Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Оффроуд

Започната от DarkSl, Август 11, 2022, 06:58:39 AM

« назад - напред »

DarkSl

Сънувах ,че през деня , горе долу някъде около обяд , се опитвам да кача едно възвишение с джипа . Покрай мен високи храсталаци , но изсъхнали , печеше много и беше горещо. Докато се опитвах да кача възвишението внимавах да не ударя или надраскам джипа в храсталаците. Имаше съвсем тясна пътека , все едно мотори или атв-та бяха минавали преди мен . Благодаря на тези които ще го разтълкуват !

Lanfear

Тълкувам изкачване като успех.
Управление на кола също.
Може и да имаш пречки, но ще се справиш.
Тъй мисля.
Нататък ще споделиш права ли съм.

DarkSl

Цитат на: Lanfear - Август 11, 2022, 08:22:26 AMТълкувам изкачване като успех.
Управление на кола също.
Може и да имаш пречки, но ще се справиш.
Тъй мисля.
Нататък ще споделиш права ли съм.
Благодаря ти , Lanfear!

DarkSl

Съдейки по днешният ден , съня означава тежък ,труден и тромав ден , изпълнен с грешки.. Иначе почти все сънищата ми значат успех , любов и пари , то така е и понякога в хороскопа , но в действителност е точно обратното ...🙃

Lanfear

Не е казано, че става въпрос за днес. Може след три дни. Може след месец.

DarkSl

Цитат на: Lanfear - Август 11, 2022, 09:43:56 AMНе е казано, че става въпрос за днес. Може след три дни. Може след месец.

е , да така е ! Аз просто споделям деня какъв е до този момент 😉

Yoanna_parvanova

Цитат на: DarkSl - Август 11, 2022, 06:58:39 AMСънувах ,че през деня , горе долу някъде около обяд , се опитвам да кача едно възвишение с джипа . Покрай мен високи храсталаци , но изсъхнали , печеше много и беше горещо. Докато се опитвах да кача възвишението внимавах да не ударя или надраскам джипа в храсталаците. Имаше съвсем тясна пътека , все едно мотори или атв-та бяха минавали преди мен . Благодаря на тези които ще го разтълкуват !
Според мен съня ти означава, че ще имаш неприятности в работата, защото действаш прибързано, но след като началниците ти преосмислят нещата ще те забележат и ще пожънеш успех.

DarkSl

Цитат на: Yoanna_parvanova - Август 11, 2022, 08:21:42 PMСпоред мен съня ти означава, че ще имаш неприятности в работата, защото действаш прибързано, но след като началниците ти преосмислят нещата ще те забележат и ще пожънеш успех.
Благодаря ти! Не мисля ,че действам прибързано , но може и да греша . Но едно позна със сигурност , че съм недооценен към този момент.

Andromeda

Цитат на: DarkSl - Август 11, 2022, 06:58:39 AMСънувах ,че през деня , горе долу някъде около обяд , се опитвам да кача едно възвишение с джипа . Покрай мен високи храсталаци , но изсъхнали , печеше много и беше горещо. Докато се опитвах да кача възвишението внимавах да не ударя или надраскам джипа в храсталаците. Имаше съвсем тясна пътека , все едно мотори или атв-та бяха минавали преди мен . Благодаря на тези които ще го разтълкуват !

Когато човек в съня си управлява автомобил, взима живота си в свои ръце. Сам изпълнява задачите, решава проблемите почти без чужда помощ.
Предполагам, че се занимавате с нещо, което изисква прецизност, или имате потенциал да стигнете до съвършенство. Трудностите не Ви отказват.

DarkSl

Цитат на: Andromeda - Август 16, 2022, 11:08:48 AMКогато човек в съня си управлява автомобил, взима живота си в свои ръце. Сам изпълнява задачите, решава проблемите почти без чужда помощ.
Предполагам, че се занимавате с нещо, което изисква прецизност, или имате потенциал да стигнете до съвършенство. Трудностите не Ви отказват.
Да , Andromeda , работата ми изисква прицизност, но не прицизност като хирургическа точност . По - скоро концентрация , наблюдение... Най - малкото защото мога да пострадам физически , или да се получи бракувана стока . Често обичам да казвам ,че обичам да ми е трудно . Справям   се без чужда помощ. Пък и колкото пъти съм помолил за помощ , толкова пъти или не е имало кой да ми помогне , или съм си блъскал главата ,че някой ми е помогнал . А какво означава ,че имам потенциал да стигна до съвършенство?

Andromeda

Цитат на: DarkSl - Август 11, 2022, 06:58:39 AMДокато се опитвах да кача възвишението внимавах да не ударя или надраскам джипа в храсталаците. !

Това ме наведе на мисълта. Не съм опитна в тълкуването на сънища, но със сигурност шофирането на превозно средство е много открояващ се сън. Означава често амбиция, индивидуалност, смелост, преодоляване на пречки благодарение на личностни качества, тоест не чакате помощ отвън.

Andromeda

Ако са Ви възложени задачи, които Ви стряскат с мащаби, важност, или ако висшестоящите Ви подценяват, не се притеснявайте. Ще се справите отлично въпреки всичко, при това сама. Според мен това е послание от съня. Искрено Ви го пожелавам!

DarkSl

Цитат на: Andromeda - Август 16, 2022, 07:53:48 PMАко са Ви възложени задачи, които Ви стряскат с мащаби, важност, или ако висшестоящите Ви подценяват, не се притеснявайте. Ще се справите отлично въпреки всичко, при това сама. Според мен това е послание от съня. Искрено Ви го пожелавам!
Да , усещам подценяване от тяхна страна . Аз си обичам работата , и я работя с удоволствие , въпреки нервите които ги има на моменти. Предполагам ,че няма нещо с което да мога да се справя . Дори се занимавам с неща с които по принцип не са в задълженията ми 🙃. Но аз съм такъв човек , който предпочита да е подценяван ...

Nom

Цитат на: DarkSl - Август 11, 2022, 06:58:39 AMСънувах ,че през деня , горе долу някъде около обяд , се опитвам да кача едно възвишение с джипа . Покрай мен високи храсталаци , но изсъхнали , печеше много и беше горещо. Докато се опитвах да кача възвишението внимавах да не ударя или надраскам джипа в храсталаците. Имаше съвсем тясна пътека , все едно мотори или атв-та бяха минавали преди мен . Благодаря на тези които ще го разтълкуват !
Отдавна си взел.рабоната врсвой.ръце. И живота си. Ще се опиташ да постигнеш напредък,изкачване в работата си. Успял си доста от проблемите си да решиш сам. Ще успееш да достигнеш до съвършенство въпреки трудностите. 
Не отговарям на лични съобщения!

DarkSl

Благодаря  Ви Nom и Andromeda, и Lanfear. Исрината е ,че се надявам ,че някой ден трудът ми ще бъде оценен по един или друг начин от висшестоящите ....