Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане с Таро Уайт!

Започната от Nom, Юни 09, 2022, 03:28:00 PM

« назад - напред »

Andromeda

Очаква ли ме някакво важно събитие през септември? Благодаря!

Nom

Цитат на: Andromeda - Август 11, 2022, 10:48:51 AMОчаква ли ме някакво важно събитие през септември? Благодаря!
Конкретно няма как да отговоря. Възможно е. Още е рано. Освен това ако се настроите положително и оптимистично ще ви се случат доста положителни промени и събития. 
Не отговарям на лични съобщения!

Andromeda

Благодаря! Не исках конкретен отговор, само да или не. Извинявам се, че не се изразих правилно.

Nom

Цитат на: Andromeda - Август 11, 2022, 10:55:36 AMБлагодаря! Не исках конкретен отговор, само да или не. Извинявам се, че не се изразих правилно.
Имайте търпение. Септември е далече. Но за съжаление малко трудно мога да ви отговоря за събитие. Оставете нещата да се случат. 
Не отговарям на лични съобщения!

EZ

Добър ден! Бих искала да попитам дали той ще се влюби в мен? Благодаря много!

Nom

Цитат на: Andromeda - Август 11, 2022, 10:55:36 AMБлагодаря! Не исках конкретен отговор, само да или не. Извинявам се, че не се изразих правилно.
Ще ви отговоря така. Надявам се не само септември но и идващите месеци да са пълни с положителен промени и събития за всички. 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Цитат на: Mona - Август 11, 2022, 11:00:22 AMДобър ден! Бих искала да попитам дали той ще се влюби в мен? Благодаря много!
На сила хубост не става. 
Никого на сила.нерможе да накарат да се влюби.във.вас колкото и да се мъчите. Смята че използвате други хора,магии за любов за да го накарате насила.да се влюби. Той не е влюбен във вас. Вие го манипулирате може и чрез.магии. Имате илюзии,но те постепенно се разрушават с идеята Ви да накарате насила някой конкретен да се влюби във Вас защото така искате. 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Цитат на: Andromeda - Август 11, 2022, 10:48:51 AMОчаква ли ме някакво важно събитие през септември? Благодаря!
Точен отговор няма как да ви дам. 
Не отговарям на лични съобщения!

ToIvo

Здравейте отново група!
Има ли изгледи някога отново да се срещна със С.? Тя отдавна си закри старите телефони.

Nom

Цитат на: ASports - Август 11, 2022, 04:09:01 PMЗдравейте отново група!
Има ли изгледи някога отново да се срещна със С.? Тя отдавна си закри старите телефони.
Знаеш отговора от мен. Спри да мислиш за нея. Това че тя е закрила номерата е знак че тя е в миналото... 
Несподелена и неизживяна любов. За съжаление такива хора не се връщат в живота но. Тя ако пожелае може да направи опит да се върне. 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Цитат на: ASports - Август 11, 2022, 04:09:01 PMЗдравейте отново група!
Има ли изгледи някога отново да се срещна със С.? Тя отдавна си закри старите телефони.
Нещо ще се случи. Внезапно. Не си я забравил и преживял. И нещо ще се случи  дори със сменените нейни телефони. Какво от това съдбата понякога прави каквото си иска. 
Не отговарям на лични съобщения!

Andromeda

Какво ще ми се случи в любовен план? Необвързана съм. Благодаря!

Nom

Цитат на: Andromeda - Август 11, 2022, 05:30:28 PMКакво ще ми се случи в любовен план? Необвързана съм. Благодаря!
Емоционални взаимоотношения. Приятелство без.изразени силни чувства. Мъж в противоречие със самият себе си си. Емоционален.млазеж, съответно емоционална връзка. По скоро приятелство. По млад от Вас човек, който е имал неуспешна връзка. Понякога и у двамата може да има неудовлетвореност. 
Не отговарям на лични съобщения!

DarkSl

Nom , би ли погледнала и за мен в любовен план , дали ще има промяна скоро? Благодаря ти!

Nom

Цитат на: DarkSl - Август 11, 2022, 06:10:06 PMби ли погледнала и за мен в любовен план , дали ще има промяна скоро? Благодаря ти!
Време е да поемеш по нов път. Да поддържаш да се бориш и да търсиш любовта. Те първа ще те очакват още изпитания,който да те водя до радости и нови хора. Сам разбираш че промяната ПП осезаемо предстои. 
Не отговарям на лични съобщения!