Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане на карти "Lenormand Kipper"

Започната от Morena, Февруари 08, 2022, 01:03:23 PM

« назад - напред »

НЕАКТИВЕН

Цитат на: Morena - Септември 24, 2022, 08:46:46 AMОбмисля да й предложи брак. Ибрал я да създаде семейство с нея. Тя с нещо ще го примами .. лъже го. Не е искрена с него. Може да имат общо дете и да работят заедно. С още един мъж и възласта жена  като цяло финансите са много важни за тях.
Съжалявам за картите.

Може би трябва да се отдръпнеш. Такива мъже постъпват винаги по един и същ начен независимо коя е тя.
Благодаря! Той каза, че не мисли за женитби и деца, било му рано и му се живеело, но пък кой знае - може и да ме е излъгал. Да, близък е много с родителите й, може би и те я натискат да го вземе и като нищо може да го върже с дете, въпреки че като гледам е доста смотана и не спи с него. Реално си права - избрал я е за семейство защото е кротка.
На моите карти излиза, че ще се двоуми между мен и нея, и накрая ще я остави, но не знам изобщо дали искам да се занимавам..

Морена, може ли да погледнеш ще се появи ли някой нормален покрай мен? Омръзна ми да съм сама, искам да се влюбя, пък то покрай мен само някакви такива ... Като цяло нещо в любовната сфера, каквото излезе ..

nik9703

Здравейте. Ще ме потърсят ли съучениците ми от 5 до 7 клас, за да се сдобрим?

Morena

Цитат на: Wood Nymph - Септември 25, 2022, 05:37:03 PMБлагодаря! Той каза, че не мисли за женитби и деца, било му рано и му се живеело, но пък кой знае - може и да ме е излъгал. Да, близък е много с родителите й, може би и те я натискат да го вземе и като нищо може да го върже с дете, въпреки че като гледам е доста смотана и не спи с него. Реално си права - избрал я е за семейство защото е кротка.
На моите карти излиза, че ще се двоуми между мен и нея, и накрая ще я остави, но не знам изобщо дали искам да се занимавам..

Морена, може ли да погледнеш ще се появи ли някой нормален покрай мен? Омръзна ми да съм сама, искам да се влюбя, пък то покрай мен само някакви такива ... Като цяло нещо в любовната сфера,каквото излезе ..
Какво те очаква в любовта в следващите 3 м....
Като цяло работа, може да работиш или нещо свързано с проект в колектив. С друго младо момиче ти предстои път.. може цлби на изпит ще се явяваш. Във вашето семейство мисля, че ще се появи мъж, на висок пост, лекар, адвокат, военен, нещо такова. Или ще е добре материално или ще Ви помага. Или пък ще получите наследство.
Около теб ще се появи мъж не знам дали ще е нов, ще те потърси писменно, няма да го очакваш ще те покани на среща , дълго време ще  е обмислял тази крачка.

Morena

Цитат на: markova1967 - Септември 21, 2022, 09:33:40 AMДа попутна въпроса си!Моля,който може да пише!
Има възрастна жена ,която не я одобрява. На разстояние е. А ще получи някакакви новини, може да да са лъжи, които да я разколебаят и тя да се откаже. Идлизат ми съдебни спорове, по-скоро семейни .

bebeshok

Може ли и тук да питам, Вие Morena какво показват картите ще ме потърси ли скоро приятелят ми, преди месец се скарахме аз питах по напред, но без отговор ще се сдобрим ли скоро да се надявам ли

Послушко

Здравей Морена. Направих 3дна инвестиция може ли да погледнеш успешна ли ще е или неуспешна. 

Krassy06

Здравей Morena, мога ли да те помоля от сърце да ми погледнеш на карти, утре дали ще ми дадат работното място на мен, казаха ми да отида да пробвам

НЕАКТИВЕН

Цитат на: Morena - Септември 25, 2022, 08:35:50 PMКакво те очаква в любовта в следващите 3 м....
Като цяло работа, може да работиш или нещо свързано с проект в колектив. С друго младо момиче ти предстои път.. може цлби на изпит ще се явяваш. Във вашето семейство мисля, че ще се появи мъж, на висок пост, лекар, адвокат, военен, нещо такова. Или ще е добре материално или ще Ви помага. Или пък ще получите наследство.
Около теб ще се появи мъж не знам дали ще е нов, ще те потърси писменно, няма да го очакваш ще те покани на среща , дълго време ще  е обмислял тази крачка.
Много благодаря! И при мен излиза, че някой има намерения да ме покани на среща, но се притеснява, двоуми. Ще върна като се случи. <3

Morena

Цитат на: Wood Nymph - Септември 26, 2022, 06:09:57 PMМного благодаря! И при мен излиза, че някой има намерения да ме покани на среща, но се притеснява, двоуми. Ще върна като се случи. <3

Ще видим. Успех ти желая.


Може ли да ми теглиш

Утре трябва да говоря с К относно работа? Ще ми съдейства ли, как ще се държи с мен,

Благодаря.

НЕАКТИВЕН

Цитат на: Morena - Септември 26, 2022, 06:11:55 PMЩе видим. Успех ти желая.


Може ли да ми теглиш

Утре трябва да говоря с К относно работа? Ще ми съдейства ли, как ще се държи с мен,

Благодаря.
Благодаря! <3
Отговорих ти в моята тема.

NikiM

Здравейте! Ще спасим ли брака си?

LoriG

Здравей ,@Morena 🙂
От известно време имам отношения с един човек с инициали (М.С).Дели ни разстояние,общуваме от разстояние често,но срещите засега стават трудно.Ще продължат ли тези отношения занапред и ще имат ли шанс за развитие ?Мога ли да се доверя на този човек ,относно чувствата му и намеренията му?Благодаря !

Galina@93

Здравей, @Morena! Искам да ти задам един въпрос относно мой колега, Г на 26. Аз съм на 27. Работим заедно от около една година. Имаше известен флирт и някои неща между нас в последните месеци, които бяха инициирани от него. Аз не го харесвах особено, но в последно време започнах да го харесвам. Той обаче започна пък да се отдръпва и да говори по-малко с мен, сякаш е леко засрамен или притеснен. Преди около две седмици се прибирахме заедно и той искаше да дойде до нас, но в последния момент се отказа, прегърна ме и ме целуна и ми каза, че всъщност би било грешка и от тогава се държи по дръпнато към мен. Снощи примерно бяхме с него и други колеги навън и той си тръгна много рано без да ми каже чао и нищо. Мислиш ли, че има някаква вина в мен или просто има някакво притеснение? Виждаш ли да стане нещо пак между нас скоро? Аз не го харесвах особено, но откакто започна да се отдръпва започнах да се интересувам повече от него и да мисля за него постоянно. Благодаря предварително! 

LoriG

Цитат на: LoriG - Септември 29, 2022, 11:07:00 PMЗдравей ,@Morena 🙂
От известно време имам отношения с един човек с инициали (М.С).Дели ни разстояние,общуваме от разстояние често,но срещите засега стават трудно.Ще продължат ли тези отношения занапред и ще имат ли шанс за развитие ?Мога ли да се доверя на този човек ,относно чувствата му и намеренията му?Благодаря !
Да си поповдигна въпроса ,ако може ☺️

EZ

Бихте ли погледнали за мен, събития в любовен план? Изпитвам самота, нетипично за мен. :'(  :'( Благодаря!