Промяна новините на форума:

Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Въпрос относно връзка

Започната от Kalina, Март 10, 2023, 02:41:17 PM

« назад - напред »

Lanfear

Цитат на: Странен - Март 19, 2023, 01:53:22 PMСама разбирате, че ако сте мнителна нещата, ще се случат трудно. "Господ дава, но в кошара не вкарва". Ако проектирате миналото върху бъдещите си връзки ще е трудно да създадете щастливи отношения.
Напълно нормално е първо да опознаеш някого при запознанство.
Не съм идиот, че да имам пълно доверие на някой от първа среща.
Господ също така специално на мен не дава. Около мен няма абсолютно никой и никога не е имало. А като е имало уж нещо съм си патила.

Странен

Цитат на: Lanfear - Март 20, 2023, 05:02:55 PMНе съм идиот, че да имам пълно доверие на някой от първа среща.

Никой не говори за пълно доверие, но и пълната липса на доверие и мнителност също едва ли работят във ваша полза.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

magsita15

Здравейте, Странен!
Може ли и за мен прогноза? Какво ме очаква в любовта? Благодаря предварително.

Странен

Цитат на: magsita15 - Март 22, 2023, 09:49:16 AMЗдравейте, Странен!
Може ли и за мен прогноза? Какво ме очаква в любовта? Благодаря предварително.
Здравей, напиши подробно въпроса си. На такива общи въпроси не отговарям.

magsita15

Необвързана съм, несемейна. Интересува ме ще имам ли сериозна връзка?

Странен

Цитат на: magsita15 - Март 22, 2023, 10:03:47 AMНеобвързана съм, несемейна. Интересува ме ще имам ли сериозна връзка?
Ще имате.

bubetooo

Здравейте. На почти 30г. съм, а все още не съм срещнала любовта. Може ли да погледнете дали някога ще имам мъж до себе си? Също така ако може да ми кажете какви ще са отношенията ми с Пламен? Благодаря!

Lanfear

Цитат на: Странен - Март 22, 2023, 09:41:51 AMНикой не говори за пълно доверие, но и пълната липса на доверие и мнителност също едва ли работят във ваша полза.
Честно казано това няма значение.
Както казах около мен няма никой и няма да има.
Всичко в живота е низ от случайности. Един има щастие и любов, друг не среща това през целия си живот.
Приела съм го вече. И така се живее по лесно.

Shreya

Здравейте! Пишете, че не отговаряте на общи въпроси. Ще задам така въпроса си, надявам се да е достатъчно конкретен.
Има ли в живота ми мъж, който да ме обича истински?
Ще се появи ли сериозен човек за в бъдеще?
Благодаря предварително!

Al

Interesuvat me otnosheniqta mi s venci kak shte se razviqt

Morail

Цитат на: Shreya - Март 23, 2023, 09:08:54 AMЗдравейте! Пишете, че не отговаряте на общи въпроси. Ще задам така въпроса си, надявам се да е достатъчно конкретен.
Има ли в живота ми мъж, който да ме обича истински?
Ще се появи ли сериозен човек за в бъдеще?
Благодаря предварително!
Има ли в живота ми мъж, който да ме обича истински? - определено има, но тази любов не е тази която търсите вие сега.
Ще се появи ли сериозен човек за в бъдеще? - До години и полвина е много вероятно да се появи такъв човек.
Дарението е най-добрият начин да изразите благодарността си. Дайте ни сила да видим повече с дарение за нашия сайт!

svd

Здравейте, @Morail,
До края на годината  ще се появи ли маъж, с когота да имам сериозна вързка?
Какъв чонек ще е той като характер и външност?
Благодаря ви!

Nom

Здравейте, и така. Първият ми приятел бивш ме измами и нарани. Той е наркоман и пие доста. Разликата ние 3 месеца и няколко дена.Нямарда споменавам за парите който ми държи и за който ме лъже. Така вторият - не поддържам много контакти. Той е сирак,но има много възможности и стабилна работа. И двамата са сираци. С втория разликата ми е 1 година и няколко дена. 
Въпросът ми е дали ще имам сериозна връзка за 3 месеца напред и дали може да ми кажете нещо повече за нея? 
Благодаря!
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Цитат на: Aleksandra - Май 24, 2023, 01:07:28 AMInteresuvat me otnosheniqta mi s venci kak shte se razviqt
Писането на кирилица е препоръчително. 
Не отговарям на лични съобщения!

Stelly17

Здравейте,искам да попитам за врьзка с човек с който сме разделени. Надявам се отново да бъдем заедно ,вопще какво ме очаква лятото?