Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Странен сън

Започната от Yoanna_parvanova, Септември 26, 2021, 08:25:45 AM

« назад - напред »

Yoanna_parvanova

Сънувах, че бягам от някой незнам от кого, и влязох в някакъв пазар, на първия магазин в този пазар продаваха много евтини блузи аз пробвах една маслено зелена беше с картинка на жена. Хареса ми казах, че ще я платя и почвам да броя пари имах едно цяло 20 и четири по пет лева, но продавачката ми каза, че струва 2,50 аз и дадох 2,50 на монети. Излязох от този магазин и се запътих към другата страна, но там имаше само мъжки дрехи щ, за това се върнах на другата посока и влязох в нещо като хранителен магазин, първо мислех да си купя натурален сок, но като го видях отблизо нещо не накара да се откажа, за това не го купих.

Nom

Най накрая ще постигнеш свободата, която търсиш. Ще успееш да се справиш с всички възникнали проблеми в дома си, и свързани със старо работно място, което си напуснала. Ще настъпи мир и щастие в живота ти 







2
Не отговарям на лични съобщения!

Yoanna_parvanova