Промяна новините на форума:

!!!Важно!!! Скъпи потребители, моля не споделяйте лични данни свой или чужди! Това важи особено за контактни данни и имейли.

Main Menu

Объркана съм. Не знам какво чувствам и правя и какво се случва

Започната от CrystalHeart, Септември 13, 2022, 04:20:42 PM

« назад - напред »

CrystalHeart

Аз разбирам, че аз правя избора с кого да бъда и с кого не, но не аз избирам кого ще срещна в дадена ситуация :) Просто правя разграничение между нещата. Съгласна съм, че човекът, когото сме избрали, трябва да ни носи спокойствие и щастие вместо нерви и терзания. Инак е мазохизъм ...

Lanfear

Е, точно ти си решила в автобуса да се качиш, а не съседката  ;D
Пак е твой избор.

CrystalHeart

Както казах, не съм избрала кой ще седи на мястото до мен в автобуса  :D  :D  :D  Обикновено местата се запазват предварително и ти нямаш представа до кого ще бъдеш.

Lanfear

milena.kattym

Съжелявам ако темата е стара ,но пиша от зор понеже съм в кофти ситуация,пък 6оъто иска да отговори.На подобен хал съм.Вече съм на 30,постоянен тормоз от мъжа до мен,караници ,бой.Майка ми постоянно го хвали и подкрепя.Нямаме брак и деца.Наскоро ми писна.Хванах си друг мъж и заминах.като все пак има казах къде отивам от човещина.Тя дойде да ме търси с полиция.Все пак аз доброволно се върнах с нея ,не са ме задължавали.Къде от жал ,къде осъзнавайки че малко животът ми ще е труден и там и се върнах.Хубаво обаче тя и безпаричието ме принудиха да приема работата която той ми предлага.Но живата не ми изнася.Постоянен тормоз ,следене и да играя по тяхната свирка.Постоянно да ми се карат и да ми налитат на бой не съм съгласна.Преди няколко дни за капак и открих че съм бременна. Не знам какво да правя.Той го иска,всичко изглежда добре,но те не ме оставят намира.Майка ми ме заплашва че ще ме изкара психично болна и неадекватна само и само да ме държи до полата си и само и само да не съм с него защото не бил подходящ.Съжелявам за грешките но не съм учила много в Б-я.Благодаря .Всякакви съвети:правни,психологически,морални или други са добре дошли.

DarkSl

Цитат на: milena.kattym - Септември 22, 2022, 07:54:16 PMСъжелявам ако темата е стара ,но пиша от зор понеже съм в кофти ситуация,пък 6оъто иска да отговори.На подобен хал съм.Вече съм на 30,постоянен тормоз от мъжа до мен,караници ,бой.Майка ми постоянно го хвали и подкрепя.Нямаме брак и деца.Наскоро ми писна.Хванах си друг мъж и заминах.като все пак има казах къде отивам от човещина.Тя дойде да ме търси с полиция.Все пак аз доброволно се върнах с нея ,не са ме задължавали.Къде от жал ,къде осъзнавайки че малко животът ми ще е труден и там и се върнах.Хубаво обаче тя и безпаричието ме принудиха да приема работата която той ми предлага.Но живата не ми изнася.Постоянен тормоз ,следене и да играя по тяхната свирка.Постоянно да ми се карат и да ми налитат на бой не съм съгласна.Преди няколко дни за капак и открих че съм бременна. Не знам какво да правя.Той го иска,всичко изглежда добре,но те не ме оставят намира.Майка ми ме заплашва че ще ме изкара психично болна и неадекватна само и само да ме държи до полата си и само и само да не съм с него защото не бил подходящ.Съжелявам за грешките но не съм учила много в Б-я.Благодаря .Всякакви съвети:правни,психологически,морални или други са добре дошли.
А каква е причината майка ти толкова много да държи на него? Какво е неговото материално и финансово състояние ? Извинявай ,че задавам този въпрос , но се опитвам да си отговоря на въпроса защо майка ти държи на него, а не на теб. Ситуацията ти е доста сложна. Бих те посъветвал на далеч и двамата , но този път без да казваш къде отиваш . Щом си подложена на тормоз и бой , най - лесно ще е да си извадиш медицинско , да си наемеш адвокат и да си издействаш ограничителна заповед спрямо него . Не знам до колко си запозната , но от няколко години в България има къщи от семеен тип за настаняване на жени жертви на семеен тормоз.

milena.kattym

Цитат на: DarkSl - Септември 22, 2022, 08:52:06 PMА каква е причината майка ти толкова много да държи на него? Какво е неговото материално и финансово състояние ? Извинявай ,че задавам този въпрос , но се опитвам да си отговоря на въпроса защо майка ти държи на него, а не на теб. Ситуацията ти е доста сложна. Бих те посъветвал на далеч и двамата , но този път без да казваш къде отиваш . Щом си подложена на тормоз и бой , най - лесно ще е да си извадиш медицинско , да си наемеш адвокат и да си издействаш ограничителна заповед спрямо него . Не знам до колко си запозната , но от няколко години в България има къщи от семеен тип за настаняване на жени жертви на семеен тормоз.
Защото е със сигурна работа,ловджия и постоянно и носи плячки,прави и къщата ,показал и е сигурност и от много години тя си го и казва си го има като част от семейството.Идеята тук  е че той може и да е перфектен,аз може да не съм най -добрата дъщеря ,но на сила хубост не става.Бременна съм от друг мъж и какво как ще живеем по този начин...?Това последното от скоро го разбрах.

DarkSl

Цитат на: milena.kattym - Септември 24, 2022, 10:05:21 AM
Цитат на: DarkSl - Септември 22, 2022, 08:52:06 PMА каква е причината майка ти толкова много да държи на него? Какво е неговото материално и финансово състояние ? Извинявай ,че задавам този въпрос , но се опитвам да си отговоря на въпроса защо майка ти държи на него, а не на теб. Ситуацията ти е доста сложна. Бих те посъветвал на далеч и двамата , но този път без да казваш къде отиваш . Щом си подложена на тормоз и бой , най - лесно ще е да си извадиш медицинско , да си наемеш адвокат и да си издействаш ограничителна заповед спрямо него . Не знам до колко си запозната , но от няколко години в България има къщи от семеен тип за настаняване на жени жертви на семеен тормоз.
Защото е със сигурна работа,ловджия и постоянно и носи плячки,прави и къщата ,показал и е сигурност и от много години тя си го и казва си го има като част от семейството.Идеята тук  е че той може и да е перфектен,аз може да не съм най -добрата дъщеря ,но на сила хубост не става.Бременна съм от друг мъж и какво как ще живеем по този начин...?Това последното от скоро го разбрах.
Няма ли как да обясниш на майката ти какво се случва , как той се държи към теб . Преди 3 години бях в подобна на твоята ситуация. Когато бях решил да сложа край на една 6 годишна връзка , родителите ми застанаха на нейната страна и бях какъв ли не . След това ми се наложи да седна и да им разкажа неща които до този момент нарочно криех от тях. Някой от тях двамата знае ли ,че си бременна от друг мъж? Опитай се да поговориш с майка си . Ако не те разбере и не застане на твоя страна , нямаш кой знае какъв избор, освен да оставиш и двамата и да заминеш на някъде ...

Anonim01

Здравей Milena! Съжалявам за положението ,в което се намираш. Като цяло ситуацията,в която се намираш е абсурдна! Първо бременността - трябва да решиш дали искаш да задържиш бебето, да говориш с бащата дали го иска,и в краен случай ако само ти го искаш дали и как ще се справиш сама. Сама ще ти е трудно,но ще се справиш.
Второ отношенията с майка ти и приятеля - тотално сбъркани /ти си го допуснала/. Като не искаш да си с този мъж и да живееш с майка ти - взимаш си чантата и се махаш.   Отиваш при другия мъж ако иска теб и бебето или другаде /на първо време при някоя приятелка ще ти е по-добре/. Вдигаш си главата,взимаш се в ръце и действаш - работа,квартира и т.н.
Ако сама не направиш крачка, няма кой да помогне. Може да ти се вижда страшно да предприемеш такава голяма промяна, но е страшно само докато се решиш. После нещата се нареждат, трудно , но се оправят. Майка ти, въпреки всичко ти е майка, след време ще те подкрепи като вижда че имаш и искаш друг начин на живот. От теб се иска само да се стигнеш и вземеш решение. Успех ти пожелавам!

milena.kattym

Благодаря. Бащата си иска бебето и всичко е наред ,на тя не желае да го приеме и иска за мен старият начин на живот.Пък на мен така не ми изнася.Естествено че искам да го задържа.Но тчпостоянно ми се меси в пътя.Права сте ,че трябва да взема някакво решение Благодаря за съвета.

Lanfear

А защо не си отвориш ти тема за твоите проблеми, а пишеш в чужда?