Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще забременея ли скоро?

Започната от maia149, Януари 16, 2022, 07:42:36 PM

« назад - напред »

maia149

Здравейте,от 5 год.опитваме за бебе и нямаме успех с партньора ми,а толкова много искаме дете.Въпросът ми е ще стана ли майка някога?сега съм на 35 г.и времето ми изтича вече ми се вижда само като една мечта всичко.

Nom

Обърнете се към лекар. Най добре към репродуктивен специалист. За съжаление не гадаем за здраве. 
Не отговарям на лични съобщения!

S

Цитат на: maia149 - Януари 16, 2022, 07:42:36 PMЗдравейте,от 5 год.опитваме за бебе и нямаме успех с партньора ми,а толкова много искаме дете.Въпросът ми е ще стана ли майка някога?сега съм на 35 г.и времето ми изтича вече ми се вижда само като една мечта всичко.
Здравей maia, Ном правилно е препоръчала да се обърнете към лекар. И един съвет от мен успокойте се! Много пъти прекалено силното желание блокира нещата. Има добри клиники. Инвитро се прави до 45, така че има време. Само спокойно и без отчаяние. Всичко ще бъде наред ❤️