Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане с Таро Уайт!

Започната от Nom, Юни 09, 2022, 03:28:00 PM

« назад - напред »

Желка

Morena  можете ли да ми отговорите на въпроса!Ще се оправи ли любимият ми напълно след катастрофата и ще продължим ли живота си заедно с  него?

Nom


ЦитатMorena  можете ли да ми отговорите на въпроса!Ще се оправи ли любимият ми напълно след катастрофата и ще продължим ли живота си заедно с  него?
Утре ще видя аз. 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Не отговарям на лични съобщения!

Nom


ЦитатMorena  можете ли да ми отговорите на въпроса!Ще се оправи ли любимият ми напълно след катастрофата и ще продължим ли живота си заедно с  него?
Вие сте по.детски наивна. Искате онези времена в който сте се развали на живота и сте били щастлива. Ще получи духовно изцеление , ще се възстанови,но трудно. Много трудно. Мисля че ще поддържате връзка. Мисля обаче че няма да е при Вас. Няма да продължите заедно. Ще се възстанови търпеливо. 

Не отговарям на лични съобщения!

Kiwi

Мога ли да попитам с коя буква започва името на мъжа, с който ми предсказахте, че ще встъпя във връзка от 3 до 6 месеца? Възможно ли е да се предскаже такова нещо? Питам, защото има няколко кандидата и се чудя кой ли ще е. Благодаря предварително. Ако има още нещо, което може да се каже относно бъдещата връзка, ще се радвам, да ми го споделите.

Nom


ЦитатМога ли да попитам с коя буква започва името на мъжа, с който ми предсказахте, че ще встъпя във връзка от 3 до 6 месеца? Възможно ли е да се предскаже такова нещо? Питам, защото има няколко кандидата и се чудя кой ли ще е. Благодаря предварително. Ако има още нещо, което може да се каже относно бъдещата връзка, ще се радвам, да ми го споделите.
Не е възможно разбира се. Аз съм Ви казала всичко. Времето ще покаже наистина. Аз съм Ви дала предположение само. 
Не отговарям на лични съобщения!

Желка

Цитат на: Nom - Юни 22, 2022, 10:05:31 PMВие сте по.детски наивна. Искате онези времена в който сте се развали на живота и сте били щастлива. Ще получи духовно изцеление , ще се възстанови,но трудно. Много трудно. Мисля че ще поддържате връзка. Мисля обаче че няма да е при Вас. Няма да продължите заедно. Ще се възстанови търпеливо.


Благодаря Nom!Дай Боже да се оправи!

Nom


ЦитатВиждам, че си се отчаяла.
Много откази. Да нормално е предвид липсата на работа трайно. Тази седмица два отказа. Два проекта. Провален проект с договор. Запитвания ,но нищо особено. Без шанс за постоянна работа. 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Който иска били могъл без @Morena да ми даде прогноза за работата? Благодаря!
Не отговарям на лични съобщения!

Morena

Ще се опитам днес да ти тегля.

Довечера.


Може ли на мен да ми теглиш карти какво ме очаква в близко бъдеще?

Nom


ЦитатЩе се опитам днес да ти тегля.

Довечера.


Може ли на мен да ми теглиш карти какво ме очаква в близко бъдеще?
Ти недей,нека не разчитат само на мен и теб. Мисля има и други който могат да помагат. Ще видя но съм обидена - всички това, това и това, ама не съм видяла някой освен теб да иска да помоггне, освен KIARA. 


Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Поради това което написах по рано както и поста на @Morena ,вчера.вероятнопнямардапВи отговарям..

На мен никой освен нея не ми дава прогноза за работа,любов и тн. 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

@Morena концентрирай и се в търсенето на нова работа. Вероятно ще имаш и промяна в.любовен план най неочаквано. Предстои ти да вървиш напред. Нещо ново е на път. Според мен работа за теб.нова.те очаква. Трябва ти почивка. Всичко ще бъде наред. 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Не ми хареса обаче че.ивядх евентуално майчинство на бъдеще. Бременност и майчинство,ще си изненадана нари. Може малко неприятно. Оздравяване на член от семейството. Вероятно постепенно стабилизиране. 
@Morena
Не отговарям на лични съобщения!

Желка

Здравейте,ще помоля някой  да погледне дали ще започна  скоро работа  там където подадох документи?  ще ми помогне ли да си намеря работа?Благодаря ви от сърце!