Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Чака ли ме ново начало в любовта

Започната от MarisaVladi, Ноември 14, 2021, 01:06:47 PM

« назад - напред »

MarisaVladi

Здравейте ясновидци!
Искам да попитам дали ще намеря правилният човек за сериозна връзка в срок до една година? Познат или непознат ще е за мен? Търся и не мога вече нищо да намеря.

Еlora

Цитат на: MarisaVladi - Ноември 14, 2021, 01:06:47 PMЗдравейте ясновидци!
Искам да попитам дали ще намеря правилният човек за сериозна връзка в срок до една година? Познат или непознат ще е за мен? Търся и не мога вече нищо да намеря.
Здравей!До 6 месеца при мен излезе силно емоционална и страстна връзка с мъж,но може да бъде тайна или не изяснена.Дали е правилния-въпрос на лично усещане ;)

Miteto angelow14

Здравейте да попитам ще се възобнови ли връзката с колежката ми, ще бъде ли дълготрайна. Благодаря ви

MarisaVladi


Miteto angelow14

Здравейте искам да попитам какво ме очаква в любовта. Ще има ли жена до мен? Вече незнам какво да правя, нищо не се появява на хоризонта. Благодаря!

Miteto angelow14

Здравейте искам да попитам какво ме очаква в любовта. Ще има ли жена до мен? Вече незнам какво да правя, нищо не се появява на хоризонта. Благодаря!

Виолета Александрова

Здравейте чака ли ме нова любов мъжът се казва  Валентин аз съм Виолета

Nom


ЦитатЗдравейте чака ли ме нова любов мъжът се казва  Валентин аз съм Виолета
Внимавайте. Този  човек е хитър. Ще направи всичко за Вас. Ще се държи мило и дори ще живеете заедно. Бъдете внимателна. Очаква ви любовна авантюра, но внимавайте един ден да не Ви остави и същото да започне с друга. Този човек е голям авантюрист. 
Не отговарям на лични съобщения!

enji23

Здравейте,има ли бъдеще връзката ни с Р.

igor123

 :(  :) Здравейте искам да знам какво ме очаква за напред добро или лошо Благодаря 8)

Nom


Цитат:(  :) Здравейте искам да знам какво ме очаква за напред добро или лошо Благодаря 8)
Дали добро или лошо зависи от Вас. Трудно бих могла да отговоря, ще редувате добри и лоши периоди, житейски катаклизми и хубави моменти. Надявам се да бъда полезна! 
Не отговарям на лични съобщения!

igor123

някаква нова лябов ще се появили на хоризонта която да нее май идеална но поне нормална и да я бива

Lanfear

Здравейте,
И аз бих искала да знам дали ме чака нещо в любовта или да не се надявам.