Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Съперница

Започната от PepaPig78, Януари 06, 2024, 10:25:15 PM

« назад - напред »

Продължава ли контакта с нея?

Честен ли е с мен?
1 (100%)
Ще го остави ли на мира?
0 (0%)

Общ брой гласове: 1

PepaPig78

Здравейте
Искам да попитам ясновидците откровен ли е с мен човека с когото съм относно другата жена?

Nom

Цитат на: PepaPig78 - Януари 06, 2024, 10:25:15 PMЗдравейте
Искам да попитам ясновидците откровен ли е с мен човека с когото съм относно другата жена?
Здравейте,
Този мъж не е откровен с Вас. Усещам. Някакви планове свързани с тази жена , Не е откровен и искрен. Мисля но че иска да бъде сериозно с нея, а да си играе с Вас. Най вероятно цели сериозно отношения с нея. 
Не отговарям на лични съобщения!

Poldi

Преди десет години се разведох по желание на бившият ми съпруг. Преди три години се престраших да започна нова връзка с колега И.Л.и но нещо се обърка имам чувства към този човек харесвам го но вече незнам той какво изпитва към мен искам да знам може ли да бъдем пак заедно и дали някой не пречи на връзката ни или всичко е моя грешка

Nom

@Poldi животът върви напред , не назад. Не разваляйте трудно създадено семейство с дете заради стари чувства. Всеки един от Вас е поел по пътя си. Илюзия и празни мечти. Мазохизъм. Не е ваша грешката. 
Не отговарям на лични съобщения!

Poldi

Мисля че това, което сте написали се отнася за бившият ми съпруг, защото човекът за който питам няма трудно създадено семейство с дете а и чувствата ми към него не са стари. има ли друга жена има ли възможност да сме заедно защо ми се струва че има нещо което пречи на връзката ни или някой

Nom

@Poldi скоро въпросният мъж, ще го срещнете отново. Внезапно ,може би в някакъв парк. Тогава.ще получите отговор и на въпроса си. Сама.ще разберете защо не може да сте заедно. Както се казва със собствените си очи. 
Не отговарям на лични съобщения!

Azaz1

Здравейте! Искам да попитам съпругът ми (23.08.83)дали ми изневерява?

Nom

Цитат на: Azaz1 - Март 30, 2024, 02:33:30 PMЗдравейте! Искам да попитам съпругът ми (23.08.83)дали ми изневерява?
Да. Определено според мен и скоро ще научите че той е с нова любов и желае с Вас да имате само приятелски отношения. Нова.любов има до него, не е от скоро обаче. 
Не отговарям на лични съобщения!