Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Сънувах ,че си губя кучето и след това го намирам.

Започната от DarkSl, Септември 26, 2021, 10:31:09 AM

« назад - напред »

DarkSl

Здравейте отново! Вече втори път сънувам ,че си губя кучето. Първият сън беше ,че го изпускам с повода , и така хуква да бяга. Започвам да го гоня , в един момент го виждам пред мен , но не мога да го хвана. Започвам да бягам след него и да го търся. Бягам през заведение , храсти , и стръмно надолнище . В един момент го виждам ,че е седнало , и кротко ме чака да го взема. Вторият сън беше ,че го пускам да тича свободно на една поляна. Изведнъж го загубвам и започвам да свиря и да го викам по име. Ако е от значение , казва се Адлер , на кратко му викам Анди. Започвам да бягам по поляната , но не го намирам. След известно време се отказвам и се прибирам. Опитвам се да пусна съобщение във Фейсбук , че го издирвам и негова снимка. Но така и не мога да пусна обявата. Изведнъж го забелязвам ,че се е прибрал и седнал пред входната врата..
P.S. Рядко се случва да имам сън , който  като се събудя да породи някакво чувство в мен. Но тези 2 сънища определено го направиха...

Nom

Възможно е в един момент да изгубиш ценен за теб човек, близък или приятел, както и нещо ценно да изчезне от дома ти . Ти ще се опиташ по страничен начин чрез социалните мрежи да намериш изгубеното, но в един момент ще разбереш че изобщо нямаш нужда от това. Това което е изгубено само ще се върне при теб най необяснимо и неочаквано. 






Не отговарям на лични съобщения!

DarkSl

Благодаря ,Nom 🙃. Да има такъв човек , жена. Която 2 пъти загубих както кучето в двата съня  , 2 пъти я търсих , но без успех , както кучето . Тя се върна един път , надявам се да се върне и втори път , какво и в двата пъти , кучето само се връща...