Фирмата, в която работя ще се слива с друга и ще имаме нов собственик. Дали ще е за добро или напротив?Благодаря Ви!

ninacherven

Добър вечер бихте ли погледнали какво ме очаква следващия месец в емоционален план? Благодаря предварително!

Sun

 Здравейте,искам да ви питам отново за работата,вие казахте,че не върви на добре фирмата,в която работя.В момента не си търся др.работа все пад догодина виждате ли ме на др.работно място?Благодаря

Nom

Здравей, при мен нищо. Явно никога няма да намеря отново работа. Така като ми се искаше но съм се примирила. От началото на годината и хобито и мечтата ми да се докажа на работа на трудов договор не се сбъдна Вече 4 години и половина съм.без постоянна работа. 
Откази.
Най общо какво да очаквам в тази насока? Или в общ план? 
Благодаря!
@Wood Nymph 
Не отговарям на лични съобщения!

simonab

Здравей @Wood Nymph, може ли да ми кажеш Емил, мисли ли за мен, липсвам ли му, има ли шанс отново да сме заедно? Благодаря!

EZ


Замисляла ли си се да се занимаваш с това срещу заплащане, защото наистина си много добра? Здраве и успех!

Nom

Цитат на: Monn - Октомври 09, 2022, 01:08:41 PMЗамисляла ли си се да се занимаваш с това срещу заплащане, защото наистина си много добра? Здраве и успех!
Благодаря. Не ми носи стабилност. Занимавам се вече 6 години. Търсех стабилност, право на болнични, отпуска. Но вече 4 години и половина наникъде. 
Не отговарям на лични съобщения!

Desinkata2017

Здравей @Wood Nymph
Би ли погледнала скоро дали ще срещна любовта? Аз съм Д.
Също така ако не е нахално дали Р. ще ме потърси до 2 месеца?
Благодаря

Morena

Нимф, освободиха ме от работа. Както каза.
Мисля да напиша  на шефката.
Може ли да видиш какъв ще е резултата.
Много съм разочарована.

markova1967

Здравей,Wood Nymph!
Росица Атанасова ще бъде ли скоро във връзка?Ще създаде ли семейство?
Предварително благодаря!

EZ

Отдавна Нимф не е писала. Надявам се всичко с нея да е добре!

Morena

Цитат на: Monn - Октомври 25, 2022, 12:11:28 PMОтдавна Нимф не е писала. Надявам се всичко с нея да е добре!

Надявам се всичко да е наред при нея.

ЦВЕТЕ

Здравей! Искам да попитам за мъжа ми , има ли друга жена в живота му? В  момента е в чужбина.

Nom

Ще пиша в тази тема на бързо. Благодаря @Wood Nymph надявам се скоро да влезе,прогнозата й за тази години цялата не се случи. И малкото срещи който имам за работа завършиха с отказ. Не отидох никъде. Другото с което се занимавам е много трудно. Пак благодаря. 
Не отговарям на лични съобщения!