Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Разни , разни

Започната от DarkSl, Май 06, 2022, 05:34:34 PM

« назад - напред »

DarkSl

Цитат на: Nom - Ноември 28, 2022, 07:26:57 PMЗа мен е по скоро мисията невъзможна. И ми изглежда незнам едва ли не невъзможно. 
Знам ,че е минало много време , но не губи кураж!

Nom

Благодаря на @k7170k надявам се да види че съм писала в тази тема. Заради едно тълкуване на чаша.от кафе,но за съжаление проекта се оказа неуспешен. Загубих голяма сума. 
Не отговарям на лични съобщения!

Morena

Извикаха ме интервю. Пак в хотел.

Nom

Аз от последната среща отговор не получих. Така явно започваме отначало. 
Не отговарям на лични съобщения!

Morena

По-добре да не ти отговарят.

Nom

Знам отговора без те да ми отговорят. 
Не отговарям на лични съобщения!

DarkSl

Цитат на: Morena - Декември 09, 2022, 07:34:23 PMПо-добре да не ти отгова
Цитат на: Morena - Декември 09, 2022, 06:09:05 PMИзвикаха ме интервю. Пак в хотел.

Как мина интервюто? Не беше ли започнала работа , или се заблуждавам?

Nom

По добре е.човек да знае истината за да коригира за следващото интервю и да се знае грешките от предишното. 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Ще пиша тук набързо. Успех на всички който имат работа. И който искат да я сменят. И аз искам но нямам този късмет. Успех на @Morena ако реши отново да я сменя. И на @DarkSl 
Не отговарям на лични съобщения!

DarkSl

Цитат на: Nom - Декември 13, 2022, 08:17:26 AMЩе пиша тук набързо. Успех на всички който имат работа. И който искат да я сменят. И аз искам но нямам този късмет. Успех на @Morena ако реши отново да я сменя. И на @DarkSl
Аз също пожелавам успех на тези които търсят , тези които са решили да я сменят и тези които са като мен , се замислят да я сменят!

Nom

Цитат на: DarkSl - Декември 13, 2022, 12:24:42 PMАз също пожелавам успех на тези които търсят , тези които са решили да я сменят и тези които са като мен , се замислят да я сменят!
Не позна за последната среща. Не се обадиха според уговорката. Може би имаше уловка на срещата. Но и там не ми е мястото явно. Докога незнам. 
Не отговарям на лични съобщения!

Morena

Цитат на: DarkSl - Декември 10, 2022, 12:52:08 PMКак мина интервюто? Не беше ли започнала работа , или се заблуждавам?

Започнах , но ме ангажират и с друга работа. Парите са много малко.з

DarkSl

Цитат на: Morena - Декември 13, 2022, 03:39:22 PMЗапочнах , но ме ангажират и с друга работа. Парите са много малко.з
Жалко! Дано скоро започнеш на желаната позиция! Повечето работодатели това търсят. Да те водят на една длъжност която съответно изпълняваш , и в същото време да изпълняваш и други длъжности ей така...

Lanfear

Цитат на: Morena - Декември 13, 2022, 03:39:22 PMЗапочнах , но ме ангажират и с друга работа. Парите са много малко.з

Поне засега имаш работа.
Търси си друга и си работи тук.

Nom

Явно трябва да съм мъртва за да имам работа, за да не ходя да прося, за да си оправя здравето, да пътувам и да съм добре. Благодаря. 
Не отговарям на лични съобщения!