Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Разни , разни

Започната от DarkSl, Май 06, 2022, 05:34:34 PM

« назад - напред »

DarkSl

Добро утро , Nom! Относно агенцията , тогава се е случило това което ми се струваше по- вероятно! Вместо теб са наели друг човек. С мои близък роднина преди време се беше случило същото. С баща ми пак се случи само ,че при него беше въпрос за заминаване в чужбина. Беше одобрен , внесе парите и до там ...  Силно вярвам ,че ще ти се даде възможност за нова работа скоро.

Nom

Няма значение. Благодаря. 
Не отговарям на лични съобщения!

DarkSl

И двамата Nom живеем с миналото си , и пропускаме настоящето...

Nom

Не, много хора изпускат да им бъда полезна. Миналото ти е минало е не се променя.
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Миналото не може да ми върне работата която искам. Не може да ми върне болничните. 
Не отговарям на лични съобщения!

DarkSl

Така е за жалост... Миналото не може да върне нищо... А така ми се иска ...

S

Цоп тук. DarkSl, много ми заприлича на мой познат Риби. Той също много плаче и иска нещо от миналото. 🙃

DarkSl

Цитат на: S - Юли 02, 2022, 10:08:43 PMЦоп тук. DarkSl, много ми заприлича на мой познат Риби. Той също много плаче и иска нещо от миналото. 🙃
.. ооо аз не плача! Но със сигурност искам нещо от миналото , също като твоят познат 😁😁

Nom


Цитат.. ооо аз не плача! Но със сигурност искам нещо от миналото , също като твоят познат 😁😁
Сега,да позная ли.дали това е М?

@S
Кой от двамата ще се опита да познае аз и.зодия? 
Не отговарям на лични съобщения!

DarkSl

Да Nom , познай , предизвиквам те 🙃

DarkSl

Nom , аз никакъв ме няма в зодиите 🙃, така ,че нека S да се заеме 🙃

Lanfear

Цитат на: DarkSl - Юли 02, 2022, 10:24:41 PMДа Nom , познай , предизвиквам те 🙃

Рак?

S

ЦитатСега,да позная ли.дали това е М?

@S
Кой от двамата ще се опита да познае аз и.зодия?
Не е М.
Според мен, Ном, ти си или овен или скорпион.

DarkSl

Цитат на: Lanfear - Юли 02, 2022, 10:30:19 PMРак?
Искаш да кажеш ,че Nom e Рак? Мислех си за близнаци ...

Lanfear

Не, за теб се опитвам да позная  ;D