Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане с Таро Уайт!

Започната от Nom, Юни 09, 2022, 03:28:00 PM

« назад - напред »

DarkSl

Цитат на: Nom - Август 11, 2022, 07:18:31 PMВреме е да поемеш по нов път. Да поддържаш да се бориш и да търсиш любовта. Те първа ще те очакват още изпитания,който да те водя до радости и нови хора. Сам разбираш че промяната ПП осезаемо предстои.
Благодаря ти!

ninacherven

Добър вечер, харесвам си един колега бихте ли погледнали какво е неговото отношение към мен и дали изобщо има някакъв интерес към мен? Благодаря предварително!

Nom

Цитат на: ninacherven - Август 12, 2022, 11:10:39 PMДобър вечер, харесвам си един колега бихте ли погледнали какво е неговото отношение към мен и дали изобщо има някакъв интерес към мен? Благодаря предварително!
Назад в темата съм Ви писала за Ваш колега. 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Цитат на: ninacherven - Август 12, 2022, 11:10:39 PMДобър вечер, харесвам си един колега бихте ли погледнали какво е неговото отношение към мен и дали изобщо има някакъв интерес към мен? Благодаря предварително!
Един и същи ли е с предишният Ви колега или е друг!?
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

@Morena няма как да кажа за впечатления. С времето ще ги разбереш впечатленията на К. към теб. Още е рано. Не е останал.с лошо.мнение със сигурност. 
Не отговарям на лични съобщения!

ToIvo

Благодаря, Ном!
А искам да попитам ако картите могат да кажат в коя от следните професии ще имам повече успех - програмиране, преподаване, да си отворя свое заведение или нещо с изкуства? Благодаря предварително!

Andromeda

Какво е мнението на В. за мен? БЛАГОДАРЯ!

ninacherven

Същият е просто не се бяхме виждали от както ви питах миналия път и ми беше интересно променило ли се е нещо защото виждам  разлика в отношението му към мен и към колежката, извинявам се ако съм ви притеснила.Лека вечер

Nom

Цитат на: Andromeda - Август 13, 2022, 09:06:53 PMКакво е мнението на В. за мен? БЛАГОДАРЯ!
,Няма как да кажа това мнение, съжалявам за което. 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom


Липса на воля и самодисциплин има . Това може да доведе до измама и лъжи от негова страна. 
Разочаровал те е и ще продължи. Той няма волята да се занимава с Вас. Дава Ви лъжливи сигнали, но ще продължи да обръща внимание и на другата. 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Цитат на: Nom - Август 14, 2022, 07:29:17 AMЛипса на воля и самодисциплин има . Това може да доведе до измама и лъжи от негова страна.
Разочаровал те е и ще продължи. Той няма волята да се занимава с Вас. Дава Ви лъжливи сигнали, но ще продължи да обръща внимание и на другата.

за @ninacherven 
Не отговарям на лични съобщения!


Nom

@ASports не мога да помогна много.Единственото което усетих е сферата на изкуствата. 
Избягвам да давам такива прогнози и отговори. 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Цитат на: Andromeda - Август 13, 2022, 09:06:53 PMКакво е мнението на В. за мен? БЛАГОДАРЯ!
Не е добро. Смята,че.и да имате нужда от помощ няма.да я поискате. Вероятно имате нужда. Не може да показвате чувства и емоции,един вид кукла според него. Такива Ви липсват. 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

@Morena 
Според К. досега не си намирала.разбиране,уважение, сред колектива. Другите не са те ценяли. А според него ти не търсиш това. 
Не си срещнала правилните хора според К. 
Не отговарям на лични съобщения!