Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане на карти Ленорман (Old Lenormnd)!

Започната от Nom, Декември 28, 2021, 06:57:53 PM

« назад - напред »

Nom


ЦитатИнтересува ме какво ме очаква в любовта тази година и също, дали скоро ще си намеря нова работа?
Благодаря предварително!  :)
Ще намериш това работа. Ще претърпиш раздяла повече от болезнена. Другата страна същи ще желае тази раздяла. Смята че е време. Ще имаш късмет и с търсенето на работа. Та ми ще растеш. Промяна до 3 месеца и в работата и в любовта. Работата ще бъде в непозната сфера за теб. 

Не отговарям на лични съобщения!

Tanitta

Здравей,Nom,може ли да ми кажеш ще си намеря ли работа и дали ще заживеем заедно с приятеля ми?Благодаря предварително

Nom

@Tanitta не искам да се повтарям. Ще имаш възможност за работа от дома. Надявам се скоро. За приятеля ти за съжаление прогнозата ми е че до 3 месеца няма да има събиране. Възможно е самият той да сложи край на отношенията Ви. Ще се опита да намери начин за стабилизиране. Няма друга ако това мислиш. Възрастна жена е пречката. Вероятно заради нея ще иска евентуално раздяла. 


Не отговарям на лични съобщения!

Leanan

Цитат на: Nom - Януари 14, 2022, 02:34:47 PMЩе намериш това работа. Ще претърпиш раздяла повече от болезнена. Другата страна същи ще желае тази раздяла. Смята че е време. Ще имаш късмет и с търсенето на работа. Та ми ще растеш. Промяна до 3 месеца и в работата и в любовта. Работата ще бъде в непозната сфера за теб.


Можете ли да ме ориентирате коя ще бъде тази непозната сфера на работа.

Nom


ЦитатМожете ли да ме ориентирате коя ще бъде тази непозната сфера на работа.
Не мога, такива подробности няма как да знам. За съжаление. Може да е нещо подобно на това, с което сте се занимавали досега. 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Здравейте, ще пиша в моята тема. Дали някой може да ми каже нещо за работа при мен. Това с което се занимавам е в застой. И съм притеснена? Благодаря!



 
Не отговарям на лични съобщения!

Tanitta

Благодаря ти Nom,дано прогнозата ти е грешна,защото беше казала,че раздяла няма да има,а и се видяхме и разговаряхме .Надявам се всичко да е наред за в бъдеще

Nom

Искрено се надявам да сте заедно. @Tanitta При често задаване на един и същи въпрос понякога има разлика в прогнозите ми. 
Не отговарям на лични съобщения!

Tanitta

Благодаря ти ,Nom,дано всичко се нареди !Бъди здрава!

magsita15

Ще успея ли да подобря здравословното ми състояние?
Знам, че не гадаете за здраве, но се надявам да ми отговорите.
Благодаря предварително!

Nom


ЦитатЩе успея ли да подобря здравословното ми състояние?
Знам, че не гадаете за здраве, но се надявам да ми отговорите.
Благодаря предварително!
На
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Наистина няма как да помогна по темата здраве. Обърнете се към лекар. Мисля че имахте проблем с депресия. Добре е ако имате някакви оплаквания да посетите лекаря си. За здраве не мога да помогна. @magsita15 
Не отговарям на лични съобщения!

Ines Said

Ном , И. Се свърза с мен с молба да му помогна за един превод . Това ли е единствената причина да се свърже с мен ?

Nom


ЦитатИ. Се свърза с мен с молба да му помогна за един превод . Това ли е единствената причина да се свърже с мен ?
Не. Няма да иска никакъв превод. Това е предтекст и опит да се видите. И опит да поднови контакт с теб и да те накара да му простиш. Той няма да иска услугата превод. Иска да започнете отначало 
Не отговарям на лични съобщения!

dim1pashova

Ном, дали ще имам успехи с платформата, на която консултирам или ще се появи нова възможност за мен свързана с чуждестранни връзки и ще има нов професионален път за мен,как ме виждате? Мерси.