Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане на карти Ленорман (Old Lenormnd)!

Започната от Nom, Декември 28, 2021, 06:57:53 PM

« назад - напред »

Nom

Не се отказвай от платформата. Ще имаш труден късмет и това ще е изпитание за теб. Господин от далече вероятно чуждестранни връзки ще ти предложи да работите заедно. Това ще е нов и труден път. Дай най доброто от себе си като представяне в платформата и дерзай. @dim1pashova 
Не отговарям на лични съобщения!

dim1pashova

Благодаря много,Ном, аз усещам,че е труден пътят, дали ше покаже това изпитание моето призвание или просто ще тества само нервите и издръжливостта ми?

Nom

Ти искаш да се откажеш. Но ако не опиташ просто няма да разбереш че всички преминаваме през изпитание. Искаш изобщо да не се занимаваш. Само че успехът зависи от теб и за това за да се докажеш трябва да тръгнеш. @dim1pashova 
Не отговарям на лични съобщения!

dim1pashova

Ех,колко сте права! Наистина, в мен се бори инатът да не се откажа и страх,че отново няма да е това пътят ми. Но четейки вашите съвети, няма да се откажа, не ме плашат изпитанията, а страхът,че се занимавам с неща,които може би не са за мен.

Nom

Не точно съвети. Просто казвам какво е най добре да направите. Иначе казано - това е за Вас. Съмненията са излишни. А такива мисли водят до провал. @dim1pashova 
Не отговарям на лични съобщения!

svd

@Nom , приятелка от миналото иска да се върне в живота ми, какво да очаквам, струва ли се да и се доверя? За В. , за когото ти бях писала, разбрах, че бил питал за мен, да не вземе и той да се появи?  Аз си мислех, че съм приключила отношения с въпросните двама? Очакват ли ме промени скоро в любовта? Благодаря ти!

Nom

Намираме се в период на Ретрограден Меркурий и е нормално да се появяват хора от миналото ни. Промени в любовта ще имаш сред началото на февруари. Струва си да вървим напред. Тая приятелка май иска да ти използва. @svd 
Не отговарям на лични съобщения!

svd

@Nom ,за приятелката, май е така и по- добре май да не я допускам до себе си, без приятелки останах, което е жалко, ще внимавам с нея, благодаря ти.А в любовен план, какви промени да очаквам, някой нов човек ще се появили, какво виждаш?

Nom

Може би лятото по време на пътуване. Човек със сериозни намерения за сериозни отношения. Ще имаш получава, но бавно и постепенно. Ще имаш нов.човек наистина. Възможно е това запознанство да дойде след пътуване или по време,.твое пътуване. Svd 
Не отговарям на лични съобщения!

svd


Nom

Здравейте, дали някой може да ми даде прогноза за работа при мен. Това с което се занимавам е в застой. Без постоянна работа съм от 4 години. Благодаря!!
Не отговарям на лични съобщения!

петър

Здравей nom. Опитвам се да започн ново начало с нов човек до мен но някак си не се поличава. Сякъш нещо ме дърпа на зад към миналото ми. В работен план е горе долу същото. Ще има ли някакво развитие в любовта и работата ми страшно много съм инвестирал но нищо не се получава тъпчемма едно место. Или е време отнова да изоставя всичко и да се преместя в чужбина

Nom

Ще имаш резултат свързан с работата ти. Усилията ти са на прав път. Това което е в миналото е там. Ще имаш недоразумения в.любовта но полека ще свикнеш. За твоята инвестиция до лятото постепенно ще ти се върна на парите. Ще постигнеш стабилизиране трудно! @петър 
Не отговарям на лични съобщения!

петър

Благодаря nom. Минало си е там зная но просто ме влече един конкретен човек когото се опитвам да забравя. Срещнах нов човек но не се чуствам ок с нея освен в някой моменти на интимност. Човекът от миналото ми има ли щанс отново да, е с мен или всичко е загубено

Nom

Не,.тя доколкото ми е усещането е до богат господин и някак пречки ще имате във опитите за събиране. Тя не цели.събиране. Щастлива е. И аз се питам имам ли шанс за работата която искам отново и отново преди 7 години? 
@петър 
Не отговарям на лични съобщения!