Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Таро и Ленорман

Започната от Диляна, Април 10, 2021, 07:32:42 PM

« назад - напред »

Диня

Здравейте, Диляна. Можете ли да ми кажете какви са чувствата на Р. към мен?

love_me

Здравей, Диляна!
Преди повече от 2 месеца Ном ми каза в миналата тема, че ще заживея с момчето до мен Иван за постоянно в неговия град до края на август или началото на есента. Би ли погледнала повече за моята връзка? Обича ли ме наистина както казва? Ще заживеем ли заедно до началото на Есента? Благодаря!

Nom

@Диляна Здравей, 
Имам ли някакъв шанс да намеря  работа и да се задържа, нещо което ми харесва. Смазана съм психически и емоционално. Вече 3 години и половина съм без постоянна работа. 
Благодаря! 
Не отговарям на лични съобщения!

KIARA

Здравей, Диляна! Би ли ми казала дали ще срещна скоро човек, който да се интересува от мен и с който да имам сериозна връзка. Благодаря ти!

Диляна

Цитат на: Диня - Септември 09, 2021, 11:57:45 AMЗдравейте, Диляна. Можете ли да ми кажете какви са чувствата на Р. към мен?

Здравейте,Диня.

Много противоречия у този Р.Човекът не е наясно с чувствата си.От една крайност до друга-от не я обичам до обожавам я.

Anjelina123

Здравей @Диляна, ще имам ли комуникация с Й (КОГА), има ли мисли и чувства към мен. Благодаря ти

Диляна

Цитат на: love_me - Септември 09, 2021, 12:30:23 PMЗдравей, Диляна!
Преди повече от 2 месеца Ном ми каза в миналата тема, че ще заживея с момчето до мен Иван за постоянно в неговия град до края на август или началото на есента. Би ли погледнала повече за моята връзка? Обича ли ме наистина както казва? Ще заживеем ли заедно до началото на Есента? Благодаря!

Здравейте,love me.
При мен не излизат такива карти за съвместно съжителство.Никакви чувства не излязоха тук.

Диляна

Цитат на: Nom - Септември 10, 2021, 08:40:45 AM@Диляна Здравей,
Имам ли някакъв шанс да намеря  работа и да се задържа, нещо което ми харесва. Смазана съм психически и емоционално. Вече 3 години и половина съм без постоянна работа.
Благодаря!

Ако си намериш работа,то ще е нещо временно.Буксуваш на едно място и това е.Засега отговорът ми е не,нищо сериозно.

Диляна

Цитат на: KIARA - Септември 10, 2021, 06:35:50 PMЗдравей, Диляна! Би ли ми казала дали ще срещна скоро човек, който да се интересува от мен и с който да имам сериозна връзка. Благодаря ти!

Сериозна връзка все още не.Но да,ще се запознаешп с някого ,засега не смея да казвам по-сериозни неща.

love_me

Цитат на: Диляна - Септември 13, 2021, 11:42:15 AMЗдравейте,love me.
При мен не излизат такива карти за съвместно съжителство.Никакви чувства не излязоха тук.
Благодаря все пак! Забравих да вметна, че става дума за еднополова връзка! Живяли сме заедно до скоро, но сме от различни градове. Прави наистина много за мен, помагаше ми, заедно сме от миналата година. Ще можеш ли пак да погледнеш и да ми кажеш повече все пак за И. и мен? Понякога има ли шанс картите да грешат или да не излезе нещо?

Summurtime

Здравейте Диляна дали ме очаква сериозна връзка или брак през близките години ?
Благодаря Ви за отговора

S

Здравей, Диляна. Ще успея ли да си сменя работата, с някоя на която да се чувствам на мястото си? Сегашната не мога да я понасям. Дали да си сменя професията? Благодаря ти предварително. 🌹

Yoanna_parvanova

Здравей, @ Диляна днес си пуснах документи за една много хубава работа ще има два изпита, въпроса ми е ще получа ли отлична оценка и на двата изпита

Диляна

Ще отговоря на въпросите Ви вече само в почивните си дни-тази седмица в събота.

KIARA

Благодаря, Диляна! Този човек, с който ще се запозная, ще има ли интерес към мен? Аз непрекъснато се запознавам с нови хора, но никой не проявява интерес.