Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Таро на Акаша - гледане!

Започната от Nom, Февруари 05, 2024, 04:55:34 PM

« назад - напред »

Nom

Не мога да съдействам, Не коментирам чужди мнения на еди кого си, съжалявам! @Samoten 
Не отговарям на лични съобщения!

Samoten

Не за чужди мнения, а дали го виждате дали е живо- само това искам да попитам

Nom

Цитат на: Samoten - Април 30, 2024, 06:43:05 PMНе за чужди мнения, а дали го виждате дали е живо- само това искам да попитам
Не, съжалявам, имам чувството че е станал инцидент и с това на съседката, според мен не е живо. Но пак -- такива прогнози не давам в тази тема.
Не отговарям на лични съобщения!

Samoten


Nom

Цитат на: Samoten - Април 30, 2024, 06:46:09 PMБлагодаря ти Ном
Котките в някой случай само не се връщат. Избягали става трудно. Дори и за възрастни котки. В повечето случай оцеляват само или претърпяват инциденти. Твоята
е била пречка и някой просто е мн искаш тя да не му пречи  Възможно е да е станал инцидент. Съжалявам.
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Понеже няма как да редактирам първият пост, моля без въпроси за домашно любимци!? Благодаря.
Не отговарям на лични съобщения!

Сisi

Здравейте,

До кога ще сме заедно с мъжа с когото съм в момента.
Казахте че ще се намеря друг мъж по-възрастен. Кога ще се случи това

Nom

Цитат на: Сisi - Май 02, 2024, 01:37:45 PMЗдравейте,

До кога ще сме заедно с мъжа с когото съм в момента.
Казахте че ще се намеря друг мъж по-възрастен. Кога ще се случи това
Срокове няма тук аз в доста случай недавам сроковеиза това вашит въпос няма даима отговор. Това кога и колко време няма как аз да кажа. 
Не отговарям на лични съобщения!

Сisi

той иска ли да се върне при жена си

Nom

Цитат на: Сisi - Май 02, 2024, 01:57:54 PMтой иска ли да се върне при жена си
Според мен те ас си заедно но той иска таен брак с Вас, а с нея няма брак. Според мен вие трябва да си тръгнете, от него и да го оставите, тазивръзкане е добра, според мен човека има страст към жените и неможе дае само с една. Тук не става дума да се върне ри ена си акоима такава, мое мнение е че има. Раздялата трябва да дойде от Вас, не сте робиня обаче, просто на него явно му липсва нещо, омръзва му една жена, търси друга. 
Не отговарям на лични съобщения!

Сisi

но те са разделени от две години. Мислите, че имат интимни отношения ли?

Nom

Цитат на: Сisi - Май 02, 2024, 02:13:08 PMно те са разделени от две години. Мислите, че имат интимни отношения ли?
Да. И не само. Няма планове да се събере с нея Ами ей така за удоволствие поддържа връзка. Има симпатия. 
Не отговарям на лични съобщения!

Сisi

той иска да има дете от мен

Nom

Цитат на: Сisi - Май 02, 2024, 02:24:45 PMтой иска да има дете от мен
Ами незнам. Аз прогноза за деца няма как да ви дам! 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Цитат на: Сisi - Май 02, 2024, 02:24:45 PMтой иска да има дете от мен
Той не знае с кого да бъде и с коя, вие пък дете. 
Не отговарям на лични съобщения!