Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ме очаква

Започната от Eveto50, Януари 22, 2022, 11:12:38 PM

« назад - напред »

Nom


ЦитатБих искала да знам какво ме очаква в любовта. Благодаря
Нещо което ще Ви разтърси дълбоко. Някои ще напусне живота Ви и ще Ви разочарова. Имали сте надежда,някой сте си мислили че Ви.обичя. Ще преживеете разочарование. Но бързо ще разберете че този човек не Ви заслужава и Ви него. 
Не отговарям на лични съобщения!

АзСъмСиАз

Цитатявно не знаете и вие.. благодаря.
Цитат на: Nom - Април 22, 2022, 07:57:57 PMНещо което ще Ви разтърси дълбоко. Някои ще напусне живота Ви и ще Ви разочарова. Имали сте надежда,някой сте си мислили че Ви.обичя. Ще преживеете разочарование. Но бързо ще разберете че този човек не Ви заслужава и Ви него.

но той е мил,звъни ми,казва ми както ме наричаше.. Как така няма да сме заедно и да ме обича?

АзСъмСиАз

ЦитатБих искала да знам какво ме очаква в любовта. Благодаря
Цитат на: Nom - Април 22, 2022, 12:51:01 PMАз съм задала въпрос за себе си. Този цитат не е за Вас. Изчакайте може някой да иска да Ви отговори. Не съм всевишния.
трудно ми е да разбера кое е за мен.. извинявам се.

Nom

А аз не разбирам тия ваши цитати какъв е смисълът им? 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom


Цитатно той е мил,звъни ми,казва ми както ме наричаше.. Как така няма да сме заедно и да ме обича?
Не вярвайте на всякакви такива думи. Подозирам че го прави по за да му.вярвате до Болка,.а.да има.друга каквото е усещането ми. И да Ви залъгва с мила поведение. Скоро ще разберете истина която няма да Ви хареса. Поведението му е лъжовно и подвеждащо. 
Не отговарям на лични съобщения!

Real_boy

Какво ме очаква в любовта?

Real_boy

Здравейте ! От половин година съм влюбен във момиче на 25г.а аз самия съм на 37. В началото всичко си беше добре ,но сега отношението и към мен е променливо,ту показва че има интерес към мен,ту се държи студено. Незнам дали ще се получи нещо между нас, някакъв шанс има ли? Благодаря

[email protected]

Здравейте какво ме очаква в любовен план да се събера със бившата или нова любов

enetra

Здравейте,очертават ли се нови любовни шансове за мен?

Nom

Цитат на: enetra - Ноември 12, 2023, 09:19:02 PMЗдравейте,очертават ли се нови любовни шансове за мен?

Да, отвори вратата и виж какво те очаква напред. Време е да загърбиш негативните спомени, мислиш за  миналото, а това ще ти създава трудности, но въпреки това нова любов ще се появи на пътя ти. Нов партньор,  баланс и подкрепа. Неочаквано запознанство , което ще ти помогне да преодолееш  спомените за миналите неуспехи. 
Не отговарям на лични съобщения!

Pisobella

Здравейте, дали някой би погледнал и за мен?
Какво ме очаква в близко бъдеще и ще започна ли нов така желания от мен нов живот?

Nom

Цитат на: Pisobella - Януари 01, 2024, 04:16:06 PMЗдравейте, дали някой би погледнал и за мен?
Какво ме очаква в близко бъдеще и ще започна ли нов така желания от мен нов живот?
В процес си на промени към по добро. Сперете  да се лутша от партньор на партньор.  Това само ще ви накара да се чувствате умотеб живот идва с нова любов, но трябва да прекъснеш стари връзки и да промените поведението си. Остави грешният човек и връзката ти с негох зад гърба си, нова любов сама ще се появи и сама ще дойде при теб. Почувствай как се изпълваш с неговата любов.
Не отговарям на лични съобщения!

pchelichka

Какво ме очаква в любовта през 2024 г?

Nom

Тъй като нямам сериозни отношения,връзка и нещо повече си позволявам да попитам в остатъка от годината какво да.очаквам в любовен план? 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Цитат на: pchelichka - Март 27, 2024, 04:18:40 PMКакво ме очаква в любовта през 2024 г?
Повече загуби и тъга, загуба има се предвид раздяла. Тази година няма да е добра в любовен план за Вас. Но все пак ще има.човек,.който лесно ще откриете, лесно ще спечелите , но той ще Ви покаже грешките Ви, за да стигате в повечето случай до раздяла. Но той ще Ви покаже какво е истинската любов. 
Не отговарям на лични съобщения!