Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ме очаква

Започната от Eveto50, Януари 22, 2022, 11:12:38 PM

« назад - напред »

pchelichka

Благодаря Ви! Със сегашния ми партньор "И" ли ще се разделя?

Nom

Цитат на: pchelichka - Март 28, 2024, 01:20:37 PMБлагодаря Ви! Със сегашния ми партньор "И" ли ще се разделя?
Според.мен да. Но няма да е раздяла, ако се стигне до раздяла тя да е по Ваша вина и ваше настояване. Вероятно причината ще е в него и той ще иска раздяла. 
Не отговарям на лични съобщения!

pchelichka

А ще срещна ли нова любов? Ще бъда ли щастлива?

Nom

Цитат на: pchelichka - Март 28, 2024, 02:14:34 PMА ще срещна ли нова любов? Ще бъда ли щастлива?
Потърсете отговора в някой от мойте отговори за да не се повтарям. 
Не отговарям на лични съобщения!

pchelichka

Здравейте, днес е рождения ми ден. Моля каже успешна, спокойна , щастлива ли ще е годината ми ? Каква ще е годината за мен? Какво ме очаква ?

Nom

Цитат на: pchelichka - Април 05, 2024, 01:57:09 PMЗдравейте, днес е рождения ми ден. Моля каже успешна, спокойна , щастлива ли ще е годината ми ? Каква ще е годината за мен? Какво ме очаква ?
В тази тема по нагоре имате отговор до голяма степен за това Какво да.очсквсте от годината в любовен план! Ще имате о моменти на щастие и не. Дали за някого годината ще е щастлива и успешна завиди от него, това зависи от Вас самата. Успехът и щастието винаги са си в наши ръце през цялата година. Бъдете здрава това е най важното. 
Не отговарям на лични съобщения!